Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy chodzicie do lekarzy?

Polecane posty

Gość gość

Dziś na badaniu wstępnym do pracy, lekarka pyta do jakiej poradni należę. Powiedziałam, że do żadnej. Więc dalej uparcie pyta, gdzie chodzę do lekarza rodzinnego. Mówię, że nigdzie, a jak coś potrzebuję- z 5 lat temu może- to idę byle gdzie i tam zakładam kartotekę na ten jeden raz. Ona wielkie oczy i mówi, że to niemożliwe. Czy ona spadła z choinki, czy ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała jednak rację , przyznaję jej. nie można założyć kartoteki w innym szpitalu psychiatrycznym niż ten pod który podlegam wg rejonu. podlegam pod Morawicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarzy? A po co? Do lekarzy chodzą ludzie chorzy, po to i tylko po to, żeby nadal chorować-to już przerobiony temat! Ludzie zdrowi nie chodzą do lekarzy i nie ufają lekarzom! -Pani doktor nie zna tej filozofii czy tylko rżnęła głupa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre. Ale ja mieszkam powiedzmy w Łodzi a tu jest setki poradni rodzinnych, i wszędzie mogę iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla poirytowana bo nie zarobi na Tobie ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o wizyty u lekarza rodzinnego, nie o specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
w niedzielne popołudnie usmażyłem schabowego i frytki na patelni , trochę cebuli oraz pieczarki i dodałem rzodkiewkę oraz ogórek kiszony , przy obiedzie zaliczyłem browara i jeszcze dwa Tyskie , rano w poniedziałek udałem się na badania lekarskie , pobranie z żyły : - cukier 103 - cholesterol minimalnie przekroczony - ciśnienie 145/85 lekarka internistka napisała dla mnie abym się zgłosił do szpitala na dłuższe badania , jak zrozumiałem, medycy chcą leczyć ludzi zdrowych i wyszukują choroby u ludzi zdrowych , natomiast dla ludzi faktycznie chorych miejsca w szpitalu BRAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie potrzebowali pacjenta żeby wyrobić limit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kretyn, jak ty, nigdy poirytowany nie jest :P, bo nawet nie wie, że wszystkie badania wstępne do pracy są PŁATNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty spadłaś z choinki. Zgodnie z polskim prawem wybierasz sobie JEDNEGO lekarza pierwszego kontaktu i ten lekarz dostaje przez cały rok kasę za leczenie ciebie. Jak kiedyś założyli ci kartotekę w jakiejś przychodni, to raz na rok możesz zmienić przychodnię (lekarza) bezpłatnie. Jak nie wyrejestrowałaś się w poprzedniej, to jesteś zarejestrowana w dwóch i mają prawo ścignąć cię za niepłacenie w drugiej przychodni. Zazwyczaj ścigają na granicy przedawnienia, czyli do pięciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na rok masz prawo zmienic lekarza i nigdzie nie musisz sie wyrejestrowywac. Zakładam kartotekę gdzie popadnie, ostatnio może 5 lat temu, nawet nie wiem gdzie. Płatne może i są, ale ja nic nie płacę tylko firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.medorzel.pl masz dobra poradnie lekarzy rodzinnych w Piekarach Śląskich. Jeśli nadal szukacie kogoś rzetelnego, to śmiało mogę właśnie ich polecić. Dużym plusem jest również fakt, że jest tam również pielęgniarka środowiskowa i położna środowiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety korzystam z leczenia specjalistycznego u endokrynologa, lekarza rehabilitacji, chorób piersi i gastrologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolo 25lat nie bylem u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×