Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy istnieją psy, które nie śmierdzą?

Polecane posty

Gość gość

poważnie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiekszosc tych malych ktore nie maja siersci tylko cos w rodzaju wlosa nie smierdzi. trzeba je regularnie kapac, stosowac odzywki itd i raczej przejmuja zapachy z otoczenia. Wiec jesli ci capi w chacie to pies tez bedzie smierdzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie smierdza moja bratowa ma yorka smierdzi ja mialam maltanczyka i tez cuchnal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój maltańczyk i york bratowej śmierdzą, bo są chore. Zdrowe yorki i maltańczyki nie śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba koty :D Z psami jest różnie, ale koty często śmierdzą. I to nie tylko w mieszkaniu właściciela, ale na całym piętrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy jest zadbany. Ludzie też śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli32
ja mam dwa yorki i nie śmierdzą,mają włosy a nie sierść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojego kapie raz w tygodniu i mi nigdy nie smierdzi tylko pachnie,kiedys poglaskalam takiego jednego burka sasiadki o rany jak ten pies cuchnie na odleglosc ,reke odrazu umylam 4 razy.sa psy smierdzace poniewaz ludzie sa lenie i ich nie kapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden odpowiednio pielęgnowany pies nie śmierdzi, jeśli wasze śmierdzą , to chyba dla tego ,że ich nie kąpiecie,albo karmicie jakimiś śmieciami i nie przyjemny zapach wydobywa się z pyska. Albo kiedy pies wróci mokry z dworu po deszczu, wtedy jego skóra nie przyjemnie pachnie, ale wyschnie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goldeny Retrievery smierdzą obrzydliwie tym psom dosłownie wali z każdej dziury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golden retriver-zgadzam sie cuchnie z kazdej dziury,ja mojemu psu nie pozwalam do nich podchodzic i sie przywitac/sa takie 2 smierdzace bestie/ smrod na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Jest jedna rasa która podobne jak koty nie ma zapachu, ale jest mało popularna w Polsce to Basenji. Nie jest to też pies dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bokser.ma krótką sierść i są to bardzo czyste psy.kaluze ominie a jesli kładzie się na ziemi zawsze szuka czegoś wygodnego czystego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy rasy Basenji faktycznie nie śmierdzą,a hodowli jest w Polsce kilka,więc ktoś trafił kulą w płot.To są psy,które nie potrafią szczekać,ale za to wydają inne przykre dźwięki.Czym większy pies,tym większy smród.Z takich mniejszych shiba inu nie śmierdzi i mops,no i te małe psinki różne.Ktoś tu twierdzi,że kot capi.Kot nie,tylko jego odchody.Prawda jest taka,że wszystkie zwierzaki mają takie zapachy,które nie wszystkim odpowiadają.Małe sryle też śmierdzą ,króliki ,chomiki,świnki morskie.To ja już wolę jak mi pies śmierdzi i kot:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bokser? smierdzi jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Ja takie pachnące widziałem w kiosku i sklepie z zabawkami, a no i szczekają, merdają, jeść nie wołają i wyprowadzac nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie co wy gadacie?! ja miałem w życiu 3 psy. jeden , duży , jeden mały i jeden średni(nie na raz). i każdy śmierdział cały ! najgorzej łapy ale ogólnie całe śmierdzą podobnie do brudnych ludzkich skarpet. wykąpane nie śmierdzą 1 gora 2 dni . im większy tym wiekszy smród.nawet ten mały śmierdział intensywnie. jak sie psa kocha to to nie przeszkadza stymże jak ktos przyjdzie to jest strach że pomyśli że to domownikom tak skarpety śmierdzą bo to identyczny smród. i jeszcze czasem puszczają baki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....jeszcze dodam że im starszy jest tym bardziej smierdzi. jest duża różnica między intensywnością smrodu młodego i starego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koty n*******laja ze az strach znajoma ma dwa syjamy i persa i d**y musi im codziennie myc masakra :-( normalnie maja kawalek kupy na d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ale mam beke z tego ze to jak z ludzmi staruchy tez capia :-) ahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje ze koty niby czystsze od psow ale smierdza bardziej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ale mam beke z tego ze to jak z ludzmi staruchy tez capia usmiech.gif ahahahhahahaha >>>> hehe ja też mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ale mam beke z tego ze to jak z ludzmi staruchy tez capia :-) ahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi im codziennie myc masakra smutas.gif normalnie maja kawalek kupy na d***e x słyszałem już o podobnych przypadkach. że np kot sobie ogon obsrywa. a jak nie ma nikogo w domu jak się załatwi to lata po chacie i tą kupą marze po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staruchy tez capia x to prawda. cali śmierdzą ale często też moczem od nich czuć bo nie trzymają dobrze. szczególnie stare kobiety. to nie śmieszne. poza tym starzy ludzie często zaniedbują higiene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu i wyobrazcie sobie jesc ze stolu po ktorym wczesniej ten kot hasal z ogonem w gownie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×