Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Bóg daje nam wyraźny sygnał?

Polecane posty

Gość gość
Może czas budować 'arkę Noego'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Taak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba rek
to nie sa zarty nic nie trwa wiecznie oprocz naszego stworzyciela , a na tym filmiku to mi sie wydaje ze to chyba jakies potezne tornado dziwne ze operatora kamery nie porwalo strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze będzie powtórka z rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to na tym filmie armagedon??? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś się modli na tym filmiku ale beka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pentagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocny typ hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko przez babę w raju się popieprzyło no ale dzięki temu możemy sobie je bzykać na legalu a tak to byśmy nawet nie wiedzieli co to sex jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwości jest wiele ale powtórny Wielki Potop też trzeba brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłe tornado, w Ameryce są podobne i dosyć często ale to tylko w niektórych regionach Ameryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dużo rzeczy ludzie wymyślają a słowo Boże jest tylko jedno.Teraz w dobie internetu i tv łatwo można manipulować ludzmi na dużą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te zapowiedzi końca świata to wymysły ludzkie. Bóg jeden wie kiedy nadejdzie koniec świata. Był początek to i będzie koniec ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi modlitwa w życiu dużo pomaga, dzięki modlitwie jestem szczęśliwa. To nie tylko moja zasługa, ale i naszego Stwórcy. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez Boga ani do proga życie bez Boga jest nędzne i bez celowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezcelowe to jest zycie bez jedzenia , zyje by jesc , mam 3 kg nadwagi od zawsze , jedzenie to moja pasja i moje zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:36 zgadzam sie :) nikt nie wie kiedy bedzie koniec :) lubie czytac takich ludzi, logicznych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne nasz Stworzyciel wie, my ludzie jesteśmy tacy maluccy że nawet sobie z tego sprawy nie zdajemy i co z tego że mamy jakieś tam ajfony i inne d**erele to jest nic w porównaniu do tego czego nigdy nie pojemiemy i nie doświadczymy tu za życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze raczej ziemia nam daje wyrazne sygnaly, ze przeginamy z jej eksploatacja i w konsekwencji nas to wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami siebie wykończymy a nie Bog. On jest madry , to ludzie sa glupi i dążą fo zagłady , dobry ojciec ktory ma zle dzieci , dal nam zycie bysmy razem zgodnie żyli a co sie wyprawia ? Banda debili i huliganow na ziemi, wszystko niszcza s*******ny i jak sobie pościelą tak sie wyśpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest to będą trzęsienia głód ale przed koncem swiata będzie 3 dni ciemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjrzyjmy się dwóm wizjom, bł. Marie Taigi i bł. Elizabeth Canori-Mora. Pierwsza z nich pisała tak o karze, która zostanie zesłana z Nieba: "Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie owe trzy dni ciemności opisuje bł. Canori-Mora: "Niebo będzie zasnute chmurami, tak gęstymi i ponurymi, że nie sposób będzie patrzeć na nie bez przerażenia. (…) Mściwe ramię Boga uderzy w złych ludzi, a Jego wielka moc ukarze ich pychę i zarozumiałość. Do wytępienia tych bezbożników i heretyków pragnących obalić Kościół i zburzyć jego fundamenty Bóg zatrudni potęgę piekła. (…) Niezliczone legiony demonów będą przebiegać ziemię i wykonywać rozkazy Boskiej Sprawiedliwości. (…) Nic na ziemi nie zostanie oszczędzone. Po przerażającej karze ujrzałam niebo otwarte i św. Piotra zstępującego na ziemie; był odziany w szaty pontyfikalne i otoczony wielką liczbą aniołów, które śpiewały hymny na jego cześć i ogłaszały jego panowanie na ziemi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe ciekawe ale czy dożyjemy do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sami sie pozabijaja , nikt nie musi do tego przykładać reki a napewno nie bog , te chmury to ludzie zrobia , tyle ja temat i nie p********e glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może czas już zbudować taką Arkę Noego ale 100 razy większą ??? Ciekawe jaki byłby koszt takiej budowy Arki Noego. Ktoś zrobi wycenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×