Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cycki do oceny

Polecane posty

Gość STOLARZ 24 LATA
Deska w puszapie. Jeszcze rękoma podnosi biust, by wydawał się pełniejszy. 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być wielkie nie są ale deska to też nie jest widać że jędrny i całe ciało wyćwiczone choć tzw. przysadziste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stolarz 24 lata
tak wyglądają przeciętne piersi u kobiety wiem że nie miałeś okazji macać bo jeździsz stale na ręcznym przy p****lach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac że ciałko w miare wyćwiczone bo odznacza sie szyja większość kobiet jest tak spasiona i galerowata że nawet szyi u nich nie widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do stolarz 24 lata - Nie gadaj głupot. ;) Są też takie co zamiast piersi maja push up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciniakk
7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was tępe
większość gwiazd ma push up np. Salma Hayek ona nie ma jakichś gigantycznych cycków tylko ściska je pushapem w 99% przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was tepe
większość kobiet nie ma gigantycznych cyców podobnie jak większość facetów nie ma gigantycznego penisa. Ważne żeby cycki było proporcjalne do figury serio podobają wam się takie kicie np. 152 cm w szpilkach z gigantycznymi, komicznymi buforami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was tepe - Nie mówię że małe nie jest piękne tylko że nie warto oszukiwać innych i samej siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol tępy cieciu skoro uważasz że w pushapie każda nawet najbardziej płaska ma gigantyczne cyce to sobie go k***a załóż pstryknij fote i pokaż nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie to widac stanik. biustu nie można ocenić bo go nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - Czytaj ze zrozumieniem. ;) Widać to za dużo dla ciebie... Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malegula bum
"serio podobają wam się takie kicie np. 152 cm w szpilkach z gigantycznymi, komicznymi buforami ? " nie są obleśne :O i mówie to jako facet takie obleśne pokurcza niskoskanalizowane są dobre dla roboli i facetów z niższych klas społecznych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz mnie ku**a szlag trafi ile można jedno i to samo zdjęcie wystawiać juz tu jest chyba 10 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malegula bum - Cześć hejter jak mija dzień? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde wam powiem
Zauważcie że pożądane są wysokie modelki z przeciętnymi cyckami, szczupłe ale taki zakompleksiony facet z niskim IQ niemal zawsze bierze małego pokurcza tak z 158 cm góra z gigantycznymi cyckami i brakiem szyi po ślubie takie kobitki jak sie roztyją to wyglądają jak wieloryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki to podstawa dla faceta nie liczy się twarz ani proporcje liczą się cyce !!! najlepiej żeby kobieta po prostu była cyckami na nóżkach twarz nie jest potrzebna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co non stop dodajesz te pryszczate cycki w babcinym staniku? Jenyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimna Wódka (dodatkowa nazwa w j. niem. Kaltwasser, śl. Kaltwaser, Zimno Wůdka) – wieś w Polsce, położona w województwie opolskim, w powiecie strzeleckim, w gminie Ujazd. W miejscowości mieszka ok. 720 osób. W latach 1945–1954 miejscowość była siedzibą gminy Zimna Wódka. Od 1950 roku miejscowość należy administracyjnie do województwa opolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaciajadzia
jak wrzucic moje cycki do oceny?dejta intrukcje,ciekawam co myslista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tępa babciajadzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa3
jak to po co zamieszczam fotke?Bo jestem 28 letniąą pryszczatą ,grubą dziewica...i zaden chlopak nigdy nie widzial moich cyckuf.WIec jestem ciekawa co myslicie :) Ps.nie widac ze mam męskie szerokie ramiona...lekką nadwagę i nie wyrzeżbione rece?Stanika nie zdjemę bo mi rosną czarne wlsoy wokol brodawek-za duzo testosteronu czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehehehe o kuźwa właśnie dlaczego faceci zawsze biorą sobie niższą :D ? nawet jak facet jest niski z 170 cm to predzej weźmie niedorozwinietego pokurcza 152 cm z wzrostem 9 letniej dziewczynki niż kobiete choćby o 1 cm wyższą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męskie szerokie ramiona są spoko u kobiet większa siła i większe stracie z potencjalnym gwałcicielem :D taki niedorobiony pokurcz z rączkami 10 letniej dziewczynki nie ma żadnych szans :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaciajadzia
powaznie,Proszę mnie poinstrutuowac.Jestem ciekawa co o nich myslicie...mam nowy stanik,ciekawe czy zgadniecie rozmiar. Jak sie tu wrzuca fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety powinny ćwiczyć klate a nie udawać że są niedorozwiniętymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FOTOSIK.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaciajadzia
jak sie tu upolodaje fotko???????? ejj....chce wam sie pokazac... to wazne. od smierci mojego 5 męza...nikt ich nie widzial. Warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×