Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjec

co zrobic jak pies sasiadow caly czas szczeka ??

Polecane posty

Gość wyjec

mam zajebisty problem ! durny pies sasiadow szczeka na wszystko i na wszystkich dzien w dzien jakies 10 godzin non stop praktycznie !! sasiedzi maja to w nosie !! co zrobic?? bo ja juz nie daje rady ilez to mozna?? jescze troche a wynajme kogos by go zlikwidowal ! ale to juz ostatecznosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanczyk
:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanczyk
co zrobic,jezeli pies nie zna sie na zegarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
jezeli nie reagują na zwrocenie uwagi, to mozesz zadzwonic po straz miejska lub policje - zaklócaja spokoj. Ich pies, ich problem. Zadne zwierze nie zachowuje sie tak bez powodu. Cos jest nie tak. Moze za malo wychodzi na zewnatrz, za malo biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
wynajmij kogos niech go zlikwiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanczyk
zlikwidowac psa? za to,ze szczeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
to wina człowieka, nie psa, co nie znaczy ze nalezy zlikwidowac sąsiadow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjec
pies poszedl w slady sasiadow i chyba robi to specjalnie ! kto by wytrzymal taki jazgot :/ to wielki pies owczarek niemiecki przynajmniej tak wyglada:/ na dworze siedzi sam wiec pomyslalam ze moze dlatego ze sie nudzi ? kiedys widzialam ze nikogusienko nie bylo na dworzu, zwierzakow tez nie zauwalylam na ktore by mogl szczekac ! jedyne co zauwazylam to to ze wial silny wiatr i cos mi sie wydaje ze ujadal na liscie:/ hmm pies nie ma gdzie lezec i gdzie sie schronic np w czasie deszczu nie raz widzialam jak lezal w blocie juz nie mowie ze nie ma miski w ktorej kazdy czworonozny powinien miec wode. z glodu szczeka?? choc nie wyglada na takiego :/ echh pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłuszać :D Może wpuścić kota??? Może szczekać głośniej to sie przestraszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poważnie to radze zadzwonić do odpowiednich służb( policja, opieka nad zwierzętami, straż miejska) niech sąsiedzi maja świadomość że nie są bezkarni.Znęcanie sie nad zwierzętami( brak jedzenia i picia) jest w Polsce karalne( tylko nie wiem czy wyroki odpowiednie zapadają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjec
tez tak myslalam ale mama mnie powstrzymuje ze wzgledu na to ze mamy bardzo msciwych sasiadow :/ oni nie powinni miec zwierzat ! widac ze jemu brak milosci :/ dzisiaj jest troche spokojniej moze slatego ze wczoraj sie wydarlam ze pol miasta mnie slyszalo :/to oni moze tez:) jak nie bedzie mi dawal spokoju na przyszly raz to zadzwonie !! pozdrwiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon........
biedny piesek, jak on musi cierpiec... ze nawet do lisci szczeka :| to okropne, zrob cos z tym ... zadzwon najlepiej do ochrony praw zwierzat a sasiadami sie nie przejmuj-nie moga robic wszystkiego bezkarnie, meczyc psa wlasnego! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynnka
Niech się zarejestrują na www.myzoo.pl tam m ludzie wytłumaczą jak się traktuje zwierzęta. Ludzie jak nie umieją postępować ze zwierzęciem i źle je traktują nie powinni mieć zwierząt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga91
ja otrułam psa sąsiadom i mam święty spokój ze szczekaniem, każdemu polecam tę metodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij szczekac z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam zaproponować abyś wył, nagrał to i puszczal jak się zmęczysz wyciem na żywo. hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do schroniska dla zwierząt oni sprawdzą czy ma należytą opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za wyczerpująca odpowiedź ..... Powiem wam , że ją też mam takiego szczekacza , i mam go 14 lat takie psy się nie zmieniają . Współczuję i sąsiadom i właścicielom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pies tez szczeka pod moją nieobecnosc, no cóż do pracy chodzić muszę, pies po prostu nie lubi zostawać sam w domu, ale żadna krzywda mu się nie dzieje, wręcz przeciwnie jest bardzo rozpieszczona i dlatego tak się zachowuje. Sąsiadów mam w doopie, skarżyli oczywiście do spółdzielni, swojego czasu dostawalam upomnienia i na tym się skończyło, bo nic innego mi nie mogą zrobić, nie mają prawa kazać mi pozbyć się psa , zwolnić się z pracy, zakleic pysk psu czy eksmitowac mnie z mojego własnego mieszkania, wiec sąsiedzi dali sobie spokój bo wiedza ze nic nie zdzialaja. A ze go otruja to się nie boje, bo chodzi tylko na smyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie można takiemu głośnemu zwierzęciu założyć kagańca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak będzie pił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogniec babkę taką z choinki na małe kawałeczki dodaj do mięsa mielonego ,zrob mielone i daj temu psu ,do tygodnia przestanie szczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam to samo, pisałam anonimy sk*****elowi ale mial w dooopie, a psa któregoś dnia przerobiłam na kotlety mielone. Nie szkoda mi biednych kundli, śmierdzą, szczekają, brudzą, chyba tylko popaprańce trzymają kundle w mieszkaniu w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup se swój dom i się wyprowadz, kupując mieszkanie w bloku musisz się liczyć z tym, ze mieszkają tam rożni ludzie, z psami, z krzyczacymi malymi dziećmi, czasami jakiś alkoholik się trafi niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkich stać na dom tępa cipko. Trzeba szanować spokój lokatorów. A co jeśli małe dziecko jest w mieszkaniu i jakiś obszczymur szczeka w dzien i dziecko się budzi przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wlozyc haczyk na ryby w kielbaskę i podrzucic. Za dzien, dwa będzie cisza. To jedyna pewna metoda no chyba, zeby sidla zalozyc, ale będzie wyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło nikomu do pustego łba,że otrujesz komuś psa to będzie następny, a po nim kolejny.Jak pies chodzi na smyczy i jest w kagańcu to byle czego nie podniesie,też tak może się zdarzyć. W budynku wielorodzinnym dzieci mają prawo drzeć się co sił w płucach o każdej porze,pijak awanturować,lać i puszczać pawia po klatkach,a jak pies szczeknie to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już piasłam wcześniej ,mam w doopie sąsiadow, nie zależy mi by mnie lubili, ich pisemka do wspólnoty nie przyniosły efektu , bo nic mi nie mogą zrobić, jak się im nie podoba to niech się wyprowadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu!!! Znalazłem sposób na szczekającego psa! Jak nie ma mnie w domu to psa ucisza aplikacja :D Śmieszne ale działa! Mam nawet statystyki ile szczeka, w zależności od komendy, którą telefon odgrywa jak mnie nie ma. Jak ktoś ma problem z szczekającym psem to polecam: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.antibark&hl=pl Apka nie jest za friko, bo jest warta swojej ceny. No i tańsza niż godzina behawiorysty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×