Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julitaaaa

Czuję się nieatrakcyjnie

Polecane posty

Gość julitaaaa

Mam doła dzisiaj z powodu niskiej atrakcyjności. Nie czuję się w pełni atrakcyjną kobietą fizycznie, seksapilu mam tyle co Kasia Cichopek. Smutno mi, bo nigdy tak naprawdę nie podobałam się chłopakom/mężczyznom. Niektórzy już brzydcy się rodzą, to niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to cię pocieszy, ale ja mam śliczną twarz, ale dla facetów jestem aseksualna. Nie wiem z czego się to bierze, ale kiedyś przycisnęłam kolegę do muru i mi to powiedział. Ze jestem bardzo ładna, ale nic we mnie nie ma, nie ma we mnie żadnego sexu. Jestem aseksualna dla facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁokiToki
Ja też z tym muszę żyć:( mam 27 lat i nigdy nawet nie spotykałam się z żadnym facetem, bo jestem brzydka, nudna, nijaka. to bardzo podcina skrzydła w życiu, gdy uświadamiasz sobie że jesteś taka beznadziejna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaa
No nie, nie pocieszyłyście mnie :P Liczyłam raczej na słowa w stylu "nie przejmuj się, Cichopek nie jest taka zła" :P ale spoko ;) Na co dzień się raczej takimi pierdołami nie przejmuję, jakoś mnie tak dzisiaj naszło.. Może to narcyzm się we mnie odzywa i perfekcjonizm, że jak nie jestem naj- we wszystkim, to mam doła. Bo ponoć każda potwora znajdzie swojego amatora. Może nawet nie jestem brzydka, ale nie jestem też "śliczna", "bardzo ładna". Przykro mi jak moja siostra jest chwalona jaka to ona ładna, a o mnie tylko czasem ktoś powie, że ładnie wyglądam, jak sobie np. ładną sukienkę kupię, czasem jakaś starsza pani powie, że jestem ładna, ale to się nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo :( Życie jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieświeżo, chce się przewietrzyć. Prawictwo, znowu spamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez roztargnienie zapomniała majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×