Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu narzekacie na Polskę , wciąż , że się tu żle żyje

Polecane posty

Gość gość

a ok. milion ludzi jednak ma z czego spłacać kredyty mieszkaniowe. i inne np. samochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed rewolucja trza troche ponazekac zeby potem niebylo ze nikt niewiedzial ze w tym kraju bieda,bezdomnosc i glod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed rewolucja trza troche ponazekac zeby potem niebylo ze nikt niewiedzial ze w tym kraju bieda,bezdomnosc i glod, i bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieda jest , polega na tym , że wiele osób nie stać na nowego mercedesa, trzy komórki czy futro z norek. głodu nie ma bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O bosze. jak z takimi kretynami coś wspólnie zrobić? chyba tylko wspólnie sie je bnąć pod pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wnikliwa analiza sytuacji finansowej państwa: Milion ludzi stać na spłacanie kredytów. Pytanie:dlaczego musieli je zaciągać. Tak głodu nie ma. Bezdomnych też nie ma. alkoholików i narkomanów też nie ma. kopalni ni ma, łupków ni ma, inflacji ni ma, szarańczy, plagi żab, myszy i szczurów, raka, zawałów, ni ma:| ZA to są emerytury:) Wypłaty: średnia krajowa 3500 zł:) pięć banków na jednej ulicy:) a w każdym serdeczny człowiek z duszą na ramieniu:) Nauka rozkwita. Mamy większy odsetej=k studentów niż gdziekolwiek indziej a le patentów zero. Kolejki na zabiegi ciągną się miesiącami. Supermarkety sprzedają dla naszego dobra GMO. rolników niszczy się cięciem dopłat po tym jak przestawili swoje gospodarstwa na produkcje dotowanych produktów. Prezesem największej polskiej spólki petrochemicznej był bądź jest pan miediediew. USA stawia u nas bazy i więzienia dla "terrorystów". ogólnie panuje dobrobyt i wzrost gospodarczy. Świetlana przyszłość nas czeka. Tych którzy stąd spiertolili ale musieli być jacyś j*******i skoro jest tak cudownie. Pewnie nie chciało im sie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecznie polaczkom coś nie pasuje. za mordę trzeba ich wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afera goni afere. każdy myśli tylko o tym żeby nakraść jak najwięcej zanim to wszystko piertolnie. spoleczeństwo obywatelskie normalnie. Komornicy nie wyrabiają się z egzekucjami i zabierają nawet psy:O tonąca łajba. A cały ten rozbiór zaplanowany łącznie z upadkiem komunizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz wziąć jakiegoś polaczka za morde to sie oferuje do usług:) To gdzie chcesz to zrobić spedalona świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czyja to wina ? podajesz zjawiska marginalne. na ulicy idąc widać ładnie ubranych wesoło trzaskających drzwiami od swych drogich aut ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już małe dzieci mają tablety, noszą dziewczynki złote pierścionki i kolczyki. ubrane są w drogie ładne sukienki super , że tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gościu w obozach też byli ludzie którym sie dobrze wiodło. NIestety taki pech, że na państwo trzeba patrzeć całościowo a statystyki prawdziwe nie te zafałszowane mówią same za siebie. Wiesz ile przypada na ciebie z długu publicznego? ponad 30 tysięcy. Zostaliśmy kupieni i oddani w niewole. Nie wiem kto tam u ciebie radośnie trzaska drzwiami od mercedesów ale majątku narodowego nie zasysa sie w jeden dzień. Także cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tylko patologia , alkoholicy, narkomani i więźniowie żyją żle. normalini ludzie żyją w miarę przyzwoicie. nawet są często przekarmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślisz co by było gdyby nie pozwolono sie niektórym wzbogacić? Rozruchy. A to ostatnia rzecz jakiej chcą złodzieje. Zasada jest prosta i stosowana była już w obozach koncentracyjnych. Jak najmniej kul, i strażników. Idziemy pod prysznic;) nie poszedł byś kurfa pod prysznic po podróży bydlęcym wagonem? no to szerokiej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowom i świniom w chlewie też sie dobrze wiedzie. do czasu. Gościu miałeś jakąś lobotomie robioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba więcej pracować i być bardziej oszczędnym. a nie rozpasanym na kredyt a potem płakać i żadać by inni pomogli w jego spłacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dlatego ze mieszkam w warszawie, nie mam wlasciwego porownania. ale naprawde nie chce mi sie wierzyc ze prawie polowa polakow zyje w ubóstwie, głoduje, nie ma pieniedzy na podstawowe potrzeby. w miescie w ogole sie tego nie widzi. nie znam nikogo kto bylby biedny, nie mowiac o zyciu na granicy ubóstwa. czy te wszystkie statystyki klamia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce zalozyc wlasna dzialalnosc w Polsce zus wynosi 1050 zl/ obnizony 2 lata 420 zl/ a np.w anglii tylko 60 zl /mc polska jest nieciekawym krajem dla przedsiebiorcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga126
a gdzie jest super, podaj mi panstwo gdzie ma sie dobrobyt za nic. Mieszkam od 22 lat w niemczech i moge tylko napisac, ze i tu sie zyj***ardzo ciezko, trzeba sie porzadnie napracowwac zeby przezyc, podziwiam ludzi ktorzy teraz decyduja sie na wyjazd z polski i przyjezdzaja do niemiec, znam setki takich ktorzy zapierdzielaja a nie pracuja na trzech etatach na czarno a przyjezdzaja do polski i panow graja jak to super w niemczech a w poslce bieda.Polowa siedzi z nich na pomocy socjalnej i dorabiaja w firmach sprzatajacych,za 6,5 Euro za godzine, tania sila robocza, ktora tylko potrafi narzekac na polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre firmy , produkujące rzeczy dobre na eksport nie mają problemów z ZUS . a te firmeńki "krzak" ... no cóż. wysokie składki to rfekt zmniejszającej się ilości płatników a zwiększającej ilości emerytów. ale e sumie to taki filtr by się dobrze zastanowić nad sensem zakładania byle jakiej firmy bez pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym, że oszczędzanie to zły pomysł. Realna inflacja zeżre ci oszczędności nawet jak je wrzuciś na lokate bankową już nie wspominając o tym, że to wsparcie dla banków ktore rozkradają ten kraj. Więcej pracować? Na czarno? czy kurfa jak? zapłacą mi za nadgodziny czy mam to robić w czynie społecznym. zacznijmy w ogóle od sytuacji na rynku pracy. Otóż oficjalna polityka wygląda tak, że duże bezrobocie jest korzystne dla pracodawców co w przypadku polski oznacza głównie "inwestorów zagranicznych" i zagraniczny kapitał kontrolujący naszych polityków i dlatego nadal będzie wysokie. MOżesz mi powiedziećjak w takiej sytuacji więcej pracować? znasz jakąś receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego, że prawnie niemcy nie są państwem tylko spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. I to nie są żarty. Tak samo USA jest prawnie korporacją. POlska czym jest nie mam pojęcia ale chyba szambem dla tych przedsięwzięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga126
w niemczeech zalozenie firmy kosztuje 30 Euro i co z tego, ze zarobie ok 5000 Euro, czynsz za mieszkanie 800 Euro, czynsz za lokal 620, ubezpieczenie 550 Euro, reszta oplat kolejne 500 Euro, pracownik i swiadczenia socjalne za niego 1400 Euro i zostaje 1000 dla mnie, no szal normalnie, jestem po 10 godzin dziennie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sory żylam w niewielkiej miejscowosci dookoła mialam również z niezbyt wielkie aglomeracje i ja ta bide widziałam i przezylam,zwialam przed tym za granicę. I z jednej pensji bo tylko maz pracuje i nie zarabia kokosowej wrecz przeciwnie to na te warunki jest minimalna pensja,ale stać nas na wynajem 3 pok. Mieszkania oplacenia dla 2 dzieci przedszkola na internet i wszystkie rachunki,nie jem juz kotletow z mortadeli i w końcu jem zdrowo.codziennie mam Świerże owoce dla dzieci telewizora nie musimy kupować na raty bo mimo wszystko zostaje nam cos co miesiąc.widzę jaka jest różnica kiedy patrzę najstarszych wesołych ludzi popijajacych winko w restauracyjnym ogródku smiejacych i zartujacych,a w PL emeryt nie jest w stanie opłacić rachunków zdrowo się odżywiać i dostać się na czas do specjalisty wiele moglabym jeszcze napisać ale po co?życie sobie w tej utopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×