Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

CYFRA PLUS - to skandal!

Polecane posty

Od 3 dni zamiast 300 kanałów mam 12 i nie ma szans polaczyc sie z operatorem!!! Przez pierwsze 2 dni zablokowali infolinie 0-801-801-801 oraz warszawski nr tel,teraz jak dzwonie to od 24 h mam komunikat,ze jestem trzydiesta w kolejce!!!!!!!!!a licznik bije..... moim zdaniem to skandal,zeby powazna firma unikala rozmow z abonentem i wylaczala telefony jak szczur!!!Place 117 zl za abpnament a teraz nabili mi jeszcze kilka zlotych na nieczynnej infolinii podczas czekania!!!!! Oficjalny komunikat to zmiana ustawien terminali,ale co z tego,ze zastosowalam sie do ich wskazowek z www,skoro i tak mam tylko 12 kanalów! czy ktos ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
takie problemy to mialem juz jakies 2 lata temu i podziekowalem za uslugi, znajomi tez psioczą na cyfrę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia53
Uaktualij dekoder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia53
widocznie xle to zrobiłaś jak uaktualiniłam i mam wszystkie wcisnij menu na pilocie wybierz z listy "aktualizacja...." i kliknij ok potem jak sie zrobi to bedzie drugi komunikat czy chcesz zapisać kanały i znów daj ok i bedzie dobrze .Jezeli tak zrobiłas i nie masz dalej to masz stary dekoder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia53--->uaktualnilam i nic dlatego sie wkurzam,bo zastosowalam sie do ich instrukcji i nic to nie dalo pewnie cos spieprzyli,a teraz nie chca rozmawiac z abonentami-zlodzieje!!! konczy mi sie w maju umowa czy macie jakies doswiadczenie z cyfrowym polsatem?co lepsze?bo z CYFRĄ to ja juz nie mam sil sie uzerac!szczegolnie,ze ciagle podnoasza ceny i nabijaja ludzi w butelke tymi swoimi \"promocjami\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia53
Nie bierz Polsatu to dopiero jest gówno!!!! miałam i zrezygnowałam i spowrotem wziełam cyfre, spróbuj zrobic to jeszcze raz , musi się to zrobić bo ja mam wszystkie, powiedz mi czy dekoder dostałaś od nich czy masz prywatny??i jakiej firmy??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 kwietnia mi tez poginely programy, wystarczylo przeinstalowac czy cos w tym stylu, zrobilam to i wszystko wrocilo do normy. Pisze o tym na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa nie doczytalam do konca, ty juz to zrobilas:o no to masz jakis inny powazniejszy problem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego Philipsa kupilam od nich przy podpisywaniu umowy wiec napewno jest ok a jesli chodzi o konfiguracje to bylam na ich stronie i zrobilam to wszystko i nic! mam 12 kanalow i koniec:( wydaje mi sie podejrzane,ze nie odbieraja telefonow albo wylaczaja infolinie.....moze wiecej osob ma takie probemy jak ja? kurcze...ech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia53
pierszy raz słyszę o takim problemie!!! Zrób to jeszcze raz moze cos przeoczyłaś??/Musi działać no przeciez wszyscy odbierają z tej samej satelity!!!Może dekoder się zjebał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos sie zjebalo!:) mam TVP,canal+,TV4 i kanaly dla dzieci:) wiec jakas dziwna selekcja nastapila... caly czas sie bawie pilotem i dupa dzwonilam znowu i tym razem byla 20 w kolejce,a pierdziele czekanie godziny bo to bedzie troche kosztowalo....no i co tu zrobic?? jak zlapac kontakt z ta pieprzona CYFRA??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialem w czwartek ten problem bo zmieniaja co jakis czas transpordery , ale trza sobie aktualizowac liste kanalow np. ostatnio na canal+sport 2 plansza informuje o przeprogramowaniu dekodera.generalnie mam juz 7 lat cyfre [ wczesniej canal+ ] i jestem zadowolony . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźna gienia
napisz e-maila do cyfry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon do nich
i poczekaj ja kiedys tez sie zrazilam tym ze bylam 50 ktoras w kolejce ale to bardzo szybko idzie i po jakis 2 minutach juz sie zglosil operator powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferry----->to takie moje powiedzonko,ktore stosuje do tego typu zachowantzw,\"szczurzenie\"-chowanie sie po katach,uciekanie,ukrywanie najczesciej w ucieczce prze odpowiedzialnoscia:) ot tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osob, które mają Cyfre + . Z warszawy. Proszę o kontakt! Jest mi to potrzebne do badań. bardzo proszę o pomoc. Na forum tutaj, albo na maila a.kopiko1@gazeta.pl Z gory dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam cyfre od 5 lat albo więcej i takich problemów nie mam,poza tym,że od razu dostałam jakiegoś felernego pilota do dekodera i leży taka kaleka poowijana plastrami. A w ogóle to podobno są jakieś piloty uniwersalne. Muszę się tym zainteresować,bo za dużo tego i ten taki bidak...:( Ano i cena Cyfry plus pozostawia wiele do życzenia. A jak były mistrzostwa świata w piłce nożnej to już w ogóle byłam wściekła,że sie z nimi zadaję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejq1
JA tez predzej czy pozniej to zrozumiałem ,i przeszedłem po prostu do n.Dobrze ze mamy taki wybór,i jesli chcemy dobra telewizje cyfrowa to nie musimy sie trzymac tylko jednej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×