Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu nie umiem osiągnąć tego co sobie zakładam?

Polecane posty

Gość gość

Jest wiele rzeczy, które sobie wyobrażam i zakładam. Nic z tego nie jest specjalnie trudne a jakimś cudem od lat zakładam te same rzeczy i one wciąż nie wychodzą. Czemu? Potraficie to jakoś wyjaśnić? Dla przykładu: ćwiczyć 3x w tygodniu, wstawać wcześnie rano, uczyć się 1h dziennie. Wszystko sumarycznie wymaga niewiele wysiłku i niewiele czasu a jakoś zupełnie się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Po dwoch treningach zero motywacji. Len jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnie patrząc to osiągnięcie tych celów nie jest trudne, nie wymaga wiele czasu ani pracy. Czemu więc siedzę przed kompem zamiast uczyć się języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze jestes swoim najwiekszym wrogiem. Nie wierzysz w siebie i swoje mozliwosci. Pomysl o Twoim dziecinstwie, ktore Ciebie tak zaprognozowalo. To kompleksy i glupia wiara w to, ze nic Ci sie nie uda stawiaja Ci klody pod nogami. Nie bardzo wierze w pomoc psychologow. Sama musisz wyjsc z roli ofiary i wziasc odpowiedzialnosc za wlasne zycie. Nie jest to latwe, ale mozliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niezakladaj tylko rozkladaj a wszystko ci bedzie wychodzif:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W roli ofiary to ja raczej nie występuję. Chyba że ofiary zbyt wygórowanych oczekiwań. Problem w tym, że jest pewien dysonans pomiędzy tym jak dobrze radzę sobie w życiu i w sytuacjach wiele ode mnie wymagających a takich łatwych "pierdół" nie potrafię... Nie wiem jak to lepiej określić. Umiem spiąć dupę i pracować na 2 etaty przez pół roku żeby zarobić na coś ekstra a nie umiem np. ścielić łóżka codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×