Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu tak nienawidzicie grubszych dziewczyn co wam robimy takiego

Polecane posty

Gość gość

nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze musimy na was patrzec grube aseksualne potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrecz odwrotnie, jestesmy wam bardzo wdzieczne, ze spada konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dares
Kto niby nienawidzi? To już nie można szczerze napisać co się sądzi na jakiś temat, bo już zaraz będzie się oskarżanym o nienawiść? Kolejna pewnie, która nazywa się "puszystą" i obraża na "grubą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie musisz na mnie patrzec:) mozesz odwrócic wzrok i patrzec sobie na szczuple dziewczyny wiec o co chodzi? czy kazdy nie moze wygladac jak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o grubsze tylko o otyłe. Np. nie podoba mi sie jak założy taka legginsy lub mini ledwie zakrywające tyłek i demonstruje nogi jak słoń. Można ubrać szersze spodnie lub długą spódnicę i będzie ok. jeśli jej nie szkoda zdrowia i życia niech sie dalej opycha, nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ja nie mam nic do grubych , pod warunkiem , że nie próbują mi wchodzić do łózka Jeśli nie przekraczają pewnej granicy , to mi nie przeszkadzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
a i jesszcze jedno , nie chce by otyłe się rozbierały Raz jedna otyła pokazała mi piersi na lekcji kilka lat temu i to nie było przyjemne . Apel do otyłych - nie rozbierajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego miałabym wchodzić komukolwiek do łóżka:D po prostu sobie zyje cicho i spokojnie wole być sama, wiec nikogo nie podrywam a widze, że jestem przeszkadzam ludziom, bo wygladam jak wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ja nie mam nic do grubych , pod warunkiem , że nie próbują mi wchodzić do łózka<<< x Zapłacisz mi za prześcieradło, które oplułem ze śmiechu :D :D :D. x Jeżeli chodzi o rodzaj żeński, to do Twojego łóżka, tylko PLUSKWY wchodzą DOBROWOLNIE :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
więc mi otyłe nie przeszkadzają , przynajmniej do momentu w którym nie przekraczają pewnej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A dlaczego miałabym wchodzić komukolwiek do łóżka<<< Żeby poczuć ciepło drugiego człowieka :). x >>>po prostu sobie zyje cicho i spokojnie<<< Zazdroszczę :). x >>>wole być sama<<< Dlaczego :( ? x >>>wiec nikogo nie podrywam<<< Może czas spróbować :). x >>>a widze, że jestem przeszkadzam ludziom, bo wygladam jak wygladam<<< Dla mnie, okrąglutkie dziewczyny, są najpiękniejszą ozdobą wiosny :), więc nosek do góry :), panno okrągła :) :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nie chodzi o grubsze tylko o otyłe. Np. nie podoba mi sie jak założy taka legginsy lub mini ledwie zakrywające tyłek i demonstruje nogi jak słoń.<<< x To Twoje zdanie. x Mi np. podobają się, solidne nogi, pulchnych dziewczyn :) (oczywiście nie wszystkie :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj. Otylosc jest tak samo niezdrowa i nieestetyczna jak wychudzenie. Nikt nie nienwidzi dziewczyny z odbrobina ciala, nadprogramowym tluszczykiem. Nie masz powodow do zamykania sie na ludzi i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a i jesszcze jedno , nie chce by otyłe się rozbierały<<< x dlatego w internecie (gdzie masz jedyny kontakt z dziewczynami) szukasz tylko zdjęć małych dziewczynek. Wystarczy, ze nie będziesz wchodził na strony BBW. To dla Ciebie takie trudne ? x >>>Raz jedna otyła pokazała mi piersi na lekcji kilka lat temu i to nie było przyjemne .<<< dla niej doświadczenie :(. x >>>Apel do otyłych - nie rozbierajcie się<<< przed PALANTAMI :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio chory psychicznie dewiant znowu zdominowal temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrąglutkie dziewczyny są najpiękniejszą ozdobą wiosny? Taaa, a pijany menel najpiękniejszą ozdobą miejskiego parku.. Nie promujcie otyłości, bo się niedobrze robi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie promujcie otyłości, bo się niedobrze robi.<<< To zwymiotuj :D. x Mi podobają się okrągłe kobietki w zwiewnych sukienkach :). x Ty masz pełne prawo, kochać się w facetach i męsko wyglądających kobietach :D. x Wolnoć Tomku w swoim domku :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek otyly cierpi na cukrzycę, miażdżycę, nadciśnienie, będzie miec choroby kręgosłupa, stawów, ale ja rozumiem ze do Misia to nie dociera bo jest chory na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>czlowiek otyly cierpi na cukrzycę, miażdżycę, nadciśnienie, będzie miec choroby kręgosłupa, stawów,<<< x Jestem otyłym (wg BMI) facetem po czterdziestce. x Nie mam cukrzycy, a krzywą cukrową lepszą od większości moich rówieśników :). x Na miażdżycę nie choruję :). x Ciśnienie mam w środkowej części, zielonego zakresu ciśnieniomierza :), dużo lepsze od większości moich chudych rówieśników :D :D :D. x Kręgosłup przetrącili mi bandyci, którym zdążyłem spuścić łomot, nie pozwalający oskarżyć ich potem w sądzie :(. x Stawy mam w porządku. Jedyne uszkodzenia, wynikają bezpośrednio z nauki chodzenia, po przetrąceniu kręgosłupa. Nie muszę (na szczęście :) ) iść pod nóż i swoje problemy powinienem rozwiązać ćwiczeniami. x Pokaż mi: gdzie te potworne choroby, którymi nas tutaj straszysz? x Żeby było ciekawiej, znam sporo puszystych kobiet z równie dobrym stanem zdrowia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>feeder j**/any<<< Widzę, że PRZYGŁUPIM hejterom puszystości skończyły się argumenty i wracają do swojego ulubionego BEŁKOTU :D :D :D. x Do ich malutkich móżdżków nigdy nie dotrze :(, że komuś może podobać się coś, co nie jest promowane w mediach :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten debil misio, nie widzi nawet własnej śmieszności :D już, już zaczyną tą swoją gloryfikację grubych loch :D KRETYNIE, dla większości ludzi duża nadwaga i otyłość, wylewające się sadło, nogi ala salcesony etc. są obrzydliwe, odpychające i obleśne, bo mają zmysł estetyki, w przeciwieństwie do ciebie, ty masz jedynie zmysł feedersa, chory dewiancie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój sąsiad pali nałogowo od dziecka prawie, ma teraz 50 lat i nie ma raka płuc, to znaczy że palenie jest zdrowe :D I co z tego, ze ty jesteś zdrowy grubasie? Póki co jesteś zdrowy, nie wiesz co będzie za kilka lat. Zaraz jeszcze powiesz tepaku, że otyłość jest zdrowa :D Wiele osób ma problemy zdrowotne przez nadwagę. I każdy lekarz wie, ze otyłość nie jest zdrowa, prędzej czy później prowadzi do różnych schorzeń, a przede wszystkim zwiększa ich ryzyko wielokrotnie. Pokaż mi grubasa, który dożył 70-tki czy 80-tki :D Wszyscy ludzie długowieczni byli chudzi jak szczypiorki. Co pokazuje ewidentnie, że (nawet duża) szczupłość jest najzdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ten ... misio, ... dla większości ludzi duża nadwaga i otyłość, wylewające się sadło, nogi ala salcesony etc. są obrzydliwe, odpychające i obleśne, bo mają zmysł estetyki, w przeciwieństwie do ciebie<<< A gdzie ja gloryfikuję wylewające się sadło i obwisłe nogi? x Twierdzę tylko, że pulchne dziewczyny MOGĄ być piękne :). x Mnie też brzydzi opasły brzuch WYLEWAJĄCY się z obcisłych biodrówek. Ten sam brzuch może całkiem ładnie wyglądać przykryty luźną tuniką. x Pulchne damskie nogi mogą być piękne i ponętne :). To nie znaczy, że coś obwisłego i pozbawionego kształtu musi mi się podobać. x Kobiety są różne i także wśród tych szczupłych piękna i ponętna jest tylko część. x Wypraszam sobie nazywanie mnie feedersem. Mnie nie kręcą zwały bezkształtnego tłuszczu, ale dodatkowe kilogramy ułożone w ODPOWIEDNICH miejscach :). Niestety małe móżdżki tego nie rozróżniają :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nerwami
Do ich malutkich móżdżków nigdy nie dotrze smutas.gif , że komuś może podobać się coś, co nie jest promowane w mediach x Kiedyś w "mediach", to znaczy na obrazach mistrzów, były same tłuściutkie kobiety. To też była promocja? :D Media to jedno, ale drugie, to pewien kanon. Od kiedy szczupła sylwetka, została uznana za kanon piękna? No? Pamiętasz Misio? Co było tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Pokaż mi grubasa, który dożył 70-tki czy 80-tki <<< Tych akurat jest całkiem sporo :). x >>>Wszyscy ludzie długowieczni byli chudzi jak szczypiorki.<<< Śmierć też jest chuda i koścista :D. Ludzie tak ją przedstawiają, bo wszelkie choroby, wyżerają ze starszych ludzi tłuszcz i w pewnym wieku WSZYSTKIM nagle spada waga. Pamiętam mojego śp. dziadka. To był wielki chłop na schwał, a przed śmiercią zostały z niego tylko skóra i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kiedyś w "mediach", to znaczy na obrazach mistrzów, były same tłuściutkie kobiety. To też była promocja?<<< Tamtejsze "media" pełniły rolę służebną wobec społeczeństwa (przynajmniej w obrazach :) ). Dzisiaj to właśnie media nakazują ludziom: co mają myśleć, kochać i pożądać :(. x >>>Media to jedno, ale drugie, to pewien kanon. Od kiedy szczupła sylwetka, została uznana za kanon piękna? No? Pamiętasz Misio? Co było tego przyczyną?<<< Od czasu rozpoczęcia produkcji ubiorów na skalę przemysłową. Mniejszy rozmiar pochłania mniej materiału, a prosta sylwetka wymaga prostszego kroju. Nie można było zróżnicować cen zależnie od rozmiaru, więc wmówiono kobietom, że te grube nie są godne ciekawych ciuchów. Z premedytacją zorganizowano na nie nagonkę, by nie odważyły się temu przeciwstawić. Nie wmówisz mi, że rozmiar 36..38 jest typowym rozmiarem zdrowej, normalnej kobiety po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie, "sporo"? Tacy w ogóle nie istnieją, matołku. Wszyscy bardzo starzy ludzie są szczupli. I nie wszystkim spada waga. Ci którym nie spada, umierają wcześnie, nawet przedwcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jest, chociaż ja lubię kobiety w takim rozmiarze. To co napisałeś to jest po części prawdą, ale samo nie zadziałałoby. Podstawową przyczyną jest to, że otyłość jednak się nie podoba. Ludzie zaczęli się rozbierać na plaży końcem wieku 19 i już najdalej w latach 20 i 30 widać było dokładnie, jak wygląda sylwetka szczupła a jak z nadwagą, otyła. To co w sypialni, nie było istotne, bo nie było skali porównawczej, nie było wyciągnięte na światło dzienne, na plaży w słońcu okazało się być nieatrakcyjne dla większości zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Okazało się, że ten nadmiar tłuszczu nawet jeśli nie jest chorobliwy, to nie podoba się większości. Tu zwisa, tam dynda. Ludzie z nadwagą nie poruszają się tak wdzięcznie, są nawet śmieszni. I to była ta przyczyna, że prawda wyszła na światło dzienne. Oczywiście, że jest powszechne zjawisko popadania w przesadę, nawet w latach 20 to nastąpiło w tym promowaniu płaskich piersi itp. Jest jeszcze jeden element, mianowicie fiksacja na punkcie młodości. Promuje się, jak zauważyłeś figury dziewczęce, praktycznie nie do osiągnięcia dla olbrzymiej części kobiet po 30. To jest fałszywe, ale to już trochę inna historia. Generalnie, mało komu, podoba się kobieta z nadwagą, co nie znaczy, że nie może być dla wielu atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sklonnosc do grubych kolezanek i niestety - kolana, kregoslup, cisnienie, poca sie. Nie sa zdrowe. Sa mlode i juz maja problemy. Co dopiero za pare lat. Chudsi tez sa chorzy, ale pozniej. Gruba osoba mi estetycznie nie przeszkadza, dopoki nie ubierze przeswitujacych legginsow. U chudej tez mi to przeszkadza z reszta. Moze sie komus podobac sadelko, ale do mojej kolezanki raczej sami fetyszysci sie przyklejali albo zboczency"zeby zobaczyc jak to jest z gruba" no i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×