Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomasz pytalski

Co wam brakuje do szczęścia?

Polecane posty

Gość tomasz pytalski

no co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawności językowej w cudzych wypowiedziach, np. nie: co wam brakuje, tylko: czego wam brakuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zamienić życie biednych na bogatych i odwrotnie a potem się im przyglądać jak szczurom w klatce-marzy mi się taki folklor-ale to tylko głupie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniędzy i szczęścia w życiu, czyli wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej to urody :P później inteligencji a na końcu jakiegoś niewidomego i głuchego, który ze mną wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
wystarczy ci niewidomy i gluchy bo nie bedzie widzial ze jestes brzydka i slyszal jak gderasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje mi tego aby ktos mnie kochał bezwarunkowo i na zawsze ( jestem w związku, nie wiem czy to prawdziwe - mimo zapewnien ) Brakuje mi rownież usamodzielnienia sie, pojscia do pracy ( nie moge - za duzo do pisania ) Tak naprawdę aby rozwiazac czesc problemow ( wiekszosc) potrzebuję pieniędzy wtedy mialabym na mieszkanie, a takze zalatwienie opieki dla babci... chociaż wiadomo miłości nie kupię. Jednak gdybym miala wybierać wybrałabym miłość, bo ''etap'' kiedy miałam wszystko już był, ale nie miałam miłości.. i nie było tak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniedzy,zdrowia i sczczescia mojej rodziny,partnera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy ci niewidomy i gluchy bo nie bedzie widzial ze jestes brzydka i slyszal jak gderasz smiech.gif XXX Tak, dokładnie o to chodziło :) przecież na samym początku wspomniałam,że jestem brzydka i głupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze szczuplej sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mężczyzna tuli mocno kobietkę silnymi ramionami to formuje jej sylwetkę:) jedyne co to tłuszczyku nie wyciśnie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CookI3s
1. miłości - bo nigdy nikt mnie nie pokochał, nigdy nie byłam w związku 2.przyjaciół - bo wszystkie moje znajomości z czasów szkoły, studiów, z poprzednich miejsc pracy się jakoś rozmyły i nie mam żadnej bliskiej koleżanki, ostatni raz spotkałam się ze znajomymi w marcu 3. pieniędzy - bo zawsze żyłam bardzo skromnie; teraz zarabiam 1200zł 4. samoakceptacji i pewności siebie - żeby dobrze się czuć ze sobą mimo 3 powyższych punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
przecież na samym początku wspomniałam,że jestem brzydka i głupia>>sama sobi zaprzeczylas ze chcesz byc piekna i inteligentna i miec faceta niewidomego i gluchego a wystarczy tylko jedna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi brakuje tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to żaden punkt prowadzący do szczęscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×