Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu Polacy za granicą albo

Polecane posty

Gość gość

udają, że nie są Polakami albo jak już uda się jakogoś poznać to zachowuje się jak "co to nie on".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo q(ur)wa wstyd sie przyznawac -ludzie mysla ze ja zlodziej.i dlatego pie(rDO)le i nie ujawniam z jakiego kraju -mowie ze jestem z Leningradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez to zauwazylam! tak jest w wiekszosci! dlaczego tak jest?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd się przyznać do specjalisty od kur chodzącym po krześle i tego z wyłupiastymi oczami od Amber Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fares fares
R.Ziemkiewicz w Polactwie miał rację opisując przeciętnego Polaka jako pańszczyznianego dzikusa,który przypadkiem się znalazł w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak to ciemniak i hipokryta bez limitu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci znajomi Polacy? Jezyka nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypuscie Brevika i zrobcie go komisarzem ds emigrantow w Brukseli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to naród wredny, fałszywy, leniwy i podatny na nałogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska już mi zbrzydła za dużo wody święconej a za mało mydła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo za granicą a zwłaszcza ci co wyjechali po 2005 roku to największe buractwo , dziadostwo stąd takie zachowanie dlatego ci co już gdzieś tam mieszkają lat np. 20 nie chcą mieć nic wspólnego z tymi co dopiero przyjechali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarzyńcy - to są nasi prawdziwi przodkowie. Żaden z nas nie miał za pradziadów tolerancyjnych ludzi kulturowej bohemy. Nasi przodkowie byli u zarania dziejów prostymi drwalami, którzy siekierami odrąbywali głowy swoim przeciwnikom. Tylko dzięki tej mentalności kultura łacińska była dominująca przez setki lat na całej kuli ziemskiej. W XX wieku nastąpiło powolne załamanie tego trendu. Większość krajów Europy po wielu przegranych wojnach ze sobą, poddało się, usiadło na ziemi i związało ręce pozorami dobrobytu i utopii o spokojnej przyszłości wszystkich ze wszystkimi. Europa zasnęła, upijała się i pasła, a w jej wnętrznościach powoli rosła choroba. Ludzie nie chcieli lub nie potrafili zauważać objawów. Każdy ma żonę, dziecko i kredyt, czemu miałby myśleć o wielkich sprawach i teoriach spiskowych? Na pewno gdzieś jest ktoś, jakaś służba, urząd lub policjanci, którzy już wyłapali i skarcili wszystkich niedobrych ludzi. Kraj który się opiekuje, dobra mama i tata pilnujący porządku i dający zasiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska już od dobrych 20+ lat jest zrujnowana, dzisiaj to takie szambo, że szkoda gadać, te same gęby od lat przy korycie, w tym kraju już się nic nie zmieni, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to zacofanie i średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak/Polacy za granica to jakies glupie pastuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeżeli ktoś nie ma co robić i łazi po np. Londynie zaczepiając ludzi po polsku i pytając czy nie sa Polakami to zrozumiale ze od takiego debila trzeba sie natychmiast odseparować:-D 10 lat bylem za granica i do glowy mi nie przyszlo żeby szukać Polaków czy Eskimosów, normalny takimi kategoriami nie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tylu lat mieszkajac za granica nigdy by mi do glowy nie przyszlo wstydzic sie kraju z jakiego pochodze. Nawet jak ktos bral mnie za Rosjanke lub zadawal pytania, po ktorych widac bylo jak bardzo utrwalone sa nieprzychylne stereotypy. Po tym co zrobil ten psychol we Francji - pale sie ze wstydu. I nie wstydze sie Polakow , tylko sytemu polskiego prawa. Ze najwieksza patologie wysyla do cywilizowanej europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierdzą moczem jak tylko otworzą swe pryszczate japy zaraz daje z nich moczem angielskich Panów pitym przez polaczków w hołdzie im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę po ulicach i nie szukam Polaków, ale mówię o swoich ogólnych spostrzeżeniach. I w związku z tym zadałam tu, na Polskim forum, pytanie odnośnie tego czy ktoś wie dlaczego Polacy tak się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to bydlo=zachowuja sie tak dlatego ze poprostu zazdroszacza WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO,i chca sie dorobic w 1 tydzien majatku,najlepiej w ciagu dwoch dni! ukrasc samochod/mercedes&BMW? i go przemycic do polski i sprzedac.i duzo innych kradzionych roznych zeczy wywozonych i sprzedawanych w Polsce przez polakow.Nic tylko kombinuja i sie wzbogacaja na zlodziejstwie.Nie pisze ze wszyscy ale dajmy 1000 osob jest za granica to 900 osob szmachluje i kradnie (nawet swojego kolege polaka oszuka &okradnie) I kto lubi tych q(U)RWA polakow?NIKT! POLAKOW NIKT NIE LUBI ZA GRANICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne, bo ja zawsze mowie, ze jestem polka i z Rosja, czy Ukraina nie mam nic wspolnego. ( pytaja czy jestem ruska, ukrainka, rumunka a nawet brazylijka :D ) I o dziwo zawsze slysze mile slowa dotyczace Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak powiesz ze jestes z polski to nikt nie chce z toba rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mowie ze z Pl to niektorzy pyt. czy z Petersburga...Ale fakt, Pl nikt nie lubi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne... zastanawialiscie sie czemu akurat musieliscie sie urodzic w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak powiesz ze jestes z polski to nikt nie chce z toba rozmawiac x troche bzdury ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Nl mozna miec tylko 1 obywatelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zrzeklam od razu polskiego obywatelstwa i jestem szczesliwa,nie mam zamiaru nawet jechac do polski,tyle krzywdy co mi wyrzadziliscie,nikt nie lubi polakow,jak sie dowiedza ze polak to zmieniaja temt .tych polakow ktorych spotkalam to bym nawet opluc nie chciala ,bydlo wiesniakow,smierdzacych potem.zra jak swinie w chlewie.i polki sobie tlenia wlosy na taki piekny"slomiany"kolor ani do fryzjara nie ida zeby to jakos lasnie obciac,tylko same sie tna w domu tepymi nozyczkami,wygladaja pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu kraju w którym jestes wykopałabym cię ,przecież jesteś fałszywa i zdradliwa dla swojego kraju więc i dla nowego będziesz taka sama prędzej czy później taka d***** trochę bo jej tez obojętnie gdzie d**y da byle kasa była ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że przez niektórych jest wstyd być Polakiem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja z chęcią zachowałabym swoje obywatelstwo, ale w Nl można miec tylko jedno więc muszę zastanowić się czy w ogóle chcę to Holenderskie. Nie pluję na Pl, bo i nie mam na co. Za granicą też nieba i raju nie ma-wystarczy oglądać wiadomosci i czytać gazety. Tutejsi tubylcy nie są tacy och i ach. Także przykro, że na obczyźnie nie można na nikogo liczyć-nawet na własnych rodaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×