Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy i jak powiedzieć?

Polecane posty

Gość gość

Widzę w galerii handlowej hostessę, którą chyba zaskoczył okres. Ma już plamkę na sukience i nawet na rajstopach na udzie ślady (widziałem jak się schyliła bo sukienkę ma bardzo krótką). Czy zwrócić jej uwagę i jak ewentualnie?- bo boje się trochę, że zarzuci mi gdzie się patrzę! Może wstyd bo przecież jakby co to sama dawno by już poszła z tym do łazienki, może wstyd zwracać uwagę dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzieć? ale w jaki sposób? Przecież sama pewnie wie (podobno kobiety to czują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ta dziewczyna ciągle bez przerwy jest na swoim stanowisku, nie odchodziła nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz delikatnie ze powinna skorzystac z lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakas bujda, ze czuja, niestety az tak dobrze to nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś jakąś kobietę by jej powiedziała, bo gdy ty jej powiesz to ją będzie krępowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewczynie leci już po nodze! mam podejść i powiedzieć po prostu, że powinna pójść do łazienki? A jak powie, że nie rozumie o co mi chodzi, albo spyta dlaczego? Jak mam jej wtedy powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebrałem się na odwagę i powiedziałem jej: -przepraszam, może mi się wydaje, ale czy nie potrzebuje pani przypadkiem pójść do toalety? Ona odpowiedziała: -oj, żeby pan wiedział, że tak i jak bardzo już mi się chce siusiu, ale nie mogę tego zostawić muszę czekać na koleżankę, zmieni mnie o 16.00 to będę mogła wreszcie pójść do toalety. Nie powiedziałem jej o tym, co widziałem, bo się speszyłem, mam wrócić i powiedzieć, czy juz dac sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może lepiej juz drugi raz nie podchodz, trudno jeszcze pól godziny jakoś da radę chyba. Ale przykre to dla niej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×