Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mychum

co ze zniszczona plyta??

Polecane posty

pomozcie mi co mam zrobic...wypozyczylam film na dvd i przypadkiem zrobila mi sie na nim dosc spora rysa przez co obejzenie polowy filmu jest niemozliwe...co mam terz zrobic?? oddac plyte jakby nigdy nic? nie zauwaza tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaw
ja bym oddala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nic juz nie zrobisz:(Mozesz oddac ja ,ale pewnie i tak zauwaza,bo sprawdzaja.Najlepiej odkupic płyte i szluz:) wiem,wiem-to kosztuje,no ale nic na to nie poradzisz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie jak zauwaza to co?? bede musiala jakas kare zaplacic? ale to bedzie wartosc plyty czy jakas wieksza? i jak dlugi czas na to bede miec? kilka dni czy wiecej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssd
oddaj i powiedz że nie możesz obejrzeć filmu i nie wiesz dlaczego tak jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nad tym myslalam.... ale ta plyte wypozyczylam juz tydzien temu..wiec pewnie zdzwia sie ze po tygodniu dopiero zglaszam...pewnie nie uwieza zreszta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego az stowke?? plyta jest warta 20 zl , poniewaz jest to bajka dla dzieci...to oni jakby co kaza zaplacic wiecej nz wartosc plyty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssd
to powiedz że od tygodnia próbujesz :D obejrzeć i nic... nawet sprawdzałaś u rodzinki do której musiałaś specjalnie pojechać, zadaża się, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ja....
to jest bajka dla dzieci to nie beda sprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wiecie co...pojde oddam plyte i jakby zauwazyli ryse to im powiem ze jus taka byla ta plyta, a jakby co to najwzyje zaplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób tak jak mówisz :) Z tego co wiem każda większa wypozyczalnia DVD ma takie urządzenie, które niweluje MALE rysy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×