Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

córka dudy jest mega mądra bo studiuje prawo na ujocie!

Polecane posty

Gość gość

piekna i mądra. prawo na ujocie studiuja tylko mądrzy i wybitnie inteligentni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
madra to by była gdyby była naukowcem jak einstein To ze studiiuje prawo nie czyni jej mądrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli uprawiala juz sex to jest po prostu zwyczajną zblazowaną szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na AGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha nie porównuj agh do ujotu bo to jak porownac stajnie do willi:) na aghu studiuja same wiejskie chłopki kierunki typu robotyka i automatyka albo geologia czy mechanika.. a ujot to brzmi dumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, Żydzi mają tam uznanie, podobnie jak na UW w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyłam prawo na UJ 15 lat temu i to bez pomocy tatusia, miło słyszeć ze jestem wybitna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna i mądra. prawo na ujocie studiuja tylko mądrzy i wybitnie inteligentni ludzie. ekstra, tylko co ci z tego... lodówkę tym zapełnisz, pracę znajdziesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co jest w niej pięknego, wygląda jak typowa nastolatka klon, pelno takich na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
prawo studiują debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo studiują debile no to czemu nie studiujesz, przecież nim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez protekcji by nie byla taka megamadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka przerosła matke zwykłą nauczycielke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo jest dla debili. Prawnicy w ogóle nie powinni być wliczani w inteligencję. To najnudniejszy kierunek,nie można się tym interesować. Studia są tylko środkiem do celu. Do zarabiania forsy bez wysiłku. Jak szmaciana gnida która za pieniądze będzie w stanie bronić najgorszego bandyty albo wpływać na wyrok może się nazywać inteligencją. To zwykły agent do wynajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej matka jest wykształcona lepiej niz kinga.. skonczyla germanistyke na ujocie. germanistyka jest cięższa niz prawo,wiem bo moja siostra studiowała i wiem ile ja to nocy nieprzespanych kosztowalo mimo ,że byla dobra z niemieckiego.natomiast sąsiad jest po prawie na ujocie i sam sie chwalił,że w sumie to tylko kuje alle nie mial problemów zbyt wielkich by skończyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zarabiania forsy bez wysiłku. to czemu tego nie studiujesz, ponudzisz sie 5 lat i forsa sama płynie. Nie powiesz mi chyba , że marzysz o życiu bez forsy ale za to z wysiłkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z czego to wynika ,ale ilekroć spotykam jakichś mądrych ludzi po UJOCIE ,którzy mnie zadziwiają swoja inteligencją i umiejętnosciami radzenia sobie w życiu to zawsze się okazuje ,że to studenci albo absolwenci filozofii lub religioznawstwa NA TEJ UCZELNI:)tam naprawdę studiują sami geniusze i mózgi:0 ciężko za nimi nadążyć jesli chodzi o intelekt i wiedzę:) natomiast studenci psychologii ,prawa i innych kierunków wiele razy mnie zawiedli swym poziomem myślenia a raczej jego brakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo prawo jest nudne. Studiowalam ciekawszy kierunek. Poza tym znam prawników. Nadete snoby zarozumiale do szpiku kości a w domach nawet książek nie mają. To wieś ,dobry kierunek dla pyskaczy ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym znam prawników. Nadete snoby zarozumiale do szpiku kości a w domach nawet książek nie mają. To wieś ,dobry kierunek dla pyskaczy ze wsi. to masz ujowych znajomych po prostu, Ja tam sobie dobieram fajnych ludzi i tacy na prawię tez si e znajda jak się poszuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba powyżej ma rację z tymi studentami filozofii itd.... ja tez znam filozofów i nie umiem się z nimi dogadać.....chyba jestem za głupia......w domach mają całe pólki po sufit wyłożone książkami..zupełnie jak kazimiera szczuka ech.... smieszie to zabrzmi ,ale jak rozmawiam z lekarzami i prawnikami to nie mam poczucia ,ze jestem glupsza niż oni ......ale jak rozmawiam z filozofami to czesto wydaje mi się,że jestem debilem:)mówie serio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak rozmawiam z filozofami to czesto wydaje mi się,że jestem debilemusmiech.gif mówie serio.... wiesz nie zawsze jak ktoś mówi okrągłymi zdaniami, wszystko analizuje i potrafi rzucić cytat to znaczy ze jest inteligentny, może być przeintelektualizowany , czyli forma wypowiedzi przerasta jej sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko inzynierowie są madrzy bo nauki ścisłe górują nad humanizmem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zauwazylam niski poziom intelektualny lekarzy i prawników. To sa często prości ludzie. Aż za prości jak na renomę tych zawodów. Takie wyuczone prostaki. Żadnego humanizmu nie ma w tym co robią. Czyste wręcz ordynarne rzemioslo. Proste podejście do problemu, ktore moze zamienic sie w tragedie. Obce jest im szerokie i glebokie spojrzenie na problem klienta. Mam wrażenie,że po prostu wykorzystuja swojego klienta i wyciskaja jak cytryne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj dentysta to dopiero prostak...takie żarty wali jak jestem u niego ,że wstyd mi za niego....ciągle cos o seksie i smieje sie jak burak ze wsi.... brak klasy totalny...nieokrzesany wiesniak..zawsze sie zastanawiam jak on skonczyl medycyne???masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie zauważyłaś , że to nie problem prawników i lekarzy, ale całego pokolenia, jak od 20 lat na studia przyjmuje się byle kogo, po byle jakiej maturze, bez zainteresowań, bez potrzeb kulturalnych to i tacy ludzie potem kończą te uczelnie. Jako społeczeństwo chamiejemy i obniżamy poziom intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie,że po prostu wykorzystuja swojego klienta i wyciskaja jak cytryne. bo klient od tego jest, niech płaci za to ze jest frajerem i nawet na rzemieślniczym poziomie nie ogarnia swoich spraw. Za bycie frajerem się płaci frycowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli, to jednak te zawody są prestiżowe i skoro przyjmuja na wydział wiesniakow to mają obowiązek wpoic im szacunek do klienta . Bo takie zachowanie podwaza godność tych zawodow. Chociaż wg.mnie tacy ludzie nie mają predyspozycji do wykonywania takiej odpowiedzialnej pracy. Jak chcą lecieć po łebkach to niech się zatrudnia jako brukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem ze przyjmuje sie byle kogo na uczelnie ...ale ja mowie o ludziach ktorzy ukonczyli prestizowe uczelnie takie jak ujot lub polibude. znam wielu kolegów z sąsiedztwa ktorzy skonczyli polibude a na studiach tylko pili i imprezowali..wyslowic sie nie umieja poprawnie..ledwo liceum skonczyli czy technikum ..a dostali sie na polibude bo z matmy byli dobrzy...niestety tylko z matmy... i teraz chwala sie dyplomami inzynierów z budownictwa lub automatyki i robotyki. a uwierzcie mi ,że ich znam jak malo kto i wiem ,że w zyciu nie przeczytali dokladnie chyba ani jednej książki...i nie umieją poprawnie sie wyslowić nawet po polsku.palą marihuane i dopalacze i sie tym chwalą....ale oni sa inzynierowie..hoho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 i odezwał się jakiś wiesniak po medycynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×