Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu piękne kobiety mogą być wredne i obgadywać i nadal sa postrzegane jako

Polecane posty

Gość gość

anioły na ziemi a jak brzydka / przeciętna taka jest to ja chcecie skopać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi  114
bzdury piękne kobiety nie obgadują , chyba ze srednie , albo brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to byś się zdziwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie.To przewaznie te brzydkie obgaduja te piekne bo maja bol doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:56 A piękne traktuja brzydkie jak g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:56 A piękne traktuja brzydkie jak g****o. x Nie kazda piekna uwaza sie za nie wiadomo co i taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewaznie tak jest,ze te brzydkie dowalaja tym pieknym i sa dla nich zlosliwe,a jesli ta piekna odwazy sie cos powiedziec czy odpyskowac to od razu nagonka na nia.Brzydule nie odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:25 Chyba brzydule maja przeyebane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 Prawie każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 Prawie każda x To malo poznalas tych pieknych,skoro tak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia byla bardzo piekna kobieta,a do tego osoba do rany przyloz.A mimo to byla zawsze parszywa owca wsrod kobiet,zawsze jej doope obrabialy bo byly zazdrosne.Wiec nie ma na to reguly.Sa piekne kobiety,ktore sa wredne,brzydkie ,ktore sa zyczliwe,dobre i na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne uważają się za pępek świata ,i myślą że wszystko im się należy, a figa z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brzydkie mysla,ze jak sa brzydkie to maja prawo wyladowac swoje frustracje na tych pieknych,bo one przeciez maja lepiej.A figa z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz duzo pieknychh i mlodych szlag trafil bo mialy w głowach nasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13 A jakiego focha maja jak nie chcesz takiej królewnie służyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 A jakiego focha maja te brzydkie jak widza,ze ta piekna nie pozwala sobie wejsc na glowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak je rozpuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Miałam koleżankę w pracy, dosyć ładną Belgijkę, ciemne oczy prawie czarne, a na głowie ciemny blond, taki miodowy, wysokie kości policzkowe. Ogólnie oryginalna, naprawdę ładna dziewczyna - choć inna moja koleżanka stwierdziła, że ta ma urodę d******** Może była zazdrosna, nie wiem. Nie powiem, że się NIE pomyliła ale coś w tym jest, bo Belgijka sama biegała za pewnym Egipcjaninem, choć jest w ósmym miesiącu ciąży.. W każdym razie piękna belgijka, była bardzo pewna siebie, zdążyła obmówić każdego w pracy... pokazać, że ona "rządzi" :D natomiast nikt nie brał jej na poważnie, nie uważam, by ktokolwiek traktował ją jak anioła - raczej diabła.., nikt nie tęskni po jej odejściu, a Egipcjanin powiedzial tylko: "Nareszcie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znalam kiedys taka, ktora jest brzydka, do tego malo inteligentna ( doslownie tak glupiej baby nie spotkalam wczesniej w calym moim zyciu) studia niby skonczyla, jezykowe, a bledy robi itak.. wymowa to tragedia.. Ale ma sie za najmadrzejsza, najlepiej wie kto z kim ba byc, jak wygladac, co nosic. Oczywiscie poniza innych za to, ze maja gowniata prace, gownianych facetow, itp.. Aha, nawet wakacje to nie powinny byc rekreacyjne, tylko w miescie. Basen fuj, na plazy tylko plebs lezy, wszystko jest fuj. Oczywiscie fb jest fuj, ale od dawna wszystkich dokladnie odserwuje, zna kazdy krok kazdego.. Sama bezrobotna od la, u meza na garnuszku. Bezguscie straszne, no doslowie tragedia... W koncu zerwalam wszelkie kontakty z gownem, bo wytrzymac nie moznabylo.. Oczywiscie jak to w przypadku takiego czegos nie bez nerwow, bo probowala oczywiscie odgrywac sie na fb. To nie jest jednak tak, ze to zawsze te piekne.. Tu wlasnie brzydka dawala urodziwej przez zawisc - bo ona dla pieniedzy do lozka poszla i to nie raz.. Mam nadzieje jedynie, ze ten koszmar mam za soba, bo oczywiscie obgadala mnie z kim tylko bylo mozliwe, a odrzucenie zniosla bardzo ciezko. Dziwie sie, czy taki czlowiek swojego zycia nie ma, pasji, zainteresowan.. Jak mozna zyc obserwowaniem innych.. Tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:27 Popisałaś się tutaj jaka jesteś wspaniała, miła i nie obgadujesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i taka sama musi być jak ma takich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 Nie podoba ci sie,ze ktos ma inne zdanie ? Ja sie w zyciu spotkalam tez z wiekszym chamstwem ze strony tych brzydkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 A co mnie obchodzi twoje zdanie, nie potrafisz sie nawet wysłowić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:56 A co mnie obchodzi twoje zdanie, nie potrafisz sie nawet wysłowić smiech.gif x Wyslowic to ja sie potrafie lepiej od ciebie,amebo umyslowa,w dodatku brzydka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wez tu dyskutuj.. typowe odwrocenie kota ogonem.. niepowazne pogejscie do tematu. zycze Ci, abys w swoim zyciu tylko takich wspanialych spotykala, i zebys nie musiala siedziec na kafe i kluc innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo nie ublizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06 pod wzgledem urody i intelektu to mi mozesz buty czyscic lambadziaro :P obgadalas kogos , ze wymowa tragedia i bledy robi a sama nie potrafisz poprawnie sie wypowiedziec po polsku skad wiesz , ze ta dziewczyna chodzila do lozka za pieniadze ? Bo ma lepsze ciuchy od ciebie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, zali sie , ze ktos ja obgadal a sama równo kogos zjechala.... czego ona oczekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak obgadujesz kolezanki to sie nie dziw , ze ci odplacaja tym samym . Haha. "Piekna" mysli, ze moze po kims jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×