Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy często podróżujecie?

Polecane posty

Gość gość

Jakie miejsca najlepiej pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm:) Czy często podróżuję? Jak tylko mam czas i chęci to oczywiście, że tak! Uwielbiam podróże związane z winiarstwem. Najbardziej w pamięci zapadła mi wycieczka do Toskanii, gdzie mogłam na własne oczy zobaczyć, jak działa winiarnia, porozmawiać z tamtejszym sommelierem i spróbować wina jego wyrobu. Dla miłośników enoturystyki podaję link http://www.klub.domwina.pl/aktualnosci/enoturystyka-podroze-z-winem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie spodobały się Chiny są piękne, cudowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamba55
Ja też uwielbiam podróże ale wolę naszą cudowną Polskę, często jej nie doceniamy a przecież pełno tu pięknych zakątków. W najbliższym czasie planuje wyprawę do Kazimierza Dolnego, znajoma poleciła mi hotel: http://villabohema.pl/ mam nadzieje, że się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australia eden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tydzień temu byłam w Jura Parku w Krasiejowie i było świetnie! Polska a park zaawansowany technologicznie tak mocno, że aż byłam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam reklamę w radiu i faktycznie jest tam ponad 200 dinozaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A też słyszałam te reklamę. Podobno odbywa się tam jakaś podróż w czasie czy coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to coś na podobieństwo podróży w czasie. Zakładasz taki jakby hełm w którym jest mikroport i tam przewodnik Cię oprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwka
podróże wirtualne nigdy nie zastąpią prawdziwej przyrody, szkoda tylko że nie mamy pieniędzy na realizację marzeń związanych z podróżami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś w Polsce polecicie na szary jesienny weekend? najlepiej okolice Dolnego Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy na Dolnym Śląsku piękne stare zamki jak ktoś lubi historię średniowiecza a jak ktoś woli odleglejsze czasy to i jura park się znajdzie niedaleko. Atrakcji jest wiele, wystarczy pogooglować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurtynka
Ostatnio na nowo z mężem odkrywamy skarby Opolszczyzny i okazało się że wiele ciekawych miejsc z przeszłości jeszcze nie znaliśmy ale też powstało kilka nowych atrakcji i parków rozrywki czy jura parków. Z nadzieją czekam na długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwka
to może się spotkamy, bo będziemy w kompleksie w krasiejowie 9 listopada :) oby pogoda dopisała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos polecic przyjazne miejsca na slasku lub w okolicach? Tylko prosze nie Wisla, Szczyrk itd bo to sa bardzo oblegane miejscowisci. Cos bardziej kameralnego. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoneyPenny
może być śląsk opolski? moszna jest bardzo malownicza, a w pobliży jura parki i inne atrakcje, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamek w Mosznej - wygąlda jak z Disney Landu, ma ponad 100 wieżyczek. W pobliżu park z dinozaurami i park ewolucji człowieka, który miał otwarcie w tym roku, pono najbardziej interaktywne muzeum w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dolnym śląsku jest mnóstwo atrakcji. Od kopalni złota, przez sztolnie górnicze, sobótkę, liczne zamki i pałacyki po wrocławskie zoo i jurapark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wiedziec jak byc milionerem 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamek w Mosznej z 100 wieżyczek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe bo ja słyszałem, że ten pałac w Mosznej ma tylko 99 wieżyczek, a nie sto. tak jak cena w biedronce 0.99 zł. :P A z Opola trochę bliżej jest jednak do Krasiejowa, bo Moszna jest z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakusek
Jeśli mówimy o Opolu to juz w ogole najlepiej jesli ktos ma wolny caly weekend, bo wtedy spokojnie mozna pojechac np w sobote 36 km do Mosznej zobaczyc Palac, a w nd - 25 km do Krasiejowa, po pierwsze zobaczyc dinozaury, a po drugie odwiedzic nowy Park Nauki i Ewolucji Czlowieka. Ale zaznaczam ze to trzeba jechac od samego rana, zeby zwiedzic wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bOloo
Park Nauki i Ewolucji bardzo spoko jest, wiele nowoczesnych gadżetów, wystawy mutimedialne, trojwymiarowe, oglądasz wszystko w specjalnych okularach, lustro ewolucji bombowe, w dechę ekspozycje, prawdziwa mumia zakonserwowana, warto zobaczyc jak ktos się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelinaJoliena
Kiedyś czytałam jak zostały wykonane te figury w Jura Parku dinozaurów, to aż nie mogłam uwierzyć, tam każdy detal jest zachowany, naukowcy pilnują żeby figury miały wlaściwy wzrost, odpowiedni odcień skóry, czasem nawet upierzenie, itp. Bardzo dużo pracy im to zajęło, warto zobaczyć i ocenić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThisPicture
Niektórzy nie wierzą w dinozaury, ja wierzę, przecież robią wykopaliska itp. Nawet w Polsce wykopują do tej pory przeogromne szkielety dinozaurów. Te gady żyły miliony lat temu tu gdzie teraz my żyjemy, ale są książki i miejsca w których możemy się dowiedzieć o ich istnieniu, a nawet można pooglądać te szkielety oraz archeologów przy pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek9090
Co za dno, jak można nie wierzyć w dinozaury?? haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto podrozuje do ciechocinka , do torunia i z powrotem. Mieszkam 7km od ciecha:) nazwiedzalam sie ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stac mnie na podroze. Najdalej byłam w Dortmundzie i bynajmniej byla to mila podroz. Chce o tym zapomniec wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaOpolanka
nie podróżuję dalej niż moje opolskie, chyba jestem taką lokalną patriotką :) ale nic nie poradzę na to że u nas jest tak wiele ciekawych miejsc do zobaczenia i wcale nie trzeba wydawać na lotnicze podróże aby poczuć się cudownie! polecam rozejżeć się we własnej okolicy czy byliście już w każdym miejscu wartym uwagi bo założę się że nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi77
mam to samo ale w innej części Polski, ludzie opamiętajście się - cudze chwialicie a swojego nie znacie, to że nie ma w zdjęciach z wakacji samolotu nie znaczy że nie może być epicko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×