Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana94

czy ja go nie podniecam ?

Polecane posty

Gość załamana94

Spotykamy sie od ponad 3 lat. Trochę ponad 2 lata uprawiamy sex mamy po 21 lat. Dodam ze jesteśmy swoimi 1 i jedynymi partnerani seksualnymi .1 rok byl cudowny, czesto sie spotkaliśmy, i za każdym razem kochalismy sie kilka razy. Nigdy nie było żadnego problemu. Stał mu na baczność. No i po ok roku odkąd zaczęliśmy to robić nagla klapa. Tak jak zawsze urozmaicalismy sex, roznymi pozycjamo itp to tak nagle tylko 2-3 pozycje 15 min i koniec.... zaczęliśmy sie co raz rzadziej spotykać. .. on na mnie mocno działa. Ale ja nie wiem co jest nie tak. Bo ostatnio to kilka razy zdarzyło ze mu opadł w trakcie seksu. A nie masturbowal sie na pewno ok 2 tygodnie, a mu nie widzieliśmy sie też dość długo. I ciagle rozmialisnu o naszych fantazjach itp. On ciagle pisal ze ma mega ochote ze mu staje. A spotkalismy sie i co? Zaczęliśmy to robić ja mega podniecona, na początku mu stanął po czym minęły ok 4-5min on ściąga gume bez słowa a ja nie wiem o co chodzi, biorę go do ręki i czuję że nie jest mega twardy ale jeszcze sie trzyma, robię mu loda staram sie itp wydaje sie ze robi sie twardszy po czym przerywam i za chwilę podchodzę do tego 2 raz a on tekst ze mam przestać bo mu nie stoi ;( no jestem załamana bo nie wiem co jest nie tak. Nie jesteśmy razem. Ale czasem się spotykamy i uprawiamy seks. Ale 1 raz było az tak źle. Nie chce go zranić ale nie wiem co robić. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kobieto sluzaca jestes bo tak sie zachowujesz 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem Ci jako facet różne rzeczy mogą być Kochana, trudno powiedzieć sama się zastanów - może być po prostu mocno zmęczony jak się spotykacie bo ma jakieś czasochłonne zajęcie - może oglądać za dużo p****li w necie, waląc konia do tego - mógł "zparchnieć" chociaż chociaż nie powinno go spotkać w tym wieku -mogłaś mu się znudzić -może mieć jakieś zaburzenia -ma inną i na nią wywala energię. Najczęstsze opcje to 1 , 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana94
i jeszcze dodam że jak kiedyś chciał mnie wyroochać w tyłek to mu pozwoliłam a potem wylizałam kutangę eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana94
No on ogląda p****le i wali przy tym. Ale nigdy nie było problemu. A teraz nie walil 2 tygodnie a na niego to jest bardzo dużo. Sam mówił ze cały czas jak tylko pomysli o seksie to staje, ze go nosi i ma ochotę tam na różne rzeczy. Jest młody dlatego sie martwię. Wiem ze styl życia ma ogromny wpływ ale właśnie kiedyś nie było problemu wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana94
Proszę bez żartów ok? Dla mnie to jest poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×