Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może coś to da

Czy da sie zmienić kształt nosa przez systematyczne naciskanie na niego

Polecane posty

Gość może coś to da

Jak sądzicie ? da się np wyrównać mały garbek albo lekko go zadrzeć ? nie mówię o wielkiej zmianie ale o minimalnej poprawie ? Pisaliście ze uszy tak sie da minimalnie skorygować a co z nosem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kinolem to jest tak
że tylko chirurg plastyczny moze ci pomóc - ale uwaga bo jest wielu partaczy, zobacz na kinol Kayah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne a piersi powiekszysz
pompujac je pompka do roweru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś to da
nie mam garbatego nosa ale jest minimalnie łukowaty i po niektórymi kątami wygląda kiepsko :( od jakiegoś czasu naciskam na niego tzn na środek a czubek zadzieram wiem że to głupie ale mam wrażenie że widzę poprawę ? :) ? wiele osób ma takie mini kompleksy ! które może niekoniecznie trzeba korygować chirurgią plastyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś to da
to nie jest śmieszne :( mówię poważnie ! może jest tu ktoś kto ma takie kompleksy ? nie walę w ścianę ani nie uderzam w niego tylko od czasu do czasu lekko i stopniowo coraz mocniej podnoszę i ( naprostowuje ) z wielką nadzieja choć minimalnej ( taka wystarczy ) poprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
oczywiscie ze sie da. tak samo faceci wydluzaja sobie penisy. po prostu mocno i energicznie za niego pociagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś to da
cóż na tym forum nie ma chyba :o nikogo wyrozumiałego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
no ale co ci da ze ponaciskasz sobie kosc co jakis czas? kosc ci sie od tego skurczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie :D ja sypiam z klamerką na nosie :d teraz mam taki wąziutki, że ledwo nosem powietrze wypuszczam :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek z braamy
Tak-da sie,ale lepsze jest obstukiwanie go kilogramowym mlotkiem.Idzie znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś to da
kość nie , ale chrzęść a raczej jej kąt ustawienia względem kości może i mam nadzieję ze się minimalnie zmieni ( dla mnie to dużo ! ) nie chcę łamać nosa ani też operować bo jeszcze mogło by to zaszkodzić a gdyby miał się lekko wyprostować było by super ja chcę tylko podnieś minimalnie czubek aby nie był niżej od skrzydełek i dało sie palcem od czoła do czubka nosa przejechać równo palcem ;) nos mam dosyć prosty ale jest dosyć długi i przy nawet minimalnym skrzywieniu wygląda dosyć żałośnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loagsdbjfgi
Hey. ^^ mam identyczny problem ^.- tez mam taki nos i chcialabym go minimalnie podnies do gory zeby nie byl taki prosty tylko lekko zadarty ;p kiedys tez myslalam ze przez jakies masowanie kosci uda mi sie to, ale mi nie pomoglo ;p ;DD wiec nie wiem co mam robic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kompleks
też od jakiegoś czasu próbuje czegoś takiego i mam nadzieję że się uda bo również mam kompleksy na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko chirurg
na to pomoże. zbyt dużej zmiany jednak wymagasz. kształt można zmienić, po 15 latach noszenia okularów ma ledwo wyczuwalną zmianę na nosie w miejscu ich oparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syluu ;]
Nowy nos bez skalpela Kształt nosa można skorygować nie tylko za pomocą operacji chirurgicznej. Jeśli nie jesteśmy gotowi na trwałe rozwiązania lub gdy istnieją jakieś przeciwwskazania do tego zabiegu, możemy zdecydować się na wymodelowanie nosa za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Od wielu lat wykorzystuje się go w gabinetach dermatologii estetycznej do wypełniania fałdów nosowo-wargowych, skroni, uwypuklenia policzków. Po wstrzyknięciu kwasu o konsystencji zbliżonej do galaretki lekarz modeluje substancję, ugniatając ją tak, by przybrała pożądany kształt. Zabieg nie jest bolesny, gdyż standardowo stosuje się krem znieczulający, a sam preparat ma w składzie lignokainę, która uśmierza ból. Jedynie pierwsze wkłucie igły może być nieprzyjemne. Na razie to nowość, wiele osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że może zmienić kształt nosa bez skalpela przyznaje dermatolog Agnieszka Bliżanowska. Zabieg ten jednak wciąż zyskuje na popularności. Korekta wykonana przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej oznacza dużo mniejsze ryzyko komplikacji i powikłań, których nie można wykluczyć w przypadku interwencji chirurga. Jest to też wyjście dla osób, które boją się bólu i nie mają czasu na długą rekonwalescencję. Już w trakcie zabiegu pacjent ma wpływ na swój wygląd, efekty iniekcji obserwuje w lustrze i zgłasza uwagi. Po kwadransie pacjent wychodzi z gabinetu z ładnym, proporcjonalnym nosem. Nie grożą mu komplikacje związane z operacją chirurgiczną i już tego samego dnia może iść do pracy. Zabieg nadaje nosowi ładne proporcje. Pozwala go wymodelować i np. zwęzić, jeśli jest zbyt szeroki. W ten sposób można też zlikwidować lub zmniejszyć garb, zniwelować „siodełko, a ponadto czubek nosa delikatnie unieść z wiekiem często opada i sprawia, że twarz ma zasępiony wygląd. Istotne jest, by zabieg ten wykonywał doświadczony lekarz. Modelowanie nosa wypełniaczem wymaga nie tylko wprawnej ręki. Aby uzyskać zamierzony efekt, trzeba wiedzieć, gdzie i w jakiej ilości podać preparat, ale też mieć wyczulony zmysł estetyczny. Ładny nos to taki, który będzie odpowiadał proporcjom twarzy, harmonijnie zagra z naszymi rysami i mimiką. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu nie różnią się od tych, które dotyczą stosowania kwasu w innych miejscach ciała. Standardowo nie wykonuje się go podczas ciąży, karmienia, a także wtedy, gdy skóra w tym miejscu zmaga się z infekcją. Efekt korekcji utrzymuje się przez rok. Mniej więcej po takim czasie na wizycie kontrolnej lekarz określa, kiedy i w jakiej ilości należy uzupełnić preparat, aby utrzymać pożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy z jaką siłą będziesz naciskać :D jeśli z całej siły kamieniem myślę że mogą być widoczne efekty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemasz
mam podobny problem. nie lubię swojego nosa gdy oglądam go z profilu. nie mam garbka ale mam taki dołeczek. zastanawiam się jak to zmienić. nie chcę nic wstrzykiwać ani żadnej operacji plastycznej, ale zastanawiam się, czy gdyby naciągać delikatnie skórę to z czasem wypełniłaby dołek..? z naciskaniem lepiej nic nie próbuj bo dojdzie do tego, że wyrośnie Ci jakiś garb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierek5
hej. Mam podobny problem. Akceptuje swoj nos i nie jest najgorszy ale od dziecka bylam gnebiona za tak zwany 'nos czarownicy' zalezy mi tylko na delikatnym zadarciu go w naturalny sposob nie chirurgiczny.Tez myslalam o masazu aby go delikatnie zadrzec ale martwie sie czy nie skrzywie sobie chrzastki nosowej. Niestety nigdzie na internecie nie umiem znalezc odpowiedzi na moje pytanie czyli : czy masaz nosa w celu delkatnego zadarcia nie zepsuje mojej chrzastki nosowej. Jesli ktos zna odpowiedz, prosze o dorade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam niektóre komentarze to tracę wiarę w ludzkość. Jak was temat nie interesuje to wypad, a nie każdy z jakimś przekąsem się tu wypowiada o du/pie marynie. Otóż droga autorko, ja stosuję taki bajer z japonii, nazywa się nose up i odkryłam go na blogu azjatycki cukier. To jest taka klamerka na nos z plastiku, która ma za zadanie zwęzić i podnieść lekko część chrzęstną nosa, nosi się to 20 min dziennie i podobno po 2 tyg ma być już widoczny efekt, cena to ok. 8 zł, więc warto spróbować. Ja jak na razie stosuję to od ok. 7 dni i myślę, że jest lekka poprawa (garbek jest mniej widoczny, nos nie zadarł się, ale już nie opada tak jak wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierek5
Dziekuje za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gość 2015.07.28 LUDZIE nie macie nic wartościowego do powiedzenia to spadówa z wątku!!Trochę szacunku dla przestrzeni internetowej, bo później osoby, które szukają informacji muszą przekopywać się przez gąszcze idiotycznych. Szukam podobych metod na podniesienie nosa. Również używam nose clip od azjatyckiego cukru, który faktycznie nos mi zwężył odrobinę, jednak nie podniósł końcówki, jak na to liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos to nie kość tak jak ktoś napisał tylko chrząstka i tak naciskanie ci pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się zmienić, ty maszkaro co siedzisz tu od 10 lat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kształt nosa można skorygować klipsem. Jest on dostępny na Azjatyckim bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęło 7 lat, i jak efekty po naciskaniu na niego pięścią? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znajomy bardzo chciał móc często patrzeć na swego penisa, tak długo przyglądał się mu w lustrze, patrzył na twarz ze zdziwieniem, że taki on mały jest, że jego nos przybrał jego kształt, teraz mówią na znajomego fiutonos. Wiec pewnie i to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie nie pomoże chirurg lecz psychiatra xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×