Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zamiast pierscionka zareczynowego?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam juz oczywiscie plan, niemniej zapytam. Co byscie dali kobiecie zamiast pierscionka zareczynowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dal bym jej penisa w anal gleboko a moj kolega dal by jej nasienie na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telewizor kolorowy z pilotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uświadczę jakichs normalnych odpowiedzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psa/kota szafę na ubrania (ogromną) mieszkanie biblioteczkę samochód zależy co lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WTF? Pytam o DROBIAZG, moja kobieta obrazilaby sie gdybym w ogole chcial ja uprzedmiotowic czyms. Takie rzeczy kupuje sobie sama. Interesuje mnie drobiazg, ktory moglbym jej dac w momencie zareczyn ZAMIAST pierscionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co ona lubi, co nosi... ale raczej cos co będzia miała przy sobie (na sobie) np: kolczyki, naszyjnik, zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpi bizuterii, nosi wylacznie zegarek i to naprawde na wypasie, zaprojektowany. A pierscionki zareczynowe to juz w ogole - uwaza za szczyt zenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisiorek? Kolczyki? Kwiatek w wazonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna mojego kolegi chciala miec na zarenczyny prezent kilku mezczyzn ktorzy caly czas kopulowali z w niej i skladali nasienie na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie lubię biżuterii ale akurat ten konkretny pierścionek bym nosiła. Rozmawiałas o tym z nią? Bo można mówić co innego ale być bardzo zadowolonym z takiego pierścionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może sprecyzuj pytanie, co? W 1 poscie zapytaleś co dać ZAMIAST pierścionka zaręczynowego. Zalozylam, ze takie pierścionki z zasady sporo kosztują, więc powinno się mieć w miarę godny zamiennik takiego klejnotu. Nie pytaleś o DROBIAZG. Dla mnie pierscionek zareczynowy nie był drobiazgiem. Chyba, że chcesz być oryginalny, możesz podarować jej coś co ja pasjonuje, co kocha. Podalam szfę na ubrania, bo wiele kobiet uwielbia zakupy. Ja np. kocham czytać, wiec nie obrazilabym się za biblioteczkę. Jeśli Cię nie stać na jakikolwiek a szukasz czegoś, żeby się oświadczyć to kup 1 różę i popatrz wtedy na minę swojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie pierscionek czy cokolwiek innego za około 2-3 tysiace - to JEST drobiazg. Więc moze uscisle - cenowo szukam czegos podobnego. I wiem, ze nie bedzie chodzic w zadnym pierscionku, bo znam ja. Podobny stosunek ma do slubow i wesel - zsdnych bialych sukni, welonow, kosciolow, etc. Przyjecie w eleganckiej czarnej sukience, i tyle. Więc wiem, ze zaden pierscionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś na 100 % pewny że nie cgce pierscionka? Bo to że nie nosi biżuterii nie znaczy że nie chce. To tylko symbol. Równie dobrze może być bukiet róż i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dał pierścionek. Jeśli nie lubi biżuterii, to niech go sobie schowa do szuflady i OK. Ewentualnie może jakaś złota róża? http://cd.pl/aydf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I interesuje mnie cos, co moge dac jej w chwili zareczyn - drobiazg, czyli cos niewielkiego. Urzadzone mieszkanie, samochod, motor - ma. A poza tym za tego typu rzeczy by sie po prostu obrazila i na pewno by tego nie przyjela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jej kamień z napisem Love :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy mozna tlumaczyc? Dla niej takie oswiadczyny to czysta zenada, ZADNYCH pierscionkow. I bibelotow typu durnostojki tez nie (to a'propos tej rozy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ponoć masz już plan, to po co pytasz i negujesz wszystkie odpowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie uwazam, ze kazdy moj pomysl jest najlepszy. Szukam caly czas, moze ktos mnie czyms zaskoczy i bedzie to naprawde swietny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie, zrób co ci się podoba, tylko nie bądź zdziwiony że ukochana jest zawiedziona brakiem pierscionka. Każda chce. Każda. Kup jej lot paralotnią, cokolwiek. I tak po kilku latach nie będzie pamiętać. Bo to nie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej kopa w d... Podziękujesz mi, jak Ci się oczy otworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zafunduj jej zaręczynową operację powiększenia biustu albo korektę nosa :D ja p*****le, jakie pytania... jakaś dziwna ta Twoja dziewczyna, co Ci ktoś odpowie to wszystko na nie, bo to czy tamto. To może najpierw opisz jej styl, wygląd, charakter, co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, zaręczyn jeszcze nie było i to jeszcze bez pierścionka, a tu już w planach czarna kiecka na ślub :D Jedzie prowem na kilometr A o ile to prawda, w co wątpię, to lasia sili się mocno na oryginalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie rozumiecie? O takich rzeczach w NORMALNYM związku się rozmawia. Jak coś widzimy w TV czy na ulicy - też komentujemy. Z takich komentarzy doskonale wiem, co ją bawi, a co nie, co uważa za kisz, żenadę, a co sobie ceni. Wy naprawdę nie znacie swoich partnerów? I nie, nikt tu się nie sili na oryginalność. I NIE KAŻDA kobieta chce nosić zaręczynowe pierścionki! Obrączek również mieć nie będziemy - i tak, to też wiem z jej okolicznościowych komentarzy, i z tym się jak najbardziej zgadzam. Więc może pomożecie mi coś sensownego wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, opiszę ją, może będzie łatwiej. 170, długie ciemnobrązowe włosy z grzywką, na co dzień elegancki ubiór. Maksymalna prostota, maksymalny styl. Zainteresowania: ma stuningowane auto, jeździ ścigaczem, biega, jeździ na rolkach, sporo czyta. Nie wiem, czy to coś dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktos już napisał, jeśli chcesz pomocy, to napisz czym ona sie interesuje, coś więcej na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak ją doskonale znasz, to sam powinieneś wiedzieć najlepiej, proste, może to Ty podaj swoje propozycje a my pomożemy Ci sensownie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może karnet do siłowni, sauny itp albo jakis kurs np zumby, czy jakichś sportów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej paprotkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×