Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu stare baby się tna na krótko?

Polecane posty

Gość gość

Przecież lepsze rzadkie i długie włosy niż rzadkie i krótkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sąsiad mówi, że baby w Polsce na starość robią się grube, złe i tną włosy na krótko pozbawiając się kobiecości i to niestety racja. Włosy to atrybut kobiecości w kazdym wieku, spójrzcie chociażby na babcię z Rodzinki PL , starsza kobietka a ile w niej kobiecości :) (I włosów ! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na siłownię nie chodzą, jakieś takie bezksztaltne się robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligencją nie grzeszysz długie rzadkie włosy zawsze wyglądają gorzej niż rzadkie ale dobrze, krótko ostrzyżone długie i przerzedzone wyglądają smętnie i zaniedbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka ma ze 75 lat długie włosy, czerwona szminka, zawsze wygląda jak kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to zauważyłam że dziś ciężko spotkać młodą kobietę z krótkimi włosami a starsze tak po 45 to prawie zawsze maja krótkie, podobno kiedyś przed wojną mówiło się że kobiety będą z krótkimi włosami chodzić i w spodniach i do pracy - nie wszystko się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te okropne pasemka i trwała do tego :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ze jestem mloda, mam jeszcze pare lat obcinania sie maszynka, a potem zapuszczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze powtarzam swojej mamie żeby nie ścinała włosów, bo od razu sie postarzeje pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to oczywiste - z wygody. Krótkich włosów nie trzeba upinać, zaplatać, kręcić rozczesywać, wystarczy przejechać grzebieniem i gotowe. Pójdzie sobie taka pani raz w miesiącu do fryzjera na strzyżenie z farbowaniem i ma spokój, natomiast o długie włosy trzeba dbać i więcej koło nich robić, poza tym farbowanie jest bardziej czasochłonne, a wiadomo większość kobiet w tym wieku ma już siwe odrosty gdzieniegdzie więc farbowanie też jest raczej normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po menopauzie baby zamieniają się w facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Krótkie włosy są po prostu praktyczniejsze. Czemu utrudniać sobie życie gdy na pierwszą miłość już nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to miłość zależy od długości włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×