Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu tak trudno poznac normalnego faceta, sami po przejsciach

Polecane posty

Gość gość

tacy w moim wieku nie sa czesto zainteresowani albo zajeci, zostaja mi 5-10 lat starsi (30 latkowie) ja mam 22 i oni czesto sa po rozwodzie, maja dzieci, jakas dziwna przeszlosc :/ chcialabym kogos podobnego do siebie, czemu to takie trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze skąd wiesz, że życie z facetem to taka fajna rzecz? z filmów? czy ze zwiazków w otoczeniu, które udają jak to są szczęśliwi a jak nikt nie widzi to awantury i płacze? poza tym faceci wymagają seksu oralnego, jesteś gotowa tak się upodlić by nie być sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata, zero przejść w dodatku coraz lepiej wyglądam. Tylko nie potrafię zaufać żądnej i wejść w taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy serio kazdy wymaga seksu oralnego? jakos z wyznan kolezanek nie wydaje mi sie... zreszta moim zdaniem to nie jest zadne upodlenie jak jest milosc w zwiazku. Fajna rzecz... no tak mi sie wydaje, jestem optymistycznie nastawiona, jeszcze nie bylam tak dluzej z nikim i o tym marze, niestety jak juz pisalam nie moge jakos natrafic na kogos dla siebie, po prostu nie lubie zbytnio doswiadczonych, a jakos tacy mnie podrywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie znaleźć młodszą i bez przejść ? To mnie frustruje. Też nie chcę przechodzonych towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podasz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie relacja przez internet. Też nie nawiązuje takich relacji internetowych. Już za dużo tego miałem i nic z tego nie wychodziło. Ogólnie interesuje mnie gdzie znaleźć taką realnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba musi lubić w żopu i w paszczu . Inaczej niech w/y/p/i/e/r/d/a/l/a do karmelitek bosych czy innych pingwinów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zdolna do wielu rzeczy, ale tylko z milosci, z facetem ktory naprawde mnie ceni i szanuje :) umiem wyczuwac falsz, nie jestem jakas naiwniaczka... wyczuwam cwaniakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem patrzac na zwiazki kolezanek zastanawiam sie, czemu sa takie zaslepione, gdybym ja umiala byc taka zaslepiona, tak umiec sie zatracic to tez bym byla... z beznadziejnym facetem, ktoremu by na mnie nie zalezalo. a tego nie chce :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jaki masz znak zodiaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 latkowie się rozwodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×