Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czekam.na macierzynskie i nie ma zostal mi jeden pampers

Polecane posty

Gość gość

Ku...a czy oni zawsze musza tak robic. Termin jest dzis pewnie wyslali ale kasa dotrze rano Ciekawe co ja zrobie Zostal mi jeden pampers i mleka tyle co na kolacje Ku...a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ONI? To Ty powinnaś rozplanować wydatki żeby Ci starczyło z zapasem na dziecko... Ja też często mam na styk kasy, bo mimo że sporo zarabiam to jestem niestety mega rozrzutna, ale dla dzieci zawsze mam jakiś zapas (np. teraz mam 6 paczek pieluch w zapasie bo na promocjach kupowałam), a poza tym sama jesteś? A ojciec dziecka? Nie ma nikogo kto by Ci pozyczyl pare złotych?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wlasnie sobie rozplanowalam zeby mi starczylo do dzis ale hajsu nie ma Pewnie bedzie rano 23 to chyba 23 a nie ku...a 24 rano Je...y zeus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes ntotalnie nieodpowiedzialna, jak możesz nie mieć odłożonej kasy? Mi raz szef zapłacił z 15 dniowa obsuwa, chyba byś się obsrala na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę to jakoś głupio sobie rozplanowanas, powinnaś uwzględnić nieprzewidziane wydatki. Nie zależy ci na dziecku czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mówisz że będą rano to jakim cudem? W nocy nie ma księgowania. Ostatnie księgowanie jest o 19, i radzę iść sprawdzić bo napewno już będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robie tak ze czesc kasy z wyplaty przelewam na konto oszczednosciowe i sobie dawkuje.jak kasa mi sie skonczy na normlanym koncie przelewam z oszczednosciowki. dzieki temu systemowi przestalam rozwalac kase.bo tez zylam na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wyslali po 15 to nie dojada do 18 Pewnie jutro rano bede miala... Czesto sie spozniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz że często się spozniają to piwinnaś tak ozłożyć wydatki aby mieć coś w zapasie na kilka dni. Masz tylko swoją wypłate, a ojciec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uzywaj pieluch tetrowych - masz takie w domu?? a zarciem to nie wiem....głodówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×