Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tego że uchodzę za piękną ?

Polecane posty

Gość gość

Męzczyzni nie mają odwagi mnie podrywać, kobiety wszystkiego zazdroszczą, a stereotyp wmawia że takie są głupie. I jak ja mam żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam ten sam problem, za plecami slyszalam komplementy, a tylko jeden odwazyl sie zblizyc, swoja droga straszny kretyn, myslal ze z nim bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie lale to tylko na weekend w******c****aszła biednemu w kieszeń. próżna. na żonę pokurcz genetyczny się nadaje wierne to to będzie jak psiak ze schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też raczej bym zrezygnował z poznania się bliżej z taką kobietą :) Taki koszmar by mi towarzyszył całe życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15 - o jakim koszmarze mówisz ? rozwiń myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:18- dlaczego się męczysz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Co z tego że uchodzę za piękną ?<<< x Ty uchodzisz :D, a inne SĄ piękne :D :D :D. x Piękno kryje się nie tylko w wyglądzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi że chce się chwalić jaka to piękna jestem, ale mi to mówią. I nic na to nie poradzę. Po prostu takie życie jest trudne, a większość uważa mnie za pustą lalkę, męzczyzni chcą tylko jednego ode mnie, i to boli nawet bardzo, bo nawet nie zobaczą w serce a oceniają wyglądem :( Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jak u mnie, ja za plecami slyszalam teksty typu "Ale ma z******te nogi"- obracalam sie by przeklnac wzrokiem,"a to ona??" albo "jaka laska idzie"-podeszlam blizej "to Marta???" a wszyscy traktowali kumpele:-/ z chlopakami w noge gralam , albo ciezary na klate podnosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat,mozesz sie opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w maju skoncze 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekno nie moze byc jedyna wartoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda przemija. Pięknisie zazwyczaj są kiepskimi żonkami i mają wysokie mniemanie o sobie. Ja też olewam ładne laski i o dziwo one same czasami zaczepiają. To podirytowanie kiedy podbijam do jej mniej urodziwej koleżanki, aczkolwiek nie brzydkiej, a ona pewnie sobie myśli czemu ta ma takiw branie, ja jestem piękniejsza :D. Poważnie, inteligentni faceci nie podrywają takich laleczek, gdyż z góry zakładają, że nie mają szans. Dlatego potem takie laski często kończą z półgłówkami. Jak kiedyś zobaczyłem swoją ładną koleżankę, aczkolwiek niezbyt rozgarniętą, z jej chłopakiem, to śmiać mi się chciało - łysy, niski i z nadwagą :o. Masakra jakaś ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne mysla ze wszystko im sie nalezy,a piekno zewnetrzne kobiety to przeciez tylko stan przejsciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takich mężczyzn do siebie przyciągasz. Rozgarnięci i kulturalni omijają Cię, bo zakładają, że gustujesz w karkach w 20letnich betach, albo że tak piękna kobieta musi już być zajęta przez jakiegoś dresa, więc szkoda robić sobie problemów. Do tego dochodzi jeszcze zazdrość, masz ładną dziewczynę? Za każdym razem jak nie jesteś z nią jakiś napalony typek do niej podbija, więc może taka cię zdradzać lub znaleźć sobie lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uroda przemija. Pięknisie zazwyczaj są kiepskimi żonkami i mają wysokie mniemanie o sobie. Ja też olewam ładne laski i o dziwo one same czasami zaczepiają. To podirytowanie kiedy podbijam do jej mniej urodziwej koleżanki, aczkolwiek nie brzydkiej, a ona pewnie sobie myśli czemu ta ma takiw branie, ja jestem piękniejsza smiech.gif . Poważnie, inteligentni faceci nie podrywają takich laleczek, gdyż z góry zakładają, że nie mają szans. Dlatego potem takie laski często kończą z półgłówkami. Jak kiedyś zobaczyłem swoją ładną koleżankę, aczkolwiek niezbyt rozgarniętą, z jej chłopakiem, to śmiać mi się chciało - łysy, niski i z nadwagą pechowiec.gif . Masakra jakaś ;D. x No coz,nie wrzucaj wszystkich pieknych kobiet do jednego worka.Sa takie,ktore mimo,ze piekne,to sa skromne i rozgarniete.Ale skoro takie na samym wstepie olewasz,bo "piekne",to twoja strata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest "stereotyp"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś zapytał ile mam lat i czy mogę się opisac :) oczywiście :) Mam 21 lat, no mam 168 cm, waże koło 50 kg, ciemna cera, oczy ciemno brązowe, włosy naturalne brązowe długie jakieś 70 cm-lekko falowane, pełne usta. Szczerze to się dużo męzczyzn za mną ogląda , zaczepia ,ale żaden nigdy nie zagada :( niestety :( Nie lubię się wywyższać ani dokazywać innym akceptuje innych takimi jakimi są, nie uważam się za piękność nad pięknościami-nie wywyższam się. ! Trudno mi jest znalezć mężczyznę który pokocha mnie za coś innego niż tylko za wygląd...:( Inne posty to podszywy. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×