Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co zrobić żeby EX się odezwał?

Polecane posty

Gość gość

zerwał zaręczyny 2 miesiące temu, bo stwierdził że nie wie co czuje. Przeprowadził się do innego miasta, nowa praca, nowi znajomi. Milczy. Strasznie za nim tęsknię. Znajomi podpowiadają, abym absolutnie nie odzywała się do niego. Że wtedy stracę do siebie szacunek...no i on też będzie uważał mnie za desperatkę. Byliśmy parą 4 lata. Czy jest szansa, żeby kiedyś się do mnie odezwał, albo co zrobić, aby tak było? Ja mam 28 lat, on 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale PO CO on ma się odzywać? Nie chce z Tobą być, zwiał do innego miasta, żeby się odciąć od Ciebie. Myśl dziewczyno logicznie. I nie zawracaj chłopu d**y. Nie po to zrywał, żeby teraz wracać. Szanuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem..myślałam, że po 4 latach wyśle chociaż głupiego sms-a jak się czuję...Suknia ślubna wisi w szafie, ślub miał być na Wielkanoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak łatwo jest tak po prostu uciec i zostawić kogoś bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie on też zatęskni i będzie mu ciebie brakować, w końcu przez 4 lata to on też się zapętlił w więź i bliskość do ciebie. Zatęskni o ile nie będziesz szukać kontaktu z nim. To może trochę potrwać. Ale aby mieć szanse, musisz uatrakcyjnić się poprzez uniezależnienie się. Musisz zacząć żyć bez niego i cieszyć się każdą chwilą, to sposób na odzyskanie atrakcyjności. Więc nie czekaj na niego, nie kontaktuj się z nim, żyj i oddychaj nowym powietrzem nieskażonym jego oddechem. Żyj. On kiedyś się zjawi,jednak nie wiadomo czy ty wtedy będziesz go chciała, bo puste życie wypełnia się nową treścią i może okazać się że dla niego nie ma już miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś łatwiej niż myślisz :) pociesz się tym, że na pewno postąpił tak, a nie inaczej tylko i wyłącznie w trosce o ciebie :) zapomnij i żyj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Wam Kochani. Zrobię tak jak piszecie...chociaż będzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×