Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złotoucha audiomanka

Czemu każdy uważa że koniecznie musi być S?

Polecane posty

Gość złotoucha audiomanka

Jestem zszokowana od wczoraj! Mam możliwość tanio odkupić decka z Dolby B i C. Ale kolega odradza. Drugi też odradza i dodaje, że porządny deck musi mieć także Dolby S. To prawda? To aż takie konieczne? Słyszałam, że decki z Dolby S są znacznie droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być z dolby S ważne żeby dek miał selektor taśmy na kasety żelazowe, chromowe i metalowe bo bez metalowych dziś ani rusz no chyba że chcesz bazować na fabrycznie nagranych kasetach to wtedy owszem bo oni wypuszczali w zasadzie tylko żelazówki i nie będzie problemu. Natomoast dolby s się nie przejmuj bo mało kto dziś używa tego systemu a nawet jeśli trafisz na takową taśmę to spokojnie odtworzysz na swoim dolby B tylko będzie trochę więcej wysokich tonów. Jaki chcesz kupić dek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotoucha audiomanka
Taki fajny z nietypowymi przypiskami w dużej ilości. Nazywa się bodaj Nakamichi Dragon, czy jakoś tak. Musiałabym zadzwonić do gościa żeby mi podał konkretny typ, bo go jeszcze nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY CHYBA ŻARTUJESZ TO LEGENDA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotoucha audiomanka
Co legenda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszkowany
Nakamichi Dragon to legenda wśród audiofilów!!! Kto chce Ci sprzedać taki sprzęt? Za ile? Sprawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×