Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy brać pożyczkę od Vivusa?

Polecane posty

Gość gość

Korzystał ktoś z was z usług firmy Vivus? Jest to firma udzielająca tzw. chwilówek, pewnie widzieliście jej reklamę w tv albo w internecie. Podobno ma ciekawą ofertę, czytałam już trochę tutaj: http://pozyczki-opinie.pl/forum/forum-vivusa/. Szukam kogoś, kto brał tam pożyczkę. Chciałabym dowiedzieć się czy ta firma jest uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500% w skali roku. Informacja drobnym drukiem w reklamie tv. Przelicz czy ci się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza pożyczka w Vivus jest zupełnie darmowa, tak samo jak w wonga.com (tu wyjątek - 10 zł). W Wonga możesz wziąć na 60 dni w Vivus 30. Radzę spłacić w terminie, bo potem odsetki kosmiczne jak nie zapłaci się za przedłużenie terminu spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z szybkigrosz.pl pozyczki od osób prywatnych z mozliwoscia negocjacji oprocentowania polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagus
nie znam Vivusa...ale polecam Lendona - brałem dwa razy u nich i za każdym razem bez zarzutu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei korzystałam z szybkiej pożyczki online w ferratum bank. mega szybko wszystko udało mi się załatwić- mało formalności, potrzebny tylko dowód, sprawdzili w KRD czy nie zalegam gdzieś z kasą i w 10 minut wysłali mi pieniądze. to jest dopiero tempo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj przede wszystkim jakie są ew. dodatkowe koszty. Warto znać zarówno zalety jak i WADY danej chwilówki poczytaj np. tu: http://www.chwilowki-pozyczki.eu/chwilowka/vivus/ ja na tej stronie poczytałem o chwilówkach. Wydaje się być dużo bardziej rzetelnie opisane niż w większości serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×