Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dziwnie zachowuje sie chlopak mojej siostry czy przesadzam?

Polecane posty

Gość gość

Otóż moja siostra chodzi z tym chłopakiem już 3 lata. Ma 19 a on 23. Ja mam 18. No i z racji tego że byłam u niej wczoraj chce to przedstawić. Oczywiście chlopak fajny da się pogadać jest przystojny etc. Siostra jest taka normalna polezec pospac do kościoła w domu tylko, poogladac filmy , gdy gdzieś są to on nie może przeklnac , napić się bo zaraz jest "jedziemy do domu" ona tylko do północy może siedzieć bo potem się nie wyspi. Dyskotek nie lubi ewentualnie koncerty. No a ja jestem przeciwieństwem jej... lubie zabawy jestem za bardzo szalona etc. Odwiedziłam ją wczoraj był tez on.. zostaliśmy sami zmienił miejsce blizej mnie zaczął rozmawiać uśmiechy itp nagle wchodzi ona do pokoju i on "ales się brzydko ubralam makijaż zrób pod kolor, tak jak anka patrz jak ona ladnie się pomalowała i jak wyglada " potem on się na mnie popatrzył i oczko że ladnie wyglądam. Zawsze gdy jadą gdzieś on mowi że ja jadę z nimi. A jak ona nie chce jechać to mowi że "ja sobie z anka pojadę" Pojechaliśmy nad zalew no i poszli się kąpać potem wrócili zechciało mu się pić podałam mu butelkę - wziął ją tak że dotchnal mojej dłoni i tak palcami przejechał. Ja leżałam z nim siostra w środku i co się nie spojrzalam patrzył się na mnie. Niby się z siostra caluja etc. Nie wiem przesadzam czy jak ? Ps. Zmieniłam imiona . Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 18latke bardzo nieskladnie sie wypowiadasz. Ogromny belkot. Przykro mi, ale tekst jest niezrozumialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy "polezec pospac do kosciola w domu tylko"? Naprawde karygodnie formuujesz zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ciul ze zdaniami... Pomóżcie mi ...z tym o co proszę. Myślicie że on cos do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób mu laskę to zobaczysz jaki z niego ogier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
,,ales się brzydko ubralam makijaż " ubrała czy ubrałam?- dobra wiem jak powinno być. Jak do tego z******tego makijażu i ubrania jeszcze byś umiała się wypowiadać jak dorosła osoba to by było ekstra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakiej pomocy ty oczekujesz? ewidentnie na ciebie leci i zalezy co z tymz robisz- albo odpowiesz na jakiego zaloty i bedziecien razem albo odrzucisz i zwrócisz mu uwage na niewłasciwe zachowanie ale pamietaj- ze to co zrobisz bedzie miało wpływ na wasze relacje z siostra -zastanów sie czy relcja z tym gosciem jest tego warta, bo siostra to ejdnak rodzina, cos ztalego a facet...cóz czy kochasz go czy tylko ci sie podoba i fajnie sie czujesz jak cie podrywa?bo jak to drugie to ja bym odpusciła- takich bedziesz miała w zyciu na pęczki a siostre zaklladam ze masz jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×