Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co zrobic by facebook usunął kopie moich danych na zawsze??

Polecane posty

Gość gość

co zrobic by facebook usunął kopie moich danych na zawsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co było konto zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo byłam młoda i glupia?? wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zrobisz. Zalozylas tam konto, czyli zaakceptowalas regulamin (pewnie nawet go nie czytalas:O). Wyrazilas zgodę na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za lat 20 twoje dzieci sobie poczytają jaka matka była"młoda i głupia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w regulaminie pisze że dane osobowe zatrzymują jeśli prokuratura czy policja będą tego potrzebowac...czyli jeśli nic złego nie zrobiłam to powinni usunac...przecież mi też jakas ochrona danych osobowych przysluguje...a skoro usuwam konto to jakim prawem mają trzymać moje dane gdy nic złego w nich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facebook nie podlega polskiemu prawu. Przeczytaj cały regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co.nie podlega? w regulaminie tak pisze..że dane archiwizuja tylko jeśli coś złego się dopatrza a ja nic złego nie zrobiłam to jakim prawem mają moje wiadomosci i zdjęcia trzymac w swoich archiwach czy bazach gdy usune konto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość coś wiem
FaceBook Inc ...FBI... będą twoje dane sprzedawać przez następne 80lat, usuwają tylko publicznie, dlatego nigdy nie założe fejsa, trzeba być debilem tam wogóle wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty naprawdę jesteś tak głupia, że wierzysz iż NSA, FBI oraz wywiady innych państw, które korzystają z bazy danych fb, przejmują się JAKIMKOLWIEK obowiązującym prawem??? Na litość boską, zaprawdę fb jest dla idiotów, a to jak wiele osób zakłada tam konta i oddaje za friko wiedzę o swojej osobie świadczy tylko o tym, że 95% populacji ludzkości to idioci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NWO cleanup
99% społeczeństwa to bydło, dlatego NWO ma za zadanie pozbyć się tego bydła w jak najbardziej ciekawe sposoby, głównie GMO i trucizna w jedzeniu, szczepionkach, pranie mózgów przez mass media i reklamy, duża konsumpcja i długi a potem stres z spłacaniem i samobójstwa, różnego rodzaju programowanie podświadomości bydła i wykończenia ich fizycznie oraz przez kompleks przemysłu medycznego, itp itd. Ktoa troche rozumu wie lub dowie się jak od tego trzymać się z daleka, a reszta idzie na rzeź codziennie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po FBI wasz Facebook ? Wystarczy im że macie smartfony telefony tablety laptopy komputery i inne cuda elektroniki a oni mają fb z wami w rolach głównych online i słuszą nawet wasze oddechy kiedy śpicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nawet widzą wasze sny bo przecież rejestrują fale! Czyli znają wasze myśli a fb to tylko forma rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×