Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czerniak to juz koniec

Polecane posty

Gość gość

W czwartek idę usuwać znamię. Nie mam wątpliwości że jest złośliwe. Lekarz zetknął na nie i mówił, że ok, ale mogę usunąć ( miał tylko takie okularki), a ja poskladalam wszystko do kupy i wiem, że jest źle. Ostatnio dużo schudlam, myślałam że to przez dietę i więcej ruchu, ale za duży ten spadek wagi jak na tak małe ograniczenia. Wyczulam guzek w pachwinie, przy której jest znamię. I ostatnie - parę lat temu, to znamię mnie swedzialo, uwypuklilo się Ale myślałam że po prostu rozdrapalam. W ostatnich latach nic złego nie widziałam, więc się nie martwilam. Najgorsze jest to, że mam malutkie dziecko :( nie mam nawet 30 lat. Nie umie spać, jeść ani zajmować się dzieckiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poskładałaś wiedzę z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem panikara. I tak, poskladalam wiedzę z neta. Najgorsze jest to, że poszłam do onkologia, bo zaniepokoila mnie inna zmiana, która okazała się być brodawka. Jakieś dwa lata temu, obiecałam sobie, że pójdę zbadać pieprzyki, bo czytałam artykuł... Nie poszłam, bo przecież - miałam je od urodzenia, dziecko małe i chore... Najgorsza jest ta świadomość, że bliscy będącierpieć i jak mój mąż poradzi sobie sam z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj mój kumpel jeszcze pół roku pociągnął !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) poszukuję osób chorych na czerniaka, które mogłyby wypełnić krótką ankietę na temat tej choroby. Jest mi to bardzo potrzebne do pracy magisterskiej stąd moja gorącą prośba o jej wypełnienie i odesłanie na adres: mkl_stepien@wp.pl Link do ankiety: http://speedy.sh/yRP4Z/Ankiete-odeslac-na-mkl -stepien-wp.pl.docx Z góry serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uratuje was diera surowa gersona albo post daniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×