Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do kobiet zwykle owłosionych

Czy idąc do łóżka z nowym facetem wyjątkowo golicie całkowicie strefy intymne?

Polecane posty

Gość Do kobiet zwykle owłosionych

Albo przynajmniej bardzo głęboko je podgalacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
Normalnie tak, ale ostatnio poszłam do łóżka z totalnie nowym facetem, bez depilacji. Nie spodziewałam się, że w ogóle do czegokolwiek dojdzie, a tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
i miałaś bobra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
Bobra to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
Czyli nogi i pachy też były nieogolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
A jak masz stałego partnera, to rozumiem włosów łonowych nie golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
Pachy mam ogolone zawsze, nogi akurat ogoliłam, bo zakładałam spódnicę i cienkie rajstopy. Ale bobra miałam jak nie wiem co. Dodatkowo jestem brunetką i mam włosy łonowe sporo poza linią majtek. Więc masakra :D A jak masz stałego partnera, to rozumiem włosów łonowych nie golisz? x Golę tylko pachwiny, resztą podcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
czyli bardzo fajne podejście do depilacji - mi takie odpowiada u kobiety. rozumiem, że nosisz koronkowe majtki, przez które prześwituje owłosienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
A jak co nieco się wychyli delikatnie poza majtki to nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
do ShiobannTully dziś - ale nie 5 cm, prawda? Jak jestem sama to w ogóle się nie golę, czasem przytnę ale na ogół jestem 100 % natural. do ShiobannTully dziś - nie noszę koronkowych majtek w ogóle. Ewentualnie z jakąś wstawką koronkową z boku, ale całych z koronki nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
Chodziło mi właśnie o jakąś wstawkę. Pewnie bym to przeżył, nie jest to mało, ale czemu miałbym tego nie akceptować u swojej kobiety? Natomiast nawet ponętnie wygląda, jak ciut przystrzyżonego zarostu figlarnie wyłoni się poza ładne majtki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
I za relację, która być może zaczęła się tworzyć trzymam kciuki - jak facet normalny, to się nie zrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
Nie wiem, pewnie dlatego, że to obrzydliwie wygląda? Nigdy wcześniej nie pozwoliłam, żeby mnie ktokolwiek zobaczył w takim stanie. Mam nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
A chociaż seks był udany? A jakbyś wiedziała, że facet to lubi, to byś sobie pozwalała na stan podgolenia taki, żeby majtki bardzo delikatnie odsłaniały trochę przystrzyżonego trawniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
do ShiobannTully dziś - nie było źle. Nie pozwalałabym sobie, bo jak już cierpię i się golę, to porządnie. Albo wcale. Mam bardzo wrażliwą skórę, więc golenie się to dla mnie największa kara. Nienawidzę włosów wystających poza majtki, więc gdybym już musiała się golić, to tak, żebym się sama sobą nie brzydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
Nóg jak rozumiem nie golisz regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
A to była Twoja pierwsza taka spontaniczna przygoda w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
Taa, pierwsza i raczej ostatnia. Nogi golę tylko i wyłącznie jak zakładam spódnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zawsze mam ogolone nogi i pachy, i przystrzyżone (podgolone takim małym trymerem) do linii majtek. Mam bobra bo jestem dorosłą kobietą, a nie małą dziewczynką. To wygalanie na gladko , ta moda muzułmańska i z wiadomych filmików. Muzułmanie uprawiają seks z kobietami , dziewczynkami, chłopcami, kozami.. Jestem Polką, i w d..mam islamską modę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
A jak idziesz na randkę z kolacją ubrana w spodnie, to nie golisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zawsze mam ogolone nogi i pachy, i przystrzyżone (podgolone takim małym trymerem) do linii majtek. Mam bobra bo jestem dorosłą kobietą, a nie małą dziewczynką. Wygalanie na gladko , to moda muzułmańska i z wiadomych filmików. Muzułmanie uprawiają seks z kobietami , dziewczynkami, chłopcami, kozami.. Jestem Polką, i w d..mam islamską modę. Trendy z filmików również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
do ShiobannTully dziś - nie chodzę na randki z kolacją, więc nie. Prawda jest taka, że ja w ogóle nie chodzę na randki od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dziewczyny do golenia 5cio ostrzową maszynkę Gilette. Goli dokładnie, nie podrażnia, jeden wklad starcza na długo. Źadne tzw.damskie, 3 ostrzowe. Są do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
Marnujesz się ;) Fajna musi z Ciebie być dziewczyna i z poczuciem humoru oraz dystansem do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dziewczyny do golenia 5cio ostrzową maszynkę Gilette. Goli dokładnie, nie podrażnia, jeden wklad starcza na długo. Źadne tzw.damskie, 3 ostrzowe. Są do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
Też mi to ktoś kiedyś powiedział. Cóż, widocznie nie nadaję się do związku i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
Mam nadzieję, że rąk i strefy między pośladkami również nie golisz, bo dla mnie to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
Rozumiem, że po prostu co jakiś czas uprawiasz seks bez zobowiązań, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiobannTully
Tylko raz mi się zdarzył taki seks bez zobowiązań, ostatnio. Po 4 albo 5 latach od ostatniego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ShiobannTully
A będąc w związku też goliłaś nogi tylko do spódniczki? Ile mniej więcej w ogóle masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×