Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czwarty rozbiór Polski

Polecane posty

Gość gość

Marze o takim rozbiorze Polski :) Najlepiej gdyby Ruskie zagarneły część wschodnią Polski a np araby zachodnią mam nadzieje że to kiedyś nadejdzie a wy co o tym myślicie? bo ja uważam że to byłoby dobre rozwiązanie dla polaczków :) nie patrze na wojsko Polskie które składa sie tylko z generałów i oficerów co dla wroga nie bedzie przeszkodą, duże pieniądze nawet wam nie pomogą obywatele gdy nadejdzie wojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabom mówimy NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Znalazłam wczoraj fajny serwis z aukcjami, udało mi się wygrać świetne słuchawki za 24zł :D Nie z każdą aukcją jest tak łatwo, ale warto próbować ;) Na razie jest niewielu użytkowników więc szanse są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Znalazłam wczoraj fajny serwis z aukcjami, udało mi się wygrać świetne słuchawki za 24zł :D Nie z każdą aukcją jest tak łatwo, ale warto próbować ;) Na razie jest niewielu użytkowników więc szanse są spore. http://trafisz.com/p/92d2d86cffd811e485b70cc47a4a5892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że polaczkowo należy podzielić między sąsiadów także tych zza bałtyku do podziału między niemcy czechy słowację szwecję litwę białoruś rosję tylko ukraińcom nic bym nie dał xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarty rozbiór Polski odbył się w 1939 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×