Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 41 letnia kobieta po przejsciach

Polecane posty

Gość gość

Ma szansę jeszcze w miarę szczęśliwie żyć, stworzyć związek czy juz tylko samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp,w samotnych wieczorach jestem juz wprawiona a czytać lubie i mam co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i problem załatwiony, polecam się na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematóf
NIE!!! 41 letnia emerytka to towar wybrakowany 5tej kategorii!!! ZERO SZANS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że powinnaś skupić się na sobie zrób sobie fajną fryzure kup sobie fajny ciuszek może jeżeli to potrzebne idz do kosmetyczki czyli zainwestuj w siebie wtedy poprawi ci się nastrój a facet sam się trafi ale nie skupiaj się na szukaniu odpowiedniego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dobre czasy
walnij tapete na ryja, makijaż, legginsy i udawaj 20stke, może jakiś naiwniak da się nabrać, bo faceci inteligencją nie grzeszą z reguły, musisz sie dobrze sprzedać, wygol pipke, walnij fryz, delikatne perfumki i jazda w teren, tylko pamiętaj bierz pierwszego co się nawinie bo czar sztucznego wizerunku szybko mija, powodzenia pipko, może się uda coś wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dobre czasy
uśmiech i śmiech to zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwykłym prostakiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie skupiam się, po takim toksycznym małżeństwie nawet nie chciałabym chyba,zastanawiam się tylko czy istnieje jeszcze szansa na szczęście w tym wieku czy juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
State dobre czasy - mylisz pojęcia i nie wiem czy jesteś ograniczona czy wszystko u ciebie opiera się na d***e,autorka pytała o szczęście, związek a nie definicje jak zostać 41 letnia k***a w leginsach udając 20 tke ,może jakieś doświadczenia masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce dawać przykładu ksiecia Karola i mojej starszej siosty ale jestem pewna że można i w dojrzałym wieku znaleść bliską osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enzo5
Ja co chwilę spotykam się z 40to paru letnimi kobietami i doprawdy, gdyby nie fakt, że z racji zawodu nie potrafię zagrzać sobie miejsca na stałe, to na pewno z jakąś bym się związał, ale wy wszystkie jesteście takie fajne, że też żal się wiązać na stałe. Głowa do góry i nie siedź w domu, bo książe do drzwi sam nie zapuka, ale nie możesz pokazywać desperacji. Dużo młodych chłopaków też leci na starsze babki i jak nic nie będzie, to zawsze można pozartowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to prowo bo 41 letnia kobieta to oczywiscie wspanialy material na zone, wiec oco chodzi ?- trzeba tylko umiec szukac i to tam gdzie trzeba aby uniknac takich tekstow jak tutaj gdzie byle gimbaza sle idiotyczne docinki niewiadomo w jakim celu i poco ? albo wiadomo mi dolozyli - to ja tez doloze no i tu wlasnie taki sflustrowany gnojek doklada co nie ma smialosci na zywo to ma smialosc tutaj na forach- echhhh ! - spierniczaj gimbazo na swoje fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat i niejedna zgrabna 40-latka mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przejechałem się na takiej. W tym wieku już nie dowiesz się kim tak naprawdę jest taka osoba. Powierzchowny układ może i tak, ale też nie wiesz do końca kto to jest. Na stałę nie. Wszystko wychodzi w praniu, kojarzysz fakty i okazuje się, że to co o sobie mówi to zwykłe kłamstwo. Młodsze kobiety są bardziej szczere nie tak wyrachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×