Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniedbana

co zrobić żeby wyglądać dziewczęco kobieco?

Polecane posty

Gość zaniedbana

wytłumaczcie mi szczegółowo i dokładnie jak 5 letniemu dziecku co zrobić kroczek po kroczku żeby stworzyć dziewczęcy bądź kobiecy wizerunek? jestem po 20tce ale byłam zawsze typem chłopczycy nienawidziłam o siebie dbać ale kiedyś trzeba zacząć, nie mam nic wspólnego z tymi sprawami więc tłumaczcie jak chłopu ,najlepiej wypiszcie w punktach jakie konkretnie ubrania i kosmetyki kupić błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to szpilki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, dla chłopa chcesz się zmienić? wystarczy sie ubierać po swojem jak chcesz, ale jak musisz to załóż dłższe kolczyki, ładne dżinsy albo spódnicę, sweter w fajnym kolorze obcisły, o włosy zadbaj i tyle. Nie musisz się chybotać na szpilkach (ja się ubieram elegancko a szpilek nigdy nie miałam), wystarczą ładne kozaki na słupkach (http://img.szafa.pl/forum/1/foto_cache/dbe/a3e/ff5/270/098/6a9/72b/17d/7ab/91b/71_500x640.jpg nie muszą być tak wysokie) czy botki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długie włosy, makijaż, dopasowane ciuchy, lakier na paznokciach, perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dołączam, zawsze nosiłam bluzę dresową, jeansy i adidasy, masakra. Teraz się wzięłam za siebie 1 pofarbowałam włosy na blond, regularnie sobie obcinam, mam do ramion 2 makijaż podkład, rzęsy maluję, makijaż oczu, bronzer na policzki 3 dziewczęce sweterki, bluzeczki z dekoltami 4 spodnie rurki 5 wyrzuć adidasy! noś buty na koturnach, kozaki, szpilki 6 przestań głupio żartować z facetami, śmiać się z ich żartów, klepać ich po ramieniu, witać się z nimi podając rękę - jesteś kobietą, kokietuj trochę, flirtuj, udawaj, że jesteś delikatna i wrażliwa!!!! moje rady chętnie poczytam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że dla facetów :D dzięki skorzystam z tych punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem noś sukienki , lokuj włosy, maluj usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. po pierwsze brwi wyregulowane pincetą i lekko podkreślone brązową (NIE CZARNĄ) kredką do brwi, ja polecam te z rimmela. żadnych permanentnych brwi, żadnej henny. 2. brak wąsa - wyrywaj nawet jasne włoski pincetą 3. ładnie podkreślone oczy cieniami (manhatan i inglot moim zdaniem najlepsze), najlepiej w naturalnym kolorze, ale to wszystko zależy od tego jaką masz karnację, włosy itp. + kreska eyelinerem/kredką ++ tusz do rzęs (meybelline) 4. dobry podkład, polecam true match z loreala albo color stay z revlona, do tego jakiś sypki puder aby zmatowić skórę, możesz jeszcze użyć różu do policzków 5. włosy myj codziennie, najlepiej rano, używaj do płukania ich zimnej wody aby poprawić ich kondycję, nakładaj piankę na unoszenie włosów, jakieś odżywiające serum na końcówki, włosy susz suszarką. 6. paznokcie wzmacniaj odżywką, ja ci polecam "twarde jak diament" czy jakoś tak... dbaj o to, żeby zawsze były równej długości, ewentualnie idź do profesjonalistki, ja używam białej kredki pod paznokcie. 7. ubieraj się czysto i schludnie 8. zawsze noś obcasy 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moim zdaniem przesadzasz. Nie wyfiokuj się w drugą stronę.. ja zaczęłam się malować w wieku 17 lat, i już nie wyjdę bez makeupu (nigdy nie walę tapety, ani pomaranczowego podkłau ni dużej warswy, dużo czarnej kredki, maluję się delikatniej niż większość lasek, ale zawsze mam pełny makijaz - podkład oko róż) porównję się do innych dziewczyn. wykańcza mnie to, to całe malowanie etc, ale jakbym miała wyjść bez.. Z drugiej strony wolałabym nie być jak te laski-klony, mam też swój styl (miks eleganckiego z folkowym etc) to twoja decyzja, ale celuj raczej w delikatną kobiecość niż stylizowanie się nie wiadomo jak bo da ci to odwrotny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co pensetą wyrywać jasne włoski? głupie do reszty jesteście! ja mam ciemniejsze (ale rzadko) a i tak mało je widać. Golę je maszynką tak co 2 dni. Może niech jeszcze zacznie ręce golić i się stresować jak jej jeden włosek odrośnie? a henna na brwi może być ok. Farbujesz 2-4 min (zależy jakie masz brwi) i efekt masz na tydz, to zależy. zawsze noś obcasy - i potem zwalony kręgosłup na starość i halluksy :D boże... to już nie istnieją kobiece buty bez obcasa? ja ostatnio kupiłam na all takie z Kazara na płaskim lakierowane.Obcasy czasem noś, ale nie musisz codziennie śmigać. Ja polecam BB creamy azjatyckie zamiast podkładu, wejdź na bloga azjatycki cukier. Ja teraz będę kupować Etude house precious mineral bright fit, wcześniej miałam Missha Perfect cover, ale nie trafiłam z kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś kobietą to nie musisz nic robic. płeć widać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"meszek" jest jasny ale i tak nalezy go wyrywać. przecież to widać i to jest obleśne. mam taką koleżankę z "wąsem" a ona biedna myśli, że tego nie widać., nawet faceci się z niej śmieją. henna na brwiach wygląda tandetnie, a płaskie buty są dla chłopczyc. no ale jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak 80 % kobiecości to sposób bycia, charakter, sposób poruszania się, można się ubrać w sam worek i wyglądać lepiej niż z toną tapety, to sexapil emanujący od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Henna tandetnie? jak ci chodzi o te lasi co maja nie wiadomo jak ciemne i kolor niedobrany to tak. Ja farbuje 2 min i mam taki sam efekt jak kredką, żeby nie powiedzieć, że lepszy. jasny meszek jak ktoś ma gęsty jak facet to tak, ale litości, nie każda laska to ma.. płaskie buty dla chłopczyc? a balerinki też? (chociaż nie popieram ich noszenia bo też są niezdrowe, powinny być podwyższone chociaż 3 cm koturna), i różne inne? ktoś ci nakładał bzdur do głowy i wmawiasz je też innym dziewczynom,żeby maniakalnie się stroiły bo 'facet mnie rzuci jak codziennie nie będę na szpilkach'. Zresztą jak ja widzę laski na szpilach 12 cm idących z wózkiem nieraz.. Oj, dziewczyny. Więcej poczucia własnej wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim tak jak lubisz i Ci się spodoba. Zależy dużo od twojej urody. Ja: -czysta i zadbana cera. W cale nie jest potrzebny makijaż na co dzień. Ja osobiście jestem blondynką z jasnymi zgrabnymi brwiami więc nie mogę z nimi robić absolutnie nic. Żadnego skubania bo nie ma czego a obrysowywanie ich nawet jasną kredką sprawa, że wyglądam jak klaun :D Używam odżywki do rzęs i owocowego balsamu do ust. -włosy mam falowane więc myję je co dwa, trzy dni wieczorem i czekam jak wyschną same. Zbyt częste mycie doprowadza u mnie do wysuszenia skóry głowy i łupieżu. W zależności jakie masz włosy zastosuj do nich odpowiednią pielęgnację. Po każdym umyciu używam serum na końcówki a maskę na całą długość włosów raz w tyg. -nosze płaskie buty dla wygody ale ładne. Na teraz botki, kozaczki na wiosnę jakieś półbuty na dosłownie 3cm obcasie. z ciuchów to sweterki, rurki, lubię biżuterię(jakieś wisiorki czy bransoletki) okazyjnie rozkloszowane spódnice bo mam wielkiego d***la i szczupłą talię. Dopasuj ubrania do sylwetki :) -uwielbiam perfumy i ludzie często mi mówią, że fajnie pachnę :D -Nie ma co przesadzać i nie zrób z siebie sztucznej dziuni. Ważne by pozostać sobą, wybierz się na zakupy i poprzymierzaj różne ubrania. Ważne jest też zachowanie. Mi sam fakt, że spędziłam w łazience godzine na wklepywaniu w siebie wszelkiego rodzaju balsamów i kremów na których punkcie maa bzika dodaje pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytała się jak wyglądać kobieco więc mówię. meszek nie jest kobiecy, baleriny i inny płaski szajs też nie. no soryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopczyce też o siebie dbają, nie musisz się całkowicie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale GDZIE ty kurna masz ten meszek? bo ja nie wiem. Nie widzę meszka nawet u mojej przyjaciółki, która zupełnie nic koło siebie nie robi, więc jakim cudem? niektóre mają ale NIE wszystie A ty w ciemno każesz autorce wyrywać włoski nie wiedząc, czy je ma. chodzisz codziennie na obcasach? :D powodzenia w przyszłości. Codziennie to można co najwyżej na 3-4 cm platformie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może jeszcze zacznijmy wyrywać meszek na całej twarzy, przecież to takie NIEKOBIECE :D kobiety w ogóle nie posiadają żadnych włoskow! a jak któraś ma to to facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie ten meszek? 0.o Ja nie mam żadnego meszku. Chyba zaraz po lupę pójdę... Autrko - podobnie jak Ty jestem trochę chłopczycą. Kobietą na szpilkach nigdy nie będę, ale można iść na kompromis z samą sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalkai
Fajny temat i fajne odpowiedzi :) Aczkolwiek co do golenia twarzy i obcasów absolutnie się nie zgadzam! Mój meszek widać tylko latem gdy mocno się opalę, to wtedy troszkę widać ale ciut i bez sensu to golić żeby później czarne wyrosły. Dziewczęcego wyglądu dodają róż na policzki i długie naturalne włosy, rozpuszczone lub związane w kitku Tak ode mnie, choć ekspertką nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zdecyduj czy chcesz wyglądać kobieco czy dziewczęco, bo to dwa bardzo różne style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij sie myc, golic nogi oraz wlosy pod pachami i przestan pic piwo. wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalkai
Zgadzam się gość powyżej. Dziewczęcy styl to dla mnie właśnie róż, delikaty makijaż jakiś, naturalne włosy, a kobiecy to powiedzmy - farbowane włosy, wyrazisty makijaż, szpile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana Karolina
Hej zaniedbana, widzę, że masz ten sam problem co ja kiedyś. Przede wszystkim musisz wiedzieć jedno, że ciało jest jak ubranie, z tym, że nosimy je do końca życia dlatego trzeba o nie dbać. Ćwicz, uważaj na to co jesz, używaj odpowiednich kosmetyków, ubieraj się kobieco. Ja na przykład codziennie biegam 5 km, nie jem co popadnie, dbam o to, żeby waga była mniej więcej na poziomie 60 kilo. Z kosmetyków używam w zasadzie tylko krem bee pure z beeyesu. Aha, dbaj jeszcze o to, żeby minimum 8 godzin spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i po co pensetą wyrywać jasne włoski? głupie do reszty jesteście! ja mam ciemniejsze (ale rzadko) a i tak mało je widać. Golę je maszynką tak co 2 dni. Może niech jeszcze zacznie ręce golić i się stresować jak jej jeden włosek odrośnie? " - "wąsik" golisz maszynką?! No to powodzenia... Ja tam chodzę na wosk i dzięki temu odrastają bardzo delikatne. Czasami jak coś wyrośnie to wyrywam pęsetą. A niebawem zafunduję sobie laser i po kłopocie ;) Aha - i henna brwi. Jeśli dla kogoś wygląda tandetnie, to chyba nie widział dobrze zrobionej henny. Dobrze wyregulowane brwi, zafarbowane henną są spoko. Henna przyciemnia rosnące włoski, więc jeśli ktoś ma fajny kształt brwi, to wygląda dobrze. Przecież to nie jest namalowany łuk na skórze (tak to można sobie zrobić kredką np.) - no może pierwszy dzień po zabiegu. Potem to się wypłukuje i zostają tylko przyciemnione włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ubranka dla dzieci ze strony allinside.pl, często robię tam zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona :D Kupuję przeróżne ubranka, od bucików, bielizny, po sukienki, kurteczki, zawsze modne i po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jak wygladasz.pewnie masz krotko sciete mysie wlosy i zero makijazu (jak ja w twoim wieku).Pozwol im urosnac, a fryzjerowi daj do wymodeloweania i farbowania na jakis konkretny kolor ktory cio bedzie pasowal, chocby rubinowa czerwien druga rzecz to makijaz, to nie tylko upiekszanie sie ale i korekta defektow.Za to nikt niogdy w zyciu nie namowi mnie na tipsy ani dlugie pazury, mimo ze sa "kobiece".A propo, szkoda ze faceci sie nie maluja, niektorzy wokalisci sa powalajacy w make upie a bez nie wyrozxniaja sie z tlumu buty-lekki obcas ale musi byc, inaczej figura wyglada niezgrabnie.nie musza byc szpilki, ja lubie koturny jak nie masz piersi to kup biustonosz z b. gruba gabka /sa takie np w new yorkerze niedrogie) jak masz geste wlosy na rekach, depiluj lub usuwaj woskiem (z cebulkami), pachy i nogi obowiazkowo nie musisz latac w sukienkach i spodnicach, ale np na wesele powinna byc sukienka a nie garnitur czy kombinezon, w czyms takim sie wyglada jak babochlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×