Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Związek

Czy istnieje związek bez czułości ?

Polecane posty

Gość Związek

Istnieje albo nie istnieje - oto jest pytanie. Czekam na odpowiedzi w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze istnieje tyle że kobieta potrzebuje by ją przytulic całować. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość następny
A ja myślę,że bez tego też można tworzyć związek tzn. bez przytulania i całowania - przecież nie wszyscy to lubią. Np. koleżanka mojej koleżanki jest ze swoim chłopakiem 2 lata i ani razu się do siebie nie przytulili, pocałowali, ani trzymali za ręce - powiem Wam - wielki sukces z ich strony i jak widać istnieje taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieczuły
Oczywiście,że istnieje - czułość (całowanie się, przytulanie się) w związku jest zupełnie niepotrzebna. Można zyć w związku bez takich rzeczy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje. Ja jestem z moją dziewczyna już 3 lata i nigdy od momentu poznania się, nie przytulaliśmy do siebie, nie całowaliśmy się, ani nie trzymaliśmy się za ręce - w naszym związku nie ma żadnych czułości - jest wszystko normalnie czyli bez czułości i jest ok. z czego oboje jesteśmy zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem to co to za związek? :D To chyba przyjaźń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Owszem istnieją związki bez uczuc. Tylko że takie związki są bez przyszłości. Sam sex czy zadowolenie niczego dobrego nie zbuduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim związku w ogóle jest seks? :D Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Jeśli jest związek między 2giem ludzi to i jest sex bo niby po co miałby byc ten związek??!! Ludzie są z sobą albo dla seksu lub jak czują do siebie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogarniam, to beznadziejny ten seks, mechaniczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zwiazek, to spólka z o.o, umowa "śmieciowa" między dwojgiem, kontrakt, interes obopólny, wygoda z mieszkaniem, rachunkami, seksem dostępnym na żądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieczuły
Zero uczuć - czyli nawet seksu nie ma takim związku. I można żyć w związku bez takich rzeczy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 800
Związek ma być po to, żeby nie było w nim uczuć, czyli tych jak piszecie - całowania, przytulania itd. seksu też nie. I taki związek jest związkiem, tylko,że bez uczuć i seksu;) i na tym polega ta różnica. Czyli jest związek z uczuciami i seksem i jest związek bez uczuć i seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest związek. Nie wiem, co to jest. Kryptogej+ kryptolesba? Bez czułości, za którą idzie miłosć, uczucie? To układ finansowo- seksualny, dwóch zimnych ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sex przecież podczas sexu się całuje i przytula... współczuje takich bez czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Bogu za mojego chłopa, który jest nałogowym przytulakiem - na co komu związek bez czułości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związek bez czułości
Związek ma być bez czułości i koniec. Czemu ma służyć w związku całowanie i przytulanie się - niczemu. Dwoje ludzi normalnie ze sobą żyje, rozmawia i tyle. Bez żadnych takich ceregieli jak pocałunki, czy przytulanie się. Podobnie i seks, to też nie jest konieczne, bo czemu to ma służyć - niczemu. Związek jest super, jak nie ma w nim takich rzeczy - i nie ma tutaj czego współczuć, tylko się cieszyć, że tak jest. Bez czułości w związku naprawdę da się żyć. Ludzie się kochają ale sobie tego nie okazują przez pocałunki, przytulanie się, tylko w inny sposób, np. wyrozumiałość, cierpliwość, zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To służy budowaniu więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można taki stworzyć ale przecież w związku głównie o czułość chodzi w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
róbcie co chcecie, tylko nie narzucajcie takiego systemu innym parom, bo ja z zimnym facetem bym nie wytrzymała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łoł, to chyba taka para ma problem...Dziecko takiej pary też będzie miało zimny wychów, a potem na forum pożali się, ze rodzice nie dali ciepła, czułosci, poczucia bezpieczeństwa.. Takie dziecko jako dorosły, też będzie górą lodową, zamkniętą w sobie, aspołeczną... Związek bez czulosci moze byc miżliwy tylko pomiędzy dwojgiem narcyzów, którzy się wspierają w swojej ułomnosci, czyli braku potrzeby i nieumiejętności dawania , okazywania uczuć. Normalny człowiek, odczuwający emocje, uczucia, okazuje je, nie boi się " odkryć". Niektórzy uwazają, ze miłość, uczucie to słabość. W związkach, w których oboje rywalizują o przywództwo, okazanie uczucia znaczyłoby podległość, niższość. To porąbane, ale niektórzy tak mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie w nim trwam>(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę czułość w związku ! - ona jest wcale niepotrzebna i można bez niej normalnie żyć z druga osobą. A nie gadać głupoty, że z pozbawionym czułości - zimnym facetem bym nie wytrzymała, czy z pozbawioną czułości zimną kobietą bym nie wytrzymał. Kompletna głupota w takim myśleniu. Starajcie się zrozumieć, że czułość nie jest potrzebna i będzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. nie ma czułości, więc najlepiej obdarzyć sympatią rzeźbę, pomnik itp. W ten sposób osoba (dziewczyna/chłopak), która/który tak uczyni nie będzie okazywała czułości wobec tej rzeźby, pomnika, ale przynajmniej nie skrzywdzi drugiej osoby, która żyje i chce czuć bliskość i czułość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest potrzebne. już szympansy pozostawione samym sobie, bez przytulania, wariują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy ktoś usiłuje tymi tematami przeforsować swój punkt widzenia na innych i zabronić ludziom okazywania sobie uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się, ze tak, gosciu z 20.08. Moze najlepiej dla takiej zimnej osoby byłby najlepszy związek ze swoim awatarem? :):):) Po co do pary żywy, czujący człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech będzie bez czułości, ale ma się nazywać "kontrakt bezdotykowy". Osoby zimne i narcystyczne chcą się podczepić pod nazewnictwo zarezerwowane dla czułych, namiętnych, okazujących sobie uczucia par. Będąc z osobami empatycznymi, ciepłymi, tylko je ranią i krzywdzą emocjonalnie, nie zaspokajając ich naturalnych psychicznych potrzeb. Wlaśnie dlatego człowiek rózni się od zwierzęcia, bo ma uczucia wyzsze, potrzebę ich okazywania, dawania i otrzymywania. Przypomina mi to, ze homo też chcą się podczepić pod nazewnictwo zarezerwowane konstytucynie dla męzczyzny i kobiety, czyli małżeństwo. Wspólczuję partnerom narcyzów, bo dali się zmanipulować, ze to takie nowoczesne, moze europejskie?:):), ze między męzczyzną a kobietą uczucia, pocalunki, przytulanki, pieszczoty, okazywanie uczuć słowem i czynem, ze to wszystko to głupoty! jak to ktoś tutaj protekcjonalnie napisał... Az wiało z niektórych postów lodem, chlodem , wręcz Grenlandią. Uciekajcie od tych brył lodu, bo i was zamrożą na amen!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki związek nazywa się United States :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×