Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zmartwiona mamaaaaaa

częste zapalenia ukł. moczowego a może płciowego? u dziewczynki

Polecane posty

Gość zmartwiona mamaaaaaa

witajcie mamy mam problem nie wiem już gdzie szukać pomocy moja córka ma 7 lat, od jakiegoś czasu często ma problemy -myślałam że z układem moczowym, chociaż dziś szperając przez net skłaniam się ku układowi płciowemu otóż córkę często boli przy oddawaniu moczu, w nocy nieraz się moczy, ostatnio zdradza się to co parę tygodni we wrześniu przeszła leczenie, zaczęło się od krwiomoczu, chcieli nawet zostawić ją w szpitalu mimo podawania antybiotyku krwiomocz utrzymywał się prawie miesiąc, tak samo bakterie w moczu są w sumie do dziś (średnio raz na parę tyg robie jej badanie moczu na własną rękę) miała badaną krew, robione usg, posiew i niby wszystko ok a problem ciągle powraca dziś znów mówi że ją boli, kazałam się położyć i widzę zaczerwienione miejsca intymne oraz wokół o***tu oraz liczny śluz -jak w dni płodne u dorosłej kobiety-córka ma 7 lat jutro znów zbadam jej mocz, ale czuję że córka powinna zostać sierowana na jakieś inne badania, może pod kątem właśnie ginekologicznym ? dodam że dbam o jej higienę oraz o to co je i pije, wymieniłam pralkę na nową, używam delikatnych płynów, pościel zmieniam jej co ok 2 tyg, czasami co tydzien a piżamkę co dwa dni, myta jest co dwa dni pod prysznicem zimą , latem codziennie już wariuję, bo nie wiem co jej jest oprócz tego jest pogodna, nie ma gorączki - nawet jak miała krwiomocz, wtedy w ciągu roku przeszła 2 razy poważnie zapalenie z bólem nerek i lekarka w szpitalu powiedziała że tak nie może być, to trzeba sprawdzić.... ciekawe co lekarka jutro powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×