Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Curiousity20

Czemu faceci leca na mlodsze od siebie dziewczyny?

Polecane posty

Gość Curiousity20

Zaczne moze od tego ,ze ja osobiscie nie uwazam sie za najpiekniejsza i najcudowniejsza dziewczyna na swiecie.mam swoje kompleksy pracuje nad nimy, uprawiam sport chce byc w formie.figura jestem przecietna z tego co slysze to uwazaja mnie za ladna dziewczyne, znajomi ,rodzina, znajomi rodzicow, oczywiscie nie mowiac o chlopaka w moim wieku (20lat) to takze starsi faceci sie za mna ogladaja.zwlaszcza na ulicy bo inaczej nie mam z nimi doczynienia. Czasem glupio chodzic mi z mama bo wtedy ona zwraca mi uwage ze jacys obcy faceci mi sie przygladaja i uwaza ze to moja wina.Dodam ,ze nie ubieram sie wyzywajaca, chce byc kobieca takze rzadko chodze w jakis tam dresach trampkach ale wyglądam normalnie.Wiec zalozylam ten temat zeby poznac opinie i mężczyzn i kobiet ,moze ktoras z was doswiadczyla tego ,ze wasz facet tez sie za mlodszymi ogladac i jak juz to dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie tyle co lubią mlodsze,ale ważne zeby ta młodsza za ktora sie obejrzą była ładna zgrabna,bo za pasztetem nawet 16 letnim sie nie obejrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×