Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czuje sie jak dzieciak, nie kobieta

Polecane posty

Gość gość

Mam 20pare lat i nadal jestem dziewica, nie wyobrazam sobie uprawiac seksu. Wlasciwie to w ogole nie chce, bo boje sie, ze zajde w ciaze, a sama jestem mentalnie dzieckiem. Umawianie sie z facetami tez mnie przeraza, ze jestem za dziecinna dla nich, nie wiem czy widza we mnie kobiete czy dziecko. Straszny dzieciuch ze mnie, najchetniej bym sie bawila caly czas i nie mam tu na mysli zabawy w stylu imprezka chlanie i bzykanie tylko hobby, gram z kolezankami w jakies gry, no ale one nie sa takie dzieciuchy jak ja. Gotowac nie lubie, czasem caly dzien jem platki z mlekiem albo tosty, nawet z wygladu jestem dziecinna. Kto ma tak jak ja? Czasem ogladam bajki, ogolnie to dobrze dogaduje sie z dzieciakami, bo sa na podobnym poziomie co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra mama z ciebie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz się ograniczyć tylko do pozycji 69 .. daje większa pewnośc niż najlepsza prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądź sobą i sie ciesz i baw. utrata dziewictwa nie zapewnia, ze staniesz sie kobietą. przyjdzie czas, ze zauwazysz, ze juz doroslejesz. i nudzą cie dziecinne gry i zaczniesz wtedy cos powazniejszego. nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to samo chciałam napisać, że autorka tematu będzie dobrą mamą. Tak na temat, spotkasz kogoś, kto będzie do ciebie pasował, to i nabierzesz chęci na bardziej dojrzałe tworzenie czegoś trwałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×