Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwone policzki

Polecane posty

Gość gość

To jest masakra.... Zawsze jestem czerwona na POLICZKACH dlatego brak mi pewności siebie i raczej unikam kontaktu wzrokowego z ludzmi.... Po wysiłku, po posiłku lub kiedy jest za ciepło mam bardzo czerwone policzki wyglądam ohydnie i w dodatku mam dość pyzatą twarz... Czy to oznacza ze mam cerę naczynkowa??? Czy redblocker mi pomoże??? Dodam mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien pomoc, spróbuj moze tez pójść do dermatologa albo nawet do dobrej kosmetyczki-moze ci polecić odpowiednie kosmetyki albo zabieg który moze pomoc. I próbuj o tym nie myślec, mam 22 lata i ten sam problem (teraz juz opanowany dzięki mocnemu podkładowi) ale najwiecej mi dało wlasnie nie skupianie sie na tym, bo było tylko gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to skutki nieśmiałości i wrażliwej cery naczynkowej. Najgorsze połączenie, znam ten ból. Całkowicie z tego nie wyjdziesz, ale możesz dużo na lepsze poprawić. 1. Przyjmuj tabletki uszcelniające naczyńka np.Rutinoscorbin 2. Stosuj kosmetyki do cery naczynkowej, może być to redbloker, ale w sumie każda firma ma coś takiego. 3. Na razie młodziutka jesteś, ale z wiekiem zacznij urzywac tuszujących kosmetyków - korektor, puder, fluid... 4. Unikaj słońca, goracej wody, 5. Dieta - nie jedz/nie pij pikantnych, gorących ani lodowatych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo! Czy jakby kruszenie i wcieranie Rutinoscorbinu moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D nie! Rurinoscorbin połykasz normalnie 1 tabletkę dziennie. On ma działanie uszczelniające i wzamcniające naczyńka krwionośne, przez co mniej pękają i mniej się robisz czerwona (to te tzn. pajączki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubukko
strasznie sie z tym meczyłam długo i faktycznie pomogła inwestycja! ten artykuł jest jak najbardziej prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula-es = bubuko = reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz naczyniowa cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×