Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem.......

co zrobic żeby móc wysyłac smsy z netu na erę???

Polecane posty

Gość nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz wejsc w konfiguracje
--->stamtad w Ere i ustawic konfiguracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.......
what???? w jakie konfiguracje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejść na stronewww. eraomnix.pl, nastepne w bramke sponsorowaną, tam masz nr telefonu, na który wyślesz smsa, i bedziesz mogła wysyłac 6 smsów dzienne! Npaisz jaki Ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz wejsc w konfiguracje
gdy wysylasz sms i jest problem. Pokazuje sie inf-nie wyslano .+ dwie opcje-jedna to "wiecej szczegolow".Klikasz na to .Wyswietla sie okno z wszystkimi operatorami m.in Era,przy ktorej pisze "wymaga konfiguracji" Klikasz na "skonfiguruj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"musisz wejsc w konfiguracje\": Przeczytaj uwaznie, jak brzmi pytanie. Smsy z NETu na erę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.......
dzięki wam bardzo:) jeszcze jedno pytanie..jeśli nie jestem abonentem ery mam wysłać smsa na jakiś tam numer. pisze że opłata jest zgodna z taryfą tzn jaka? tyle ile mam za smsa do ery w sowjej taryfie tak? i jeśli sie zarejestruje bede mogla bezpłatnie wysyłać smsy do ery? i czy musze się zarejestrowac używajac swojego numeru ale tylko w sieci era czy w kazdej sieci? sorry ze tyle pytan ale jestem zupelnie zielona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam bardzo jeszcze jedno pytanie..jeśli nie jestem abonentem ery mam wysłać smsa na jakiś tam numer. pisze że opłata jest zgodna z taryfą tzn jaka? tyle ile mam za smsa do ery w sowjej taryfie tak? - odp: tak, placisz tyle, ile za smsy poza siec. i jeśli sie zarejestruje bede mogla bezpłatnie wysyłać smsy do ery? - odp. tak - bodajze 6 dziennie. i czy musze się zarejestrowac używajac swojego numeru ale tylko w sieci era czy w kazdej sieci? - odp. nie do konca Cie zrozumialam :O Jak masz kom. w plusie, to wysylasz z komorki plusa, masz w orange, wysylasz z orange ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.......
tam aby zalogowac sie do systemu trzeba podać numer...i zastanawiam sie czy musi to byc numer ery mimo ze hasło mogę zdobyć z jakiegokolwiek numeru?czy to musi być ten sam numer z jakiego wysłałam smsa by zdobyć hasło? moze dla was to oczywiste ale dla mnie niebardzo:P za reszte odp na moje pytania i cierpliowść bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie zalogować na jakiejś stronie..ale nie wiem na jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz wejsc w konfiguracje
do Wloczykija Ja wysylam smsy z GG O ile mi wiadomo-GG jest na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.......
wysłałam smsa z sieci plusa z prosba o haslo...ale nie dostalam nic w zamian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"nie wiem..\": Logujesz sie do serwisu używając swojego nru telefonu, spod którego wysłałaś smsa aktywującego usługę. Jeśli masz telefon w erze, wysyłasz \"SMS o treści A na numer 6677\" lub jeśli nie jesteś abonentem sieci Era na nr +48 604 11 6677. Dostaniesz hasło i logujesz się na stronie Eryomnix używając jako loginu swój nr telefonu (z którego zrobiłaś aktywacje) a hasłem jest hasło, które dostaniesz smsem. (Hasło możesz sobie zmienić po pierwszym logowaniu). Do \"musisz wejsc w konfiguracje\": Tak, zgadzam się, smsy do Ery również możesz wysyłać z GG lub Tlenu, ale najpierw musisz podać swoje ustawienia w GG/Tlenie. Być może o to Ci chodzilo od początku, ale dopiero w ostatnim poście napisałaś, że chodzi Ci o GG. Żeby móc cokolwiek konfigurować np. GG, najpierw autorka musi aktywować usługę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.......
o tresci "A" na 604 11 6677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.......
chyba dobrze? wysłać jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×