Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to oznacza ?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Robiłam dzisiaj test ciazowy mając okres ale wczesniej sie podmylam, w sumie podobno okres nie wpływa na wynik testu. Zrobiłam test, ponieważ naczytałam sie, że podobno w ciazy mozna mieć normalne, obfite krwawienie i ja takie wlasnie miałam. W sumie dzisiaj juz mi sie powoli kończy, bo to jest 5 dzień, a zazwyczaj mam 5/6 dni. Mam nieregularne okresy. W grudniu 2016 roku dostałam w 40 dniu okres. Ostatnio przez 3 razy miałam dość regularnie. Bo raz dostałam dzień zawczesnie, drugi raz spóźnił mi sie dwa dni, a teraz spóźnił mi sie 3 dni ale sie dużo stresowałam, bo bałam sie, że jestem w ciąży. Przez to brałam 2 razy gorąca kąpiel, bo czytałam, że tak mozna przyspieszyć miesiączkę. Dzisiaj, gdy robiłam test to wynik wyszedł negatywny, bo przy C była kreska ale tez taka cieniutka kreska przeszła przez cały test, po 10 minutach powoli zaczęła znikać. 21 czerwca (wtedy miałam dostać okres) zrobiłam test i wynik był negatywny, ale co moze oznaczać ta długa, cienka kreska przechodząca przez cały test ? W sumie teraz jej prawie nie widać. Czy to jest od ładowania się moczu ? Robiłam pink test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S R A K A R A K A Ł A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta kreska przechodząca przez cały test była pozioma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak popatrzysz z boku to jest pionowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o powagę. Czy jest tutaj ktoś kto udzieli mi sensownej odpowiedzi? Poinformuję Cię, że test ciazowy odczytuje się trzymając go poziomo, a nie z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z boku? Tzn że to był skok w bok, a nie planowana ciąża z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mi poda sensowna odpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×