Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czemu nie śpicie o 6 rano? Ja dlatego, ze postanowiłam wypastowac glany

Polecane posty

A czy wy jesteście dumnymi posiadaczami i posiadaczkami glanów? Jakie pobudki was skierowały do zakupu tych świetnych przyjaciół? Zauważyłam że moja znajoma z grupy zaczeła nosić glany, a z tego co wiem nie ma nic wspólnego z muzyką metalową, punkiem czy jakąkolwiek inną gitarową alternatywą. Ogólnie zaczynam zauważać takie zjawisko, jakby glany stały sie troche modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja se trampki pastuje puki wszyscy spia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z trampek już wyrosłam, i przyznam że dziwi mnie i lekko irytuje dzisiejsza moda trampkowa. To obuwie sportowe, podobnie jak adidasy. A obuwie sportowe ma do siebie to, że jest brzydkie, zgrzebne. Można je założyć np. do biegania, jazdy na rowerze. Bo w glanach na rowerze jest niewygodnie, lepiej boso, sprawdzałam obydwie możliwości. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spie bo ide dziecko do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tata cie lubi?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge zostac twoim tatem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lecz dziewczyno bo już to jest poniżej dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się lecz, skoro tak bardzo oburzył cie - nie wiadomo czemu - ten temat, i uważasz że jest "poniżej dna"(na pewno nie pomyliłaś tego tematu z żadnym innym?). Co cie oburza, glany czy rozmowa pół żartem pół serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżej dna jest ogół, po prostu mniej niż zero i nie próbuj się inteligentnie wypowiadać bo ci to nie wychodzi, ale fajnie sobie podczas porannej toalety poczytać taki kabaret, osobiście wolę niż Atkinsona ale pewnie nie masz ze swoim poziomem pojęcia o kim mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie wyjasniłaś czemu tak histerycznie, dziwnie reagujesz na ten temat. Może naprawde wybierz się do psychiatry, jak ty mozesz funkcjonowac w społeczeństwie, skoro tak bardzo oburzają cię rozmowy o glanach(?)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starej baby z rocznika 94 no to sie dziecko usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na na wpół żartobliwy temat o pastowaniu glanów i bez powodu mnie obrażasz i strasznie się napinasz nie wiedziec czemu, a na użycie słowa "nieadekwatne"(chyba o to ci chodzi, nie wiem :D ), czyli słowa używanego w potocznym jezyku polskim reagujesz stwierdzeniem "nie próbuj się inteligentnie wypowiadać bo ci nie wychodzi". :D Ehm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszasz z takiego samego ip ja to z którego został usuniętey wczoraj pewien temat :) ale zostawie to dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę z takiego samego IP bo mam IP dynamiczny, z Neostrady, zmienia się z każdym restartem połączenia z siecią. Dlatego kazdego dnia mam inny IP. tylko co to ma do tematu? :D "ja to z którego został usuniętey wczoraj pewien temat " Ale możesz przekazywać swoje myśli w języku polskim, a nie jakimś bełkocie ? bo na razie nie rozumiem ani co piszesz, ani o czym, i do czego w ogóle nawiązujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja z tobą na poziomie, aby dyskutować na poziomie trzeba mieć poziom, to byłaby taka sama dyskusja jak z tymi pravikami, Barłosiami ,neptykami,piwoszami i innymi bo to ten sam poziom, ja mogę takich ludzi jak ty potraktować jako dobrą komedie na dzień dobry.Ale ta propozycja mnie jeszcze bardziej rozbawila chociaż od rana mam jak zawsze szeroki uśmiech to teraz jest jeszcze szerszy i dzień jak zawsze rozpoczęty szerokim uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moje tematy, tam masz okazje udowodnić swój rzekomy poziom, bo kolejnymi beztreściowymi postami w tym temacie tego nie zrobisz. http://f.kafeteria.pl/temat/f1/czy-tez-uwazacie-ze-kodyfikowanie-jezyka-jest-bez-sensu-p_6353495 http://f.kafeteria.pl/temat/f1/dlaczego-uwazacie-ze-hitler-jest-najgorszym-zbrodniarzem-w-historii-p_6353500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie się odprężyć a w moim przypadku jest to możliwe tylko w rozmowie z prostą osobą bo w realnym życiu takich nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co w związku z tym? Ja jestem bardzo daleka, od bycia prostą osobą, a ty mnie cały czasz wyzywasz, bo jeszcze w gimbazie nie nauczyli cie jak wygląda dyskusja, co to są argumenty ad personam, erystyka, argumenty merytoryczne itp :) Skoro nie jesteś taka prosta to zapraszam na moje tematy, na pewno masz coś do powiedzenia. zapraszam, wyraź swoją opinie. http://f.kafeteria.pl/temat/f1/czy-tez-uwazacie-ze-kodyfikowanie-jezyka-jest-bez-sensu-p_6353495 http://f.kafeteria.pl/temat/f1/dlaczego-uwazacie-ze-hitler-jest-najgorszym-zbrodniarzem-w-historii-p_6353500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W realnym świecie też fajnie byłoby się pośmiać z takiej osoby ale niestety nie chodzą takie osoby jak ty do takich miejsc jak ja nie ta półka niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i te tematy są na równie poważnym forum haha znowu mnie rozbawilas dzięki bardzo śmieszna dyskusja ale normalni ludzie żyją w normalnym świecie i muszę iść do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tutaj możemy podyskutować, skoro tam nie chcesz. Porozmawiajmy więc o początkach państwa polskiego - czy uważasz, ze słusznie Chrzest Polski w 966 roku jest uznawany za początek państwa polskiego? Według mnie nie, wtedy to było po prostu jedno z wielu zachodniosłowiańskich państw plemiennych, chrzest spowodował jedynie, że zostało ona przyjęta do rodziny narodów chrześcijańskich, co wiązało się z umocnieniem się tego państwa na arenie międzynarodowej, i w konsekwencji wykształcenia się Polski, razem z jej kulturą, samoidentyfikacją w późniejszych wiekach. 966 nie było żadną datą graniczną, wyznaczało po prostu chwile w której zachodniosłowiańskie państwo plemienne, rządzone przed władce Mieszka stało się chrześcijańskie. Nie było wtedy mowy o żadnej Polsce. Polska i Czechy to było w zasadzie to samo, nie różniły się wtedy kulturą, różniły się tylko tym że jeden zachodniosłowiański obszar był pod władzą Mieszka, a drugi Bolesława II Srogiego, a chrzest elity rzadzacej nic w tej kwestii nie zmienił wtedy. A ty co sądzisz na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×