Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WSTYDZIUCH

Co zrobilibyscie z 150-200tys zlotych ???

Polecane posty

Jakiej odpowiedzi???? Propozycje ? Mieszkanie to by za ta kaske bylo male gdyz w moim miescie za metr placi sie od 7tys w gore :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatoniewypadaaaa6
poz atym jesli oddajesz szpik to to jest tajne..i do banku dawców nie ma dojscia wiec jakby wam zapłacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłabym sobie
malutkie mieszkanko, tylko dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jedna z tych "głupich kwot" Za malo żeby sie ustawić i za dużo na wakacje. chyba bym ulokowal i poczekał az bedzie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIECHO na procentach bys nie wyrzyl z 200tys gdzie ty zyjesz? naogladales sie filmow? podaj taki fundusz, zrodlo ,fakty .. Pomarzyc mozna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydziuch...no jak to po co komu jacht w miescie? Pływałabym po Wisle, albo po moim basenie tuż za domem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiarz ulokowac w co? w lokate ? gdzie w pl daja obecnie max ok 5% realnie po podatku belki 4 Przy zalozeniu inflaji 2011 na poziomie 2.2 daje nam 1.8% zysku duzo by sie nie rozmnozylo .... kiepski pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna piczka
sprzedalibysmy mieszkanie i kupili mniejsze za ta kase bym se wyremontowala zajebiscie, a za reszta haj lajfffff imprezy, wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydziuch, ty jesteś pierrdolnięty? :o Gdybym dostał za darmo 200 tys, to bym wsadził na byle jaki fundusz. Po prostu, bez żadnych strategii inwestycyjnych :o niech sobie leży i czeka, jeśli mi będzie potrzebhne, to umorze odpowiednią ilość jednostek, jak nie, to niech leży bezużyteczne :o Jak ty chcesz być megainwestorem za 200 tys to ja ci gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupila bym sobie Jak kupowac mieszkanko to takie jak sie chce zyc.. Male mieszkanko odpada nie mam zamiaru dusic sie w 4 scianach do konca zycia Potzrebuje min 2 pokoje duza lazienke gdzie bede mial prysznic i wanne naroznaz hydro masazem. I oczywiscie koneicznie duzy TARAS Mysle ze na takie musial bym miec minim 400tysiecy w stanie deweloperskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> na procentach bys nie wyrzyl z 200tys gdzie ty zyjesz? naogladales sie filmow? podaj taki fundusz , zrodlo ,fakty .. poza tym, jakie życie z procentu? takie podejście moze mieć tylko tępy polaczek, który nagle wygrał w totka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIECHO no wlasnie nie chce byc jak typowy kowalski z towim tokiem myslenia wsadzic na fundusz i niech se lezy . Najgorsze co moze byc bo jedyna instytucja ktora przez to zarabia jest bank a nie my . sorry pytam z ciekawosci ajkie macie pomsly badz marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulokowac po to żeby nie rozjebac a nie zeby niewiadomo jakie procenty mieć. Wiadomo że odsetki są żałosne. Miałem na myśli to odłożyć żeby nie ruszac i odkładać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Najgorsze co moze byc bo jedyna instytucja k To sobie wsadź do 5, jaki problem?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooser
kupiłbym 200 tyś zdrapek po 1 zł albo 75 tys zakładów lotto. Na pewno bym wygrał przynajmjniej raz 3 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna piczka
ale ja mam wlasnie duze, i wolalabym mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartka kredytowa
ja bym splacila dlug mojej mamy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>mieho juz wolalbym kupic male mieszkanie i wynajac niz ten twoj fundusz. Za 150 000 zł? :D Jakie mieszkanie za taką kasę kupisz i jeszcze wykończysz? ;o poza tym widać, że jesteś tępy i nie orientujesz się nic a nic w rynku - średnia roczna stopa zwrotu z inwestycji w mieszkanie to średnio w Polsce 2-3%, w zależności od rejonu kraju. To jest twoim zdaniem zyskowna inwestycja? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIECHO za 150-200tys w krk mala kawalerke kupie w rynku wtornym Wynajem kawalerek zaczynaja sie od tys zl plus oplaty Podaj mi fundusz gdzie daje tysia zl miesiecznie ??? moze byc nawet 800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 zł x 12 = 9600 zł rocznie 9600 / 150 000 zł = 6,4% zysku brutto. W tej kalkulacji, dla uproszczenia, nie ma opłat czynszu, a te znacznie zysk pomniejszą. Zakładając że nie będziesz musiał włożyć w to mieszkanie ani złotówki, a to założenie złudne :) Chcesz mi powiedzieć, że nie znajdę na rynku funduszu, który w ciągu roku zarobi mi minimum 6%? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłabym sobie
wstydziuch- tobie male mieszkano odpada, ale dla mnie to szczyt marzen - wlasny kawalek podlogi eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kupiła sobie działke i zaczęła pwooli budować mały domek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna83833333
200 tys starczyło mi na 6 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique2222
podrózowałabym ;) jeździłabym sobie raz na bali raz do indii np ze 2 razy w roku (choć nie wiem czy masz taką możliwość,ale raz w roku na pewno). może bym wydała na jakieś spa ,albo firmowe rzeczy... . Ja bym tak zrobiła ,ale nie wiem jakie masz potrzeby czy lubisz się ruszać poza Polskę itd. jak np potrzebujesz remontu w domu to na to bym poświęciła kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×