Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy faceci lubią pomalowane paznokcie u dziewczyn?

Polecane posty

Gość gość

a jeśli tak, to jaki kolor preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wyłącznie czerwony, tak samo usta, a nie jakieś tam róże itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
szczerze mówiąc nie zwracam uwagi na paznokcie u kobiet .. Nie interesują mnie to . Jedyne co mi nie pasuje to gdy są zbyt długie , ale kolor mam gdzieś.. Moze nawet nie malować dla mnie bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci jakich kolorów mój nie preferuje. Stanowczo zakazuje mi używać wszelkich czerni, granatów, brązów, beżów, szarości. Gdyż uważa, że są to niekobiece kolory.I nie wyglądają ładnie na paznokciach (nie zgadzam sie z tym ;) ) A najbardziej podobają Mu się czerwienie, róże, french.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie długie u kobiety to nieporozumienie.To miejsce zbioru wszystkich możliwych bakterii.I jeszcze jak taka kobieta przyrzadza coś w kuchni to wybaczcie ale zbiera się na wymioty.Paznocie musza miec swoją długośc ale za długie i jeszcze malowane to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek w życiu zwrócił uwagę na paznokcie u kobiet .. Dlatego uważam ten fragment ciała za mało istotny. w Praktyce licza sie bardziej pośladki , nogi czy brzuchy - te częsci przyciągają uwagę. https://www.youtube.com/watch?v=JPhGBNf24A0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele to co ty z brudasami się zadajesz? Jak się ręce myje to nie ma tam siedliska bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
jeżeli dziewczyny malujecie paznokcie , to pamiętajcie , że przecietny facet i tak będzie miał to gdzieś .. Malowane paznokci nie zwieksza waszej atrakcyjności Co moze zwiększyć atrakcyjnosc fizyczną ? sukienka , legginsy , shorty szorty : https://www.youtube.com/watch?v=-BZKi5RYoaI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
3. w zwyklym stroju ( rurki ) facet moze was ocenić na 6/10 a jak zalozycie jeden z tych ktore podałem to ocena moze wzrosnąc nawet do 7,5/10 . Więc ubranie ma znaczenie sukienka ( moze zwiekszyc atrakcyjnosc w porównaniu z rurkami) https://www.youtube.com/watch?v=u8ldNRAp0lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo debilu, weź sie opanuj stary 30letni prawiku na utrzymaniu mamusi, filozof k***a wielki i znawca sie znalazł zamilknij palancie Boże jak on mnie wkurza, udusiłabym gnoja własnymi rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
nie rozumiem twojej agresywnej postawy ? Przecież ja dziewczynie doradzam w sposób , który jest wiarygodny , który rzeczywiscie działa .. Malowanie paznokci na nikogo nie działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
a dokładnie to ujme - na twoje nowe paznokcie zwróci uwagę twoja koleżanka , ale facet to oleje i nie dostrzeze żadnej zmiany . Facetów to nie interesuje . To powinnaś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mam pomalowane paznokcie u rąk,nie obchodzi mnie co myślą w tej kwestii faceci, ja czuję się lepiej. A kolory to różnie : czerwienie, granaty, róże, ostatnio uwielbiam pudrowe kolory lakierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahaha prawictwo znów ma atak myślisz, że ktoś wchodzi, poza tobą oczywiście, w te twoje linki z yt? co mnie obchodzą jakieś wywody prawiczka? i mylisz się, chłopie. faceci zwracają uwagę na to czy kobieta ma zadbane dłonie, pomalowane paznokcie. mój facet bardzo na to zwraca uwagę. i mówię tu o FACECIE, nie o prawiczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
tak , ale temat brzmiał czy facetci to lubią odp: bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
twój facet nie zwraca na to uwagi , tylko cie oszukuje , bo jest z tobą .. Robi to by prawić ci komplementy , bo jest twoim facetem A tak naprawdę , ma to gdzieś czy malujesz paznokcie czy nie malujesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 135 dziś jeżeli dziewczyny malujecie paznokcie , to pamiętajcie , że przecietny facet i tak będzie miał to gdzieś .. x W takim razie, jestem nieprzeciętny :D x Prawik, ty się po prostu nie znasz na kobietach. Oglądasz tylko fotki, nie miałeś żadnej, nie rozmawiasz z nimi, nic o nich nie wiesz. Zejdź trochę z tego cokołu wszechwiedzy, bo ani to wiarygodne, ani poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i na temat ja zwracam uwagę bardzo lubię gdy kobieta ma wszystko "zrobione" od pełnego makijażu po pomalowane paznokcie, także u stóp może to już jest fetyszyzm, ale nawet jeśli, to po prostu taki jestem i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
dlaczego tak jest ? On nie chce pogorszyć relacji między wami , więc twierdzi , ze twoje nowe paznokcie mu się podobają .. Tak wygląda prawda Ona Co sądzie o moich paznokciach ? On ( mysli - zwisa mi to ) , odpowiada - podoba mi się ta zmiana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo, to że ty oszukiwałbyś swoją kobietę nie znaczy, że MÓJ mężczyzna mnie oszukuje :D nie będę cię przekonywała i udowadniała, że jest inaczej, bo to jak walenie głową w mur, a nie lubię robić nic co nie daje jakiś efektów :D no i masz odpowiedź MĘŻCZYZNY wyżej, który jak widzisz, jest innego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo chyba dziś leków nie wziął, biedactwo... :o :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
no to ja jmam inaczej .. Nie lubie kobiet umalowanych , preferuje naturalne im mniej makijażu tym lepiej .. O ile farbowanie wlosów mi nie przeszkadza , to tapetowanie twarzy mnie irytuje .. https://www.youtube.com/watch?v=b9tNoy5DpMQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
prawictwo chyba dziś leków nie wziął, biedactwo... masz wścieklizne macicy ? Znowu ci się pogorszyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno on tutaj wykłada swoją "teorię kobiety" :D od jakiegoś czasu można z nim dla draki pogadać ale wdawać się w rozmowy, jak widzisz, nie ma sensu :D ja rozumiem, że ktoś nie lubi pomalowanych paznokci, kobiet z makijażem i przyjmuję to do wiadomości ja lubię on nie jest w stanie przyjąć niczego do wiadomości, co nie jest zgodne z jego "teorią" :D i na czym o tę teorię opiera? przecież nie na licznych znajomościach z kobietami? :D ja wręcz oceniam (według moich kategorii) kobietę, jako dla mnie interesującą, po tym, czy i jak jest umalowana, jak się ubiera, czy ma paznokcie zrobione zwracam na to uwagę, od razu tak jak prawik na wielkość tyłka :D który mnie akurat, tak nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poje/bie, prawiczku biedny. Ja nie pytam mojego mężczyzny "Co sądzisz o moich nowych paznokciach?" bo to infantylne i głupie. On sam mi o tym mówi. Ale co ty o tym wiesz, no co? Powiedziałeś kiedys jakiejś kobiecie komplement? Tak sam z siebie, bo coś ci się w Niej podobało? (nie cycki, nie du/pa, nie figura seksistowska świnio :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
malowanie paznokci również toleruje , ale to nie znaczy , że zwracam na to uwagę .. Zwisa mi to tapetowanie twarzy - denerwuje mnie farbowanie włosów - nie przeszkadza mi robienie paznokci - nie przeszkadza mi , jest mi obojętne. JEden warunek - paznokcie muszą być krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiem wiem ;) ale tak mnie wk*************a niemiłosiernie ten niepełnosprytny pajac, że czasami mnie ponosi ;) znaffca, kuźwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrz to są twoje oczekiwania ale nie wmawiaj ludziom, że to są oczekiwania WSZYSTKICH MĘŻCZYZN, bo tak nie jest rozumiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×