Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała wojna

Co ze sobą zrobić?

Polecane posty

Temat niezbyt mądrze zbudowany, wiem, wiem, ale jako człowiek z gorączką mam prawo do tego ;) No więc jest tak - nie mogę sobie dzisiaj znaleźć miejsca, zachowuję się znowu irracjonalnie i mam siebie dosyć, nawet gorączka mnie nie tłumaczy niestety, ale to temat na inną dyskusję. Co radzicie, dobrzy ludzie, pójść sobie na nocny spacer dzisiaj, czy siedzieć nad pracą (roczną), którą kiedyś trzeba w końcu napisać. Temat jest fantastyczny, tylko zupełnie nie potrafię się otworzyć i po prostu... no właśnie, pisać po prostu. Rzuca mną, gryzę pazury, co chwilę oświeżam forum, outlooka, rozchwiana czuję się zupełnie. Unoszę się na skrzydłach Pink Floyd. Właściwie to marnuję czas, myśli i tak biegają gdzie indziej. No więc co robić, iść na ten nocny spacer, czy pisać dalej, z efektami marnymi (jedno słowo na pół godziny chyba). Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba lepiej idź na spacer. Wygląda na to, że i tak nic dziś nie napiszesz. Przewietrzysz się i będzie Ci się dobrze spało. Jutro też jest dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa ---> Problem jest taki, że czasu mam bardzo mało i dzisiaj mam akurat wolne popołudnie i wieczór, ale za to nastroju brak :( Dzięki za odpowiedź, chyba rozgrzeszenia tutaj szukam szczerze mówiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladę właśnie pochłaniam i to w dużych ilościach. Na spacerek jednak się udam, teraz już mogę zrzucić winę na Ciebie ;) Dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×