Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poziomkowa galaretka

Czeski Cieszyn...piekne miasto...

Polecane posty

Gość poziomkowa galaretka

...bylam... i zachwycialm sie tym miastem...jest przecudowne... moze ktos z Kafeteryjczkow ze Slaska? Warto tam zajrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaa...
ja jestem z e slaska, byłam pare razy w cieszynie, ale szczerze mowiac bardziej podoba mi sie polski, jest bardziej klimatyczny (tak mi sie wydaje) choc znowu w czeskim poznałam fajnych ludzi, niby granica w srodku miasta, a juz inny kraj i inna mentalność ludzi. nieprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata liceum w cieszynie:) zgadzam się - sympatyczne miasto, choć też wolę polską część, a do czeskiej się po lekcjach na piwo chodziło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie
sliczne miasto ale polskie tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszynianka
wiz piastowska to cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnawiam
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizjonista
Co jest tak piekne w tzw. Czeskim Cieszynie? Owszem ,jest pieknie polozony, ale nie umywa sie sie do CIESZYNA "wlasciwego". Tak naprawde ta czeska czesc prastarego miasta nosila nazwe Cieszyn Zachodni i jest to wraz z okolicami rdzennie polska ziemia, odebrana Polsce przez polityczne uklady. To na tej ziemi znaleziono przeciez archeologiczne slady polskiego pra-Cieszyna. Kiedys chodzilo sie tam na (troche lepsze i zawsze osiagalne) piwo, a takze na slynne z jurnosci "holki"(laski), teraz to piwo jest tylko tansze od polskiego. O "holkach" nie wspominajac... Jesli ktos zachwyca sie Cieszynem Zachodnim, nie byl jeszcze z pewnoscia po drugiej stronie Olzy. Wpadnijcie - i ja tez chetnie tam znowu po latach wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszynianka
sliczne pl miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszyn czeski i polski- zostawiłam tam serce 2 lata temu na festiwalu, w 2005 nie mogłam jechać, a teraz ten buc gutek przeniósł imprezę do wrocka:( przyjadę jeszcze kiedyś. pozdrawiam wszystkich cieszynian:D ps. a wafelki prince polo:D:D:D (eksportowy towar pl w islandii:classic_cool:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluzja
ja też byłam w cieszynie jakieś 3 lata temu, zarówno w poskim jak i czeskim. jedno co mogę powiedzieć, to czeski cieszyn jest o wiele czystrzy niż polski. ludzie wiedzą jak korzystać z kosza na śmieci - nie to co u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cieszyna jestem
i Cieszyn kochAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Mieszkam w polskim, jest ładniejszy, ten czeski to były kiedyś przedmieścia JEDNEGO miasta... teraz z ważnych rzeczy tylko dworzec kolejowy tam został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowa galaretka
marketa_cz jestes z cieszyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×