Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora20

czasem ateisci sa bardziej ludzcy niz katolicy..

Polecane posty

oto przyklad-koleznaka, ateistka, nie wierzy w boga, nie chodzi do kosciola, nie modli sie.ale pracuje w wolontariacie, pomaga starszym i samotym ludziom, dziala tez w jakis akcjach na rzecz bezdomnych zwierzat.jest mila, uczynna, wyslucha, pomoze.inna kolezanka lata do kosciola co niedziele chodzi na jakies rekolekcje itp,na pielgrzymki, a jest wredna, zloscliwa, niemila, wylgarna.moja mama i babcia-obie wierzace, ida do kosciola, a zaraz po powrocie wyzywaja sie nawzajem od kurw..albo ogladaja papierza w tv i sie dra na siebie w tym samym czasie.chce sie dowieciec, czy tez macie czasem takie spostrzezenia, oczywiscie nie generalizuje ze zawsze tak jest, bo to nie prawda.a i jeszcze jedno-jak to w koncu jest, np wedlu praw boga-kto jest lepszy z tych przypadkow ktore opisalam-dobra ateistka, czy wierzaca mama z bacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czasem tylko zawsze
nie ma nic gorszego niz nawiedzony katolik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii__36
moja tesciowa modli sie niby za nasze małzenstwo(tak mówi) a dupe mi obrabia na miescie i do męża ploty dochodzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warga sromowa
dora ale laskawie przyznalas.Dziekuje Ci bardzo za przyznanie ze CZASEM ateista moze byc lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilmare
Nie można generalizować, mam znajomych i ateistów i katolików i według mnie takie zachowanie nie zależy od tego, jakie ma się wyznanie, ale od wychowania, od tego co ma się w głowie i w sercu. Oczywiście są dewoty, które na kolanach do Częstochowy pójdą a za plecami dupę Ci obrobią. Ale ja jestem wierząca (choć nie do końca praktykująca) i nie uważam się za złego czy wrednego człowieka :) I też się udzielam społeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilmare
Aha, znam dziewczyny, które pracują przy duszpasterstwie akademickim. Opiekują się domem dziecka, pomagają tym dzieciom, organizują zbiórki pieniędzy...Pomagają też schroniskom dla zwierząt. Mam też kolegę ateistę, który pomaga bezdomnym, udziela się w "Barce". Mam też kolegę ateistę, którego cała rodzina podaje się za ateistów, ale obchodzą Boże Narodzenia i Wielkanoc ;) Ale to tak na marginesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
A co wiara ma do ludzkosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WystraszonyXP
Jeżeli Jezus jest twoim panem , to masz nie tak w głowie mówiąc ,że wierzący jest cacy a ateista be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowiek powinien być dobry dla innego człowieka, dla każdej istoty żywej. I czy jest wierzącym, czy nie, nie ma żadnej różnicy. A osoba wierząca - chrześcijanin - powinien być kimś więcej niż tylko dobrym człowiekiem. A jest jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biCH
przecież to zwykłe okazanie ludzkich odczuć. Ludzkich a nie ateistycznych czy katolickich :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba odbyt
co ma piernik do wiatraka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugeniusz h.
katoliczki są płodne a ateistki wprost pzreciwnie. I to w obliczu wyludnienia się Europy jest podstawowe kryterium tego, która z kobiet jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkiem kobiety jest wyjść za mąż, spłodzić potomstwo i wychować je w wierze katolickiej. Ateistki i/lub kobiety uprawiające seks nie dla prokreacji lecz dla przyjemności wyrzekają się swojego człowieczeństwa i obrażają Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dora jest dokładnie tak jak mówisz, a już na wsi to zwłaszcza, wszyscy tak biegają do kościoła a w większości to banda fałszywych, wrednych, zawistnych, obłudnych ludzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Jezus moim panem he a to dobre:p tekst miesiaca:p Zalosne poglady:p Gdzies ty sie wychowal\a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój sąsiad wszystkie pielgrzymki odbębnił , lata do kościoła co tydzień ze złozonymi rączkami , i dziwię się, ze jeszcze mu ta komunia w gardle nie stanęła za wszystkie niegodziwości , kretactwa, złodziejstwa , kłotnie, plotkartstwo, podżeganie do złego , sprawy sądowe wytaczane wszystkim dookoła o wszystko co się da itd,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi że uważasz moje poglądy za żałosne - nie ze względu na mnie, bo ja ufam Panu i nie dotykają mnie obelgi. Przykro mi ze względu na Ciebie - bo nawet nie wiesz, jak błądzisz, oddalając się od Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalizowanie to
norma na tym forum... to oznaka plytkosci wiedzy o swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie: kim dla Was jest katolik? Kimś, kto wierzy w Boga, czy kimś kto chodzi do kościoła? Bo połowa tu się negatywnie wypowiada o katolikach, a pewnie Święta obchodzi i ślub kościelny weźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Pewnie babca dewotka takich glupot ci nakladla do glowy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalizowanie to
ilmare...strzal w dziesiatke...najwiecej do powiedzenia o katolikach maja tacy swiateczni katolicy ktorych wiedza religijna juz nie mowiac o zyciu duchowym jest na poziomie 10 letniego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 letnie dziecko
Odpierdol się od mojego życia duchowego 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalizowanie to
no coz... kultura to nigdy nie grzeszy fora internetowe... jak to mowia...gdyby oceniac inteligencje narodu po forach internetowych....itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 letnie dziecko
"kultura to nigdy nie grzeszy fora internetowe" - ocena Twojej inteligencji na podstawie tej wypowiedzi wypada marnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
"Obowiązkiem kobiety jest wyjść za mąż, spłodzić potomstwo i wychować je w wierze katolickiej" A gdzie takie rzeczy wyczytalas? Bo napewno nie w bibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalizowanie to
ale sie pewnie cieszysz ze moja wypowiedz daje ci podstawy do napisani takiego postu co :P hehehe ? zabawni sa tacy osobnicy ktorzy juz musza siegac po takie argumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalizowanie to
jak to mowia... wobec takiego chama ciezko zachowac kulture :) ...a ja tylko nie dbam o gramatycznosc wypowiedzi bo licze na inteligencje ludzi ktorzy to czytaja ;) widac sie przliczylem i muysze wolniej pisac na klaiwaturze zebys zrozumial wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×