Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co uwazacie o osobach ktore pasozytuja na rodzicach?

Polecane posty

Gość gość

co uwazacie o osobach ktore pasozytuja na rodzicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama z tatusiem na studia daja,wesele zrobia, na oplaty w domku tez sie nie musza zrzucac i cieply obiadek maja zawsze podstawiony pod noskiem uwazacie jak ja ze to pasozyty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rodzice wyrażają zgodę to chyba ich sprawa, nie ? nie wsciubiaj nosa w nie swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy, co innego jak rodzice ciężko tyrają za grosze a córcia lub syn wydaje ich kasę bezwstydnie, a co innego gdy oni są specjalistami, zarabiają z 5 lub 10 tys a dziecko żyje normalnie, to normalne że je utrzymują dopóki nie ukończy edukacji czyli do końca studiów mgr inż. lub dr czyli do 24-26 to całkiem normalne, w niepatologicznych rodzinach oczywiście, w patologii dziecko nie może liczyć na rodziców i musi tyrać za 3 zł za godzinę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ich sprawa, co mnie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorce żal doopę ściskę , że nie ma bogatych rodziców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doopę śmierdzącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co to duze dzieci jak pojda do pracy to sie rozplacza :D no chyba ze finansowanie sie nigdy nie konczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co uwazacie o x Nie ma takiej konstrukcji w języku polskim. Napisz to poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie osoby pozniej zazwyczaj sa niezaradne zyciowo a jak juz sa na swoim to jest ohhh ahhhh jakie to zycie drogie ku***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam takie osoby i nie musza byc zaradne zyciowo bo maja kase. Rodzice sami chca dawac, kupuja domy,auta,mieszkania,wyposazenie,doslownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym rodzice dają kasę, mieszkanie i samochód a innym klapsy, bicie pasem i bezndzaiejna dzieciństwo/start w dorosłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to tez takie duze dzieci wiecznie na garnuszku rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do konca bo mieszkaja osobno w swoim mieszkaniu,tyle,ze kupionym przez rodzicow. Sa malzenstwem z dziecmi wiec sami juz nimi nie sa. Po prostu rodzice i tak do grobu nie wezmą majatku a komu maja dac jak nie dzieciom i wnukom? Tacy po prostu maja lekkie zycie, oni nie wiedza ile kosztuje benzyna,ile prad, ile auto pali itd. Po co im to wiedziec? Kupuja placą i idą dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Wg. mnie to padożyty :o ale co innego mogą zrobić rodzice jak nie pomoc.. ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz dziwne podejscie w takim razie. Te pasozyty takze pracuja i zarabiaja duzo wiecej niz ja i moich kilku kumpli razem:-D Takze nie zerują a przyjmują, po prostu tam gdzie jest kasa, bedzie jeszcze wieksza kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pasożytuję i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta takich osob jest mnostwo. Wielu osobom rodzice zapewnili start i zycie w dostatku,to nie jakis wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasozyty!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna von plebs
Ktoś dobrze napisał - gdzie jest kasa, tam będzie większa kasa. Jeśli ktoś pochodzi z bogatej rodziny... cóż, ma lepszy start, mniej problemów na początku dorosłego życia. Może wstyd sie przyznać, ale ja takim osobom trochę zazdroszczę... Niemniej jednak kij ma dwa końce i jeśli te osoby na prawo i lewą trabia o tym ile maja, dziwią się, ze jak to i ojej, można nie mieć mieszkania w wieku lat np. 26, podczas gdy same nie poznały wartośc****eniądza... ja w takiej sytuacji jestem hmmm "zła", odczuwam niesprawiedliosc, ze na wszystko muszę ciężko z mężem zapracować i, niestety, jest mi zwyczajnie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasozyty i tyle nic dodac nic ujac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt nie twierdzil,ze bedzie sprawiedliwie. Nigdy tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że mają fajnych rodziców, co pomyśleli zanim zrobili dzieci. Też bym chciała dać swoim wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze to pasozyty. Pol biedy jesli rodzicow na to stac. Ale ilu jest takich co rodzice ledwo wiaza koniec z koncem a mimo to nawet grosza nie doloza do domowego budzetu? Nie zapytaja sie rodzicow czy czegos nie potrzebuja tylko korzystaja z ich?? Do pewnego wieku rodzice MUSZĄ dzieci utrzymywac w kazdym zakresie. Ale jak ktos ma 25 lat nie studiuje i nie pracuje bo nie chce albo pracuje a sie nie doklada i nie chce sie wyprowadzic TO PASOZYT I DARMOZJAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 sie oburzylo bo tak zyje. WSTYD czy wasi rodzice sa finansowani nadal przez wasze babcie i dziadków?? NIE sadze. W koncu pępowine trzeba odciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze topiku - cymbale, niedouku "forma co uważacie o... " nie istnieje! Mamy: "co uważanie na temat...", bądź "co sądzicie o..." Takie błędy robią tylko upośledzone gimby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe nie ma się nic do powiedzenia ciekawego to trzeba pokazać jaki to ja jestem mądry i wypomnieć błędy. ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha :D UWAZANIE NA STRZELANIE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×