Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy eks może coś odyepać na moim ślubie, skoro po siedmiu latach nadal

Polecane posty

Gość gość

się nie ogarnął i wypisuje do mnie z coraz to nowych kont fb???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że może, tylko po co go zapraszać w takiej sytuacji? Poza tym skoro wypisuje to dlaczego jeszcze nie zgłosiłaś nękania na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on jest policjantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaprosiłam go, po prostu mieszkamy blisko siebie w małych miejscowościach i dowiedział się pocztą pantoflową o miejscu i o dacie ślubu. A wypisuje z kont fb, nie za często, raz na kilka miesięcy, ale mi się lampka zapala, bo wiem, że nie zapomniał. Stary byk prawie 35 lat a taki głupi. Mało to kobiet po świecie chodzi? Ja nawet ładna nie jestem, ot taka przeciętna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:49 Ofiara nie musi być piekna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma do rzeczy że jest policjantem? Tym gorzej dla niego jeśli udowodnisz mu jakąś formę nękania. Możesz wystąpić o zakaz zbliżania się dla niego, w sądzie powiedzieć o tym że się go boisz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisałam, że jest policjantem? Nie jest. I nie ma sensu go pozywać, bo z czym pójdę do sądu? Z kilkoma wiadomościami na fb rocznie? O treści "hej, myślę o Tobie, może się spotkamy?". Bez sensu, tylko w koszta wejdę. Mi to nie przeszkadza kilka razy do roku zablokować czyjeś konto na fb. Bardziej boję się dnia ślubu. Gdyby się, nie daj Boże, ... gdyby coś sobie zrobił, też by mi nie było wesoło, ale płakać bym nie płakała, bo nie odpowiadam za życie innych ludzi i za ich wybory. Siedem lat i takie cyrki??? Kto by dał wiarę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pewna, że to on? Może ktoś sobie jaja robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna. On mnie na co dzień nie prześladuje, nie śledzi, ale boję się, że dla niego dzień mojego ślubu jawi się jako ostatnia szansa na cokolwiek i że w akcie desperacji może zepsuć mój dzień. Czy któraś z Was miała przeżycia związane z eks podczas własnego ślubu? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź dwóch ogarniętych facetów których będziesz miała na ślubie, pokaż im zdjęcie eksa i poproś żeby czuwali, a w razie kłopotów umieli zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mi chooy policję naśle na ślub jak go ktoś siłą wyniesie albo poszarpie, bo powie, że kościół to miejsce publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W RAZIE KŁOPOTÓW, a nie jak wlezie i będzie tylko stał i się gapił jak mu sprzed nosa ciebie ktoś inny zabiera. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę nawet czuć jego obecności, prostak. Tak trudno wam chłopy zrozumieć, że trafił się lepszy i spiertalaj panno lalu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×