Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balerinek

czy chlopak moze nosic balerinki???

Polecane posty

Gość balerinek

kiedys przymierzylem balerinki mojej siostry i bylo mi w nich bardzo wygodnie? czy moge zakladac na uczelnie? i tak na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
Oczywiście! Teraz chłopaki noszą bransoletki, rzemyki, spodnie rurki to dlaczego nie balerinki. Takie z kokardami np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balerinek: sorry, ale jak dla mnie balerinki są dla dziewczyn. Twoja siostra je ma i pewnie fajnie w nich wygląda. Ty byś wyglądał...nie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinek
tak sie ciesze ze ktos to rozumie. teraz jest sucho to jeszcze pochodze. lepiej ze skarpetka czy bez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beletniczekkk
ja nosze ale jestem baletnicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław: tu nie chodzi o tabu, tylko o wrażenia estetyczne. Uwielbiam stopy dziewczyn w balerinkach, a męskie jakoś wyglądają w nich słabo. Podobnie noga dziewczyna w rajstopach, a noga faceta Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerinek
piedestał a sląd wiesz?? przymierzales?? ja mam male stopy i zgrabne nogi i wcale zle nie wyglądają ma mnie balerinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierestał moje wrażenia estetyczne są takie, że kobiety ubierają się pięknie a faceci strasznie czyli wszędzie w obuwiu sportowym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerinek
nastolatek sam niedawno pisales ze jestes gejem wiec... troche wiecej toleracji moze?? a poza tym masz 16 lat smarku i co mozesz wiedziec o modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy faceci chodzą wszędzie w obuwiu sportowym, choć faktycznie dziewczyna ma w tym względzie większe pole do popisu ( może założyć choćby obcasy, koturny itp). A do fascynacji męskimi stopami mnie nie namówicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piedestał powiem tylko tyle, że polskie rajstopy męskie stały się wyłącznie towarem eksportowym bo Polacy do nich nie dorośli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerinek
spodnie sa dla mezczyzn a kobiety je jakos nosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerinek: a widzisz, kiedyś były dla mężczyzn, ale teraz noszą i dżinsy i skórzane kurteczki czy spodnie. I- jeżeli mają odpowiednią figurę- zajebiście w nich wyglądają. A jak wygląda facet w balerinkach. Zresztą co tu pisać: załóż latem i wyjdź na ulicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leviatan: oni niedługo będą chcieli chodzić na obcasach, zobaczysz :) Tylko jak pierwsza lepsza grupka dziewczyn ich wyśmieje, to może zmienią zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemotywowalomnieto
a ja widuje wiele baleronow bezwstydnie człapiących po ulicy w balerinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piedestał jeśli ten chłopak nie będzie wyposażony w tabu tak jak ty to wyjdzie, a bardzo bym sobie życzył by w końcu było równouprawnienie w modzie, by faceci byli bądziej odważni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicoooochicooo
ahahahaha ja pierdole_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też życzę, żeby wyszedł i żeby zetknął się z reakcją choćby tych liberalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piedestał -> no cóż... wojska nie ma, kobiety coraz mniejsze wymagania mają, młodzi chłopacy siedzą za dużo przy kompach... wiec coraz więcej zniewieściałych facetów/transów się robi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że jak widzę ładną dziewczynę na obcasach to... a jakbym zobaczył faceta na obcasach to... Pomyśl, grzesławie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhujklhj
Dajcie spokój, przecież Grzesław to podstarzały zboczony prawik kurdupel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralababazdalq
autorze, koniecznie ze skarpetkami! na wiosne proponuje takie kabaretkowe stopki. bedzie ci przewiewnie w nozie na spacereczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×